השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות במרכז

מחפש הובלה קטנה במרכז? בדף זה תוכל לקרוא על מחירי הובלות קטנות במרכז, על סוגי הריהוט שניתן להוביל במסגרת זו, מידע על הובלה עם מנוף וגם איך תוכלו להשיג עד 3 מובילים באזורכם ולחסוך בכסף דרך פורטל טופ הובלות.

מחירון הובלות קטנות במרכז

מתחת תוכלו לקרוא על מחירים שמאפיינים הובלות קטנות במרכז.

מחירון הובלות קטנות במרכז

הובלת מדיח כלים

המחיר כולל ניקוז המים והובלה של המדיח אל רכב ההובלה וממנו למקום המגורים החדש.


250 - 300 ש"ח
הובלת ספה בודדת

הובלת ספה בודדת בת 3 מושבים או לחיופין, כורסת טלוויזיה.


250 - 350 ש"ח
הובלת מיטה זוגית

הובלה של בסיס מיטה זוגית, כולל פירוק והרכבה ע"י חברת ההובלה.


600 - 650 ש"ח
הובלת מקרר סטנדרטי (300 - 500 ליטר)

מחיר להובלת מקרר במרכז, בשכיבה או עמידה ובבניין עם מעלית.


300 - 400 ש"ח
הובלת מזנון טלוויזיה

הובלה של מזנון לסלון עד 2 מטר אורך.


280 - 340 ש"ח
כמה עולה להוביל מכונת כביסה?

המחיר כולל ניקוז מים, אריזה והובלה של מכונת הכביסה.


300 - 350 ש"ח
הובלת ארגזים בודדים

מחיר עבור ארגזים בגודל 60X60 במסגרת הובלה קטנה במרכז.


35 - 60 ש"ח
הובלת ריהוט עם מנוף קטן

המחיר הוא שעתי עבור מנוף קטן המגיע עד קומה 6 בבניין.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אילו רהיטים ניתן להוביל במסגרת הובלה קטנה?

כמו שאתם כבר מנחשים - הובלה קטנה מיועדת עבור אלו שמעוניינים להוביל רהיט אחד או כמה בודדים. כעת נפרט על הרהיטים הנפוצים שנהוג להוביל במסגרת הובלות קטנות במרכז:

 • הובלת מכונת כביסה - מכונת כביסה היא מוצר חשמל רגיש מאוד וכזה שמצריך עדינות ומקצועיות ע"מ להוביל אותו. עליכם לנקז את המים של מכונת הכביסה יום אחד לפני או לחילופין, לתת לחברת ההובלות לבצע זאת עבורכם ולהמתין עד שעתיים לפני שאתם מחברים אותה מחדש לחשמל. טיפ נוסף מצוות פורטל טופ הובלות הוא לשכור שירותי הובלה בטנדר במידה ומדובר בהובלה של מכונת כביסה בלבד וכך לחסוך בכסף על השכרת רכב הובלה גדול.
   
 • הובלת מיטה - במידה ותרצו להוביל מיטה אל ביתכם החדש, קחו בחשבון שיהיה עליכם או לחילופין על חברת ההובלה לפרק אותו לפני. אם לא אפשרי לפרקה - קחו בחשבון שיהיה על המובילים להוביל אותה בשלמותה במעלית או בחדר המדרגות. תוכלו לבקש להוביל עם המיטה את המזרון אך מומלץ לבקש זאת מראש וזאת בתנאי שיהיה אפשר להוביל אותה בצורה הזאת.
   
 • הובלת ארון - מחיר של הובלת ארונות יכלול בתוכו לרוב פירוק והרכבה וזאת בין אם מדובר בארון גדול ובין אם בארון קטן. הסיבה לכך נועדה למנוע בראש ובראשונה - נזק אפשרי לארון בזמן ההובלה שלו וגם ע"מ לאפשר לו לעבור בפתחים ובמעליות. נוסף לכך, פירוק של ארון ע"י חברת הובלות קטנות במרכז מסייעת למנוע פגיעה אפשרית של הארון בסבלים המובילים אותו כשהוא בשלמותו, כך שאתם גם חוסכים לעצמכם סיכוי לתביעת פיצויים ועוגמת נפש.
   
