השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות בקריות

מחפשים מובילים להובלות קטנות בקריות בזול? עם פורטל טופ הובלות תוכלו לערוך השוואת מחירים על מנת להוריד במחיר של ההובלה הקטנה. בנוסף בעמוד תראו דוגמאות למחירים של הובלות קטנות ומתי יהיה צורך להוסיף מנוף להובלה שלכם.

איך מוצאים הובלות קטנות בקריות בזול?

הדרך הטובה ביותר למצוא הובלות קטנות בקריות בזול היא לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. זה כי לא כל מוביל יקח לכם מחיר זהה עבור ההובלה שלכם, גם אם מדובר בהובלה קטנה. באמצעות השוואת מחירים ניתן לחסוך עד 39% ממחיר ההובלה.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו להתחיל כאן ועכשיו עם פורטל טופ הובלות. התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממובילים בקריות לצורך ההובלה הקטנה שלכם ותחסכו בקלות.

 

הובלה קטנה בקריות

מהו מחיר ממוצע של הובלות קטנות בקריות?

מחיר הובלה קטנה בקריות נע בין 200 - 600 ש"ח להובלה ממוצעת, אך כמובן שיכול להיות הבדל משמעותי בהתאם לסוג הפריט, הצורך בשימוש במנוף להובלה ומספר הפריטים.

 

מחיר ממוצע להובלות קטנות בקריות

מחיר ממוצע להובלות קטנות בקריות: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון הובלות קטנות בקריות

אמרנו לכם שמחירי הובלות קטנות בקריות משתנה בהתאם לסוג הפריט, לכן הוספנו לכם מחירון עם הובלות נפוצות. אם לא מצאתם את ההובלה שאתם צריכים תוכלו להסתכל במחירון ההובלות המלא.

מחירון הובלות קטנות בקריות

כמה עולה להוביל מיטה זוגית?

המחיר כולל פירוק והרכבה של המיטה. הובלה של מיטה קטנה יותר תעלה פחות.


600 - 650 ש"ח
מחיר הובלת מקרר בקריות

המחיר הוא להובלה של מקרר בנפח 400 - 500 ליטר.


200 - 300 ש"ח
כמה יעלה להוביל שולחן אוכל עם כיסאות?

המחיר לא כולל פירוק והרכבה.


200 - 250 ש"ח
מה המחיר של הובלת ספה?

המחיר לא כולל פירוק והרכבה.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה להוביל מכונת כביסה?

המחיר משתנה בהתאם לקושי ההובלה.


350 - 550 ש"ח
מחיר הובלת ארון בקריות

המחיר לא כולל פירוק והרכבה.


250 - 350 ש"ח
מה תוספת המחיר של פירוק והרכבת רהיטים?

המחיר הוא לרהיט קטן. רהיט יותר גדול יכול לכלול תוספת של 200 - 300 ש"ח.


100 - 150 ש"ח
כמה עולה השכרת מנוף להובלות קטנות בקריות?

המחיר הוא לשעת השכרה של מנוף הרמה קטן.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אילו הובלות קטנות בקריות הנפוצות ביותר?

הוספנו לכם כמה טיפים על הובלות קטנות בקריות של ההובלות הנפוצות ביותר:

 • ארון: אחד הרהיטים הכי נפוצים להובלה הוא ארון בגדים. לרוב לצורך ההובלה יש צריך לפרק ולהרכיב את הרהיטים על מנת לוודא שאכן הוא נכנס בדלת ובמעלית. מחיר הובלת ארון כולל פירוק והרכבה יהיה גבוה יותר ב- 150 ש"ח בדרך כלל.
   
 • מיטה: עוד רהיט שלרוב דורש פירוק והרכבה הוא המיטה. מיטות מגיעות בגדלים שונים ולכן מחיר ההובלה משתנה. עוד דבר שצריך לשים לב אליו הוא המזרן. ודאו שהמובילים עוטפים את את המזרן על מנת שלא ייפגע. מבין ההובלות הקטנות בקריות לרוב מחיר הובלת מיטה הוא הגבוה ביותר.
   
 • מקרר: מבין ההובלות הקטנות בקריות הובלת מקרר היא ההובלה שדורשת מכם הכי הרבה הכנה לפני שהמובילים מגיעים. קודם כל כמה ימים לפני צריך לתכנן ולוודא שאין מזון במקרר, אבל אם יש לכם מקרר אחר אין עם זה בעיה. צריך גם לדאוג להפשיר את המקפיא בלילה לפני כן.
   
