השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות בקרית גת

במידה ואתם מתגוררים בקרית גת וצריכים לשנע רהיט שאינו נכנס ברכב הפרטי שלכם כלומר, אתם זקוקים להובלות קטנות בקרית גת, אתם במקום הנכון. בפורטל טופ הובלות אתם יכולים למצא את כל המידע אודות הספקים השונים בקרית גת העוסקים בהובלות קטנות. בנוסף, הפורטל מאפשר לכם להשאיר פרטים ולקבל, תוך זמן קצר, מספר הצעות מחיר מספקים שונים. 

השוואת מחירים להובלה קטנה בקרית גת

רוצים לקבל את המחיר הכי זול ומשתלם בעבור הובלה קטנה בקרית גת? דרך טופ הובלות זה יקרה מהירות ובפשטות! אנו דואגים להעביר לכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מקרית גת המספקים בין היתר שירות הובלות קטנות. אתם תערכו השוואה בינהם ותבחרו בזולה ביותר, על פי הנתונים שלנו - אתם יכולים לחסוך עד 39% במחיר!
 

הובלה קטנה בקרית גת

מהו מחיר הובלות קטנות בקרית גת?

מחיר הובלה קטנה בקרית גת מתחיל ב-250 ש"ח ומגיע בדרך כלל עד ל-400 ש"ח, מדובר על הובלה בתוך העיר או לעיר סמוכה כאשר מדובר על פריט בודד כמו רהיט או מוצר חשמל גדול. בפסקה הבאה תוכלו לראות את הדוגמאות הבולטות ביותר, שהן גם נמצאות במסגרת טווח המחירים שהצגנו כאן.
 

מחיר הובלה קטנה בקרית גת בממוצע

מחיר הובלה קטנה בקרית גת בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מהן ההובלות הבולטות בקרית גת?

הובלה קטנה בקרית גת, על פי רוב, תהיה אחת ההובלות הבאות:

  • הובלת מזרן בקרית גת – העמסת מזרן אינה אפשרית במרבית סוגי הרכב הפרטיים ולכן, כדי לשנע מזרן ממקום למקום, יש להזמין הובלת פריטים בודדים בקרית גת. חשוב לוודא שהמזרן נעטף היטב לפני המעבר במטרה למנוע קרעים ונזקים מסוגים שונים.
     
  • הובלת מכונת כביסה בקרית גתהובלת מכונת כביסה הינה שכיחה ביותר. כדי לבצע שינוע של מכונת כביסה חשוב לרוקן אותה לחלוטין ממים ולאחר מכן, יש לעטוף אותה היטב כדי להימנע מגרימת שריטות ומכות מכוערות בגוף המכונה. מומלץ לא לרוץ ולחבר את מכונת הכביסה מיד לאחר ההובלה, יש להמתין מספר שעות ורק אחר כך לבצע חיבור לחשמל. הדבר מונע נזקים שונים שעלולים להיגרם למכונה בחיבור מהיר מדי לחשמל.
     
  • הובלת ארון בקרית גת – כשמדברים על הובלות זולות בקרית גת, מדברים על הובלת ארון. מוציאים את הבגדים והחפצים מהארון ומבצעים העברה פשוטה, מהירה וזולה. במידה ואתם מעוניינים להוביל את הארון בצורה בטוחה יותר, כאשר הוא מפורק, הדבר אפשרי אולם, ייקר לכם את ההובלה.
     
  • הובלת ספה בקרית גת – הובלת ספה היא אחת ההובלות הפופולריות ביותר, היא אינה יקרה וניתן לבצעה במהירות רבה, כמובן ניתן להעביר גם סלון שלם או רק כורסא בודדת. 

>> השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר להובלות קטנות בקרית גת.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שירות הובלות קטנות עם מנוף בקרית גת

צריכים להוביל פריט בודד בקרית גת ויודעים שיש צורך במנוף לשם כך? את השירות תוכלו למצוא גם כן, אצלנו בטופ הובלות. אנו נדאג שתקבלו שירות הובלה קטנה עם מנוף בקרית גת. דעו כי קיימת תוספת לשימוש במנוף שנעה בין 300 ל-400 ש"ח לערך. זהו המחיר המינמלי לשעת עבודה עם מנוף להרמת רהיטים והיא למעשה מוגדרת כ"פתיחת מנוף". ישנם מובילים המספקים לכם שירות כולל של מנוף עם הובלה ובכך תקבלו מחיר משתלם לכלל ההובלה.