 • הובלת מזרון - הובלת מזרון נחשבת לפעולה די פשוטה לביצוע ודעו שבמסגרת שירותי הובלות קטנות במרכז תוכלו לקבל גם שירות אריזה של המזרון ע"י חברת ההובלה. במידה ואתם מעוניינים לחסוך להוביל את המזרון בעצמכם, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לודא שבגג הרכב שלכם יש מוטות ייעודיים לנשיאת כבודה ואז תצטרכו לקשור בצורה מיטבית את המזרון.

  רק הערה מנסיוננו - קחו בחשבון שקשירה חזקה מדי עשויה לגרום לעיקום המזרון או לחילופין, אם מדובר במזרון רחב משמעותית מרוחב הגג שעליו הוא מונח, הדבר הופך לפחות בטיחותי מבחינת שינוע וגם עשוי לגרום לעיקום או פגיעה של המזרון במכוניות או באובייקטים אחרים במהלך הנסיעה.
   
 • הובלת מזנון - בקרה של הובלת מזנון יהיה על חברת ההובלה להוביל אותו בצורה מפורקת או בשלמותו. הכל תלוי הגודל שלו ואם הוא עובר בדלת ובמעלית. נוסף לפירוק המזנון, חברת הובלות תוכל להציע שירותי אריזה שלו ע"מ שלא יפגע במהלך המעבר. קחו בחשבון שעשוי לצוץ חיוב נוסף עבור האריזה ולכן נמליץ לכם לברר זאת מול חברת הובלות קטנות במרכז לפני שאתם בוחרים להעסיק אותם.
   
 • הובלת ספה - במידה ועליכם להוביל רק ספה ומדובר בספה שאינה ניתנת לפירוק ולא ניתנת להעברה דרך הדלת, או לחילופין - במידה ואתם מעדיפים לשמור עליה מפני שיפשופים אפשריים דעו כי תוכלו לבקש להוביל אותה מדירתכם באמצעות מנוף הרמה כך שיוביל את הספה מהדירה שלכם ישירות לבטן המשאית.


השיגו שירות הובלות קטנות במרכז דרך טופ הובלות

הובלה עם מנוף במסגרת הובלה קטנה

למי מכם המעוניין להוביל את הריהוט שלו באמצעות מנוף, דעו כי מדובר על דבר שעשוי לקצר לכם משמעותית את זמני המעבר ויחד עם זאת - חשוב שתדעו שלא כל חברת הובלות קטנות במרכז מחזיקה במנוף ולכן מנסיוננו האישי בפורטל טופ הובלות נמליץ לכם לתעדף חברת הובלות קטנות במרכז המחזיקה במנוף - כך יש סיכוי לא רע שתקבלו מחיר מוזל יותר לשם כך, מאשר אם חברת ההובלה תשכור במיוחד מנוף מחברה נוספת - דבר שעשוי לייקר משמעותית את השירות

בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על סוגי המנופים שניתן לשנע באמצעותם ריהוט במסגרת הובלות קטנות במרכז. קחו בחשבון שגודל המנוף משתנה בהתאם לגובה הדירה בבניין.

 

קומת הדירה בבניין איזה מנוף יתאים?
עד קומה 6 מנוף הרמה קטן
עד קומה 10  מנוף הרמה בינוני
עד קומה 15  מנוף הרמה גדול

הובלת מקרר במרכז במסגרת הובלה קטנה

אז קודם כל, טיפ אישי מצוות פורטל טופ הובלות: יום לפני ההובלה, נתקו את המקרר מהחשמל ע"מ לאפשר לו להפשיר. נסו לדאוג לצידנית שתכיל את מוצרי המקרר שלכם ודאגו לקרחומים שקוררו מראש ע"מ לשמור על טמפרטורה סבירה שתשמור על האוכל שלכם בצידנית

הובלת מקרר במרכז עשוי להתבצע הן בעמידה והן בשכיבה. הכל תלוי בפתח הדלת בהשוואה לגובה ורוחב המקרר. חשוב לציין שניתן להוביל מקררים בשכיבה אך קחו בחשבון שבתום הליך ההובלה למקום המגורים החדש - יהיה עליכם להמתין עד 24 שעות לפני שאתם מחברים את המקרר מחדש לחשמל. הסיבה לכך היא ע"מ לאפשר לשמן שהתפרס לכל רוחב ואורך המקרר לחזור למקומו. אם תבחרו שלא להמתין - קיים חשש סביר שהמקרר שלכם יינזק מכך.
 