 • מכונת כביסה: הובלת מכונת כביסה מעט מורכבת מפני שלפעמים צריך להוביל אותה בשכיבה. הובלת מכונת כביסה בשכיבה היא אפשרית, אבל חשוב להגיד שלאחר ההובלה לא ניתן לחבר את המכונה וישר להתחיל לעשות כביסה - צריך לחכות שעתיים כדי לא להרוס אותה.
   
 • ספה: הובלת ספה יכולה להיות פשוטה יחסית אם יש לכם דלתות כניסה רחבות ויש גישה למעלית (או שאתם בקומת קרקע) כשכל מה שצריך זה לפרק ולהרכיב אותה מחדש. עם זאת לפעמים הובלת ספה יכולה להיות מורכבת יותר אם מדובר בספה שלא ניתנת לפירוק ולפעמים צריך לשכור מנוף הרמה בשביל ההובלה.
   
 • שולחן: מבין ההובלות הקטנות בקריות זו לרוב ההובלה הקטנה והפשוטה ביותר. בהתאם לגודל השולחן שלכם לפעמים אין אפילו צורך בפירוק והרכבה, אבל גם אם כן תוספת המחיר של פירוק והרכבה תהיה קטנה יותר מאשר פירוק והרכבה של ספה גדולה או מיטה.

הובלות קטנות בקריות עם מנוף

הובלות קטנות בקריות לרוב נעשית דרך המרפסת. הסולם של מנוף ההרמה מגיע לקומה שלכם והמובילים מעמיסים את הרהיט על הרמפה. מתי צריך להוסיף מנוף להובלה הקטנה?

 • רהיט גדול: אם מדובר ברהיט גדול כמו ספה או מיטה שלא ניתנות לפירוק והרכבה כנראה צריך לשכור מנוף הרמה לצורך ההובלה הקטנה בקריות. עוד מקרים שבהם נצטרך לשכור מנוף להובלה הם כשהמעלית או חדר המדרגות צריך ולא ניתן להעביר בהם את הרהיטים.
   
 • רהיט שביר: מקרה נוסף שבו נוסיף מנוף להובלות קטנות בקריות הוא אם מדובר ברהיט רגיש/שביר שלא הייתם רוצים שהמובילים יסחבו בחדר המדרגות ואולי יקבל מכות. המנוף פותר את הבעיה הזו - כל מה שצריך לעשות הוא להביא את הרהיט למרפסת שלכם ומשם המנוף יוריד את הרהיט למטה.

האם נהוג להשאיר טיפ על הובלות קטנות בקריות?

על הובלות קטנות בקריות נהוג להשאיר טיפ, אך כמובן זה לא חובה וזה בהתאם לשיקול דעתכם. הטיפ בדרך כלל נע בין 20 - 50 ש"ח בהתאם לגודל הפריט וקושי ההובלה, לדוגמה אם היה צריך לסחוב את הספה 3 קומות בלי מעלית. לפניכם טבלה שמראה כמה טיפ נהוג לתת למובילים בהתאם לפריט.

 

סוג הפריט טיפ נהוג
מיטה 20 - 30 ש"ח
מקרר 20 - 50 ש"ח
מכונת כביסה 20 - 50 ש"ח
ספה קטנה 20 - 30 ש"ח
ספה גדולה 50 - 70 ש"ח

כך תמצאו מוביל מומלץ להובלות קטנות בקריות

בשביל למצוא מוביל מומלץ להובלות קטנות בקריות יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק:

 • כלי רכב ההובלה: כלי רכב ההובלה משפיע על המחיר, כך שאם אתם מחפשים הובלות קטנות בקריות בזול זה עוד דבר שכדאי לבדוק. הובלה במשאית תהיה יותר זולה מאשר הובלה קטנה בטנדר כי מדובר בכלי רכב שיותר קשה לחנות וצורך יותר דלק.
   
 • מחיר: אחת הסיבות שמחפשים הובלות קטנות בקריות היא המחיר, לכן המחיר הוא בהחלט משהו שצריך לבדוק. כמו שאמרנו השוואת מחירים היא דבר שפשוט לעשות ובקלות יכול לחסוך לכם משמעותית במחיר ההובלה הקטנה שלכם.
   
 • זמינות: עוד הבדל משמעותי בין הובלה קטנה בקריות לבין הובלה של דירה שלמה הוא שההובלה הקטנה הרבה יותר קצרה והרבה יותר קל להכניס אותה בלוח הזמנים של המובילים. זאת הסיבה שזמינות זה עוד דבר שכדאי לבדוק עם מספר חברות הובלה קטנות בצפון כדי לוודא שהן אכן מתאימות ללוח הזמנים שלכם.