פרמטר השוואה הובלת מקרר בשכיבה הובלת מקרר בעמידה
כמה זמן להמתין לחיבור מחודש? עד 24 שעות שעה

איך להשיג הובלות קטנות במרכז בזול?

אנחנו בפורטל טופ הובלות מאפשרים לכם לחסוך במחירי הובלות קטנות במרכז ע"י ביצוע השוואת מחירים. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ותוכלו לקבל מאיתנו בחינם וללא שום התחייבות, עד 3 חברות הובלה באזורכם, מולם תוכלו לברר מחירי הובלה עוד בטלפון ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם תוך זמן קצר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מידע לגבי טיפ למוביל במסגרת הובלות קטנות במרכז

חשוב לנו להבהיר כי מדובר בשירות שאינו חובה ובכל זאת, במידה ואתם מעוניינים לדעת כמה טיפ עליכם לתת למובילים - סיכמנו לכם זאת בטבלה מתחת:

 

סוג הריהוט שיש להוביל כמה טיפ לתת למוביל?
מכונת כביסה 20 - 50 ש"ח
ארון 30 - 50 ש"ח
מקרר 20 - 50 ש"ח
מיטה 20 - 30 ש"ח
ספה קטנה 20 - 30 ש"ח
תנור 20 - 50 ש"ח

איך לאתר חברת הובלות קטנות במרכז?

 • המלצות - לאחר שתקבלו מפורטל טופ הובלות 3 הובלות קטנות במרכז תוכלו עם השמות שקיבלתם לחפש המלצות וחוות דעת באינטרנט וזה יסייע לכם להבין את טיב השירות שהעניקו ללקוחותיהם הקודמים.
   
 • שירותי בונוס - אם ברצונכם להסתייע בשירותי אריזה של הריהוט שלכם או לחילופין, להשתמש במנוף - מומלץ שתבררו מידע על המחירים שחברת הובלות קטנות במרכז גובה על כך, בסוף תוכלו להשוות את פערי המחירים עבור שירותים אלו בין שלושת החברות שקיבלתם מאיתנו וכך תוכלו לחסוך בכסף.
   
 • ביטוח הובלה - חובה חובה חובה לוודא מול חברת הובלות קטנות ובכלל - מול כל חברת הובלה במרכז שהם מחזיקים בביטוח הובלה. תפקיד של ביטוח זה הוא לבטח אתכם במידה ונגרם נזק לא צפוי לתכולת הבית שלכם, כך שבמקרים בהם נגרם נזק - על חברת ההובלה לשלם לכם מחיר מלא או חלקי (תלוי בתנאי פוליסת הביטוח) עבור הריהוט שנהרס. הימנעו מלחתום מול חברות הובלה ללא ביטוח תכולה בתנאי למחיר זול יותר - זכרו שמה שזול עשוי לעלות ביוקר אחר כך.


השיגו הובלה קטנה במרכז במחיר משתלם

השיגו חברת הובלות קטנות בכל אזור המרכז!

פורטל טופ הובלות מספק לכם הובלות קטנות בערים רבות במרכז. לכם נותר רק להשאיר פרטים בטופס 'צור קשר' ונחזור אליכם.

שאלות בנושא הובלות קטנות במרכז

איזה ריהוט ניתן להוביל במסגרת הובלת רהיטים במרכז הנחשבת לקטנה?

חברות הובלות קטנות במרכז יכולות להוביל מגוון רחב של רהיטים, כמו מיטה, ארון, מכונת כביסה וספה. הרחבנו על סוגי הרהיטים במאמר.


איך להשיג חברת הובלות קטנות במרכז בזול?

כל שיהיה עליכם הוא להשאיר פרטים בטופס 'צור קשר' המצורף במאמר וצוות פורטל טופ הובלות כבר דאג לשלוח לכם בחינם עד 3 מובילים באזורכם.