השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות בירושלים

מתכננים לעבור דירה בקרוב? כאן נציג מחירי הובלות קטנות בירושלים, אודות סוגי הריהוט שביכולתה של חברת הובלות קטנות להוביל עבורכם, טיפים איך תוכלו למצוא את המוביל המומלץ ביותר ואיך בהליך פשוט בפורטל טופ הובלות תוכלו להשוות בין מובילים ולחסוך בזמן ובכסף - קראו וגלו.

מחירים של הובלות קטנות בירושלים 

כאן תוכלו לקרוא אודות הצעות מחיר לדוגמה בעבור הובלות קטנות בירושלים ובהתאם לסוג הרהיט.

מחירי הובלות קטנות בירושלים

הובלת מדיח כלים

המחיר כולל בתוכו ניתוק, ניקוז של המדיח, אריזתו והובלה שלו ע"י חברת הובלות קטנות בירושלים. 


250 - 300 ש"ח
הובלת מקרר בירושלים

המחיר עבור הובלת מקרר בגודל סטנדרטי (300 - 500 ליטר). 


300 - 400 ש"ח
הובלת ארון בגדים

המחיר עבור הובלת ארון בגדים בגובה של עד 2.20 מטר גובה. 


200 - 250 ש"ח
הובלת מזנון

המחיר בעבור הובלת מזנון לסלון באורך של עד 2 מטרים. 


280 - 340 ש"ח
כמה עולה להוביל כספת?

המחיר להובלת כספת קטנה (עד 30 קילו). 


200 - 300 ש"ח
הובלה של מכונת כביסה

המחיר יכלול ניקוז, ניתוק, אריזה והובלה של מכונת הכביסה ע"י חברת הובלות קטנות בירושלים. 


300 - 350 ש"ח.
הובלה למזרון זוגי

המחיר כולל את עבודת הסבלות, גם בבניין ללא מעלית. 


300 - 380 ש"ח
הובלת ספה תלת מושבית

הובלה של ספה בת 3 מושבים או כורסת טלוויזיה. 


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה לי להוביל שולחן?

מחיר הובלת שולחן, ללא הליך הפירוק שלו. 


200 - 250 ש"ח
הובלת טלוויזיה

מחיר עבור הובלת טלוויזיה בתוך ירושלים. 


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אילו רהיטים ניתן להוביל במסגרת הובלות קטנות בירושלים?

תוכלו לקבל שירותי הובלה קטנה בירושלים עבור מגוון רחב של רהיטים וחפצים, כגון: מוצרי חשמל, מוצרי מטבח, סלון ואפילו של מכשירי כושר. מתחת נציג את הרהיטים הנפוצים שמשונעים במסגרת הובלה קטנה בעירכם:

 • הובלת מכונת כביסה - במקרה של מכונת כביסה, יצטרכו אתם או חברת ההובלה הקטנה לנתק אותה ולנקז אותה ממים, לאחר הניקוז, יהיה להובילה בשכיבה וקחו בחשבון שעליכם לחכות 4 שעות לפחות עד החיבור המחודש שלה לחשמל וזאת ע"מ למנוע הרס שלה.
   
 • הובלת כספת - ברשותכם כספת שתרצו להעביר אתכם לבית החדש? במסגרת הובלת כספת יהיה על המובילים לעטוף את הכספת בפצפצים או בדים ע"מ למנוע פגיעה שלה. במידה ומדובר בכספת גדולה ומאסיבית, עשוייה להתבצע הובלה עם מנוף הרמה אך לרוב תובל באופן ידני ע"י הפועלים. דרך טופ הובלות תוכלו לקבל שירות להובלת כספות (עד 30 קילו).
   
 • הובלת מזרון - ניתן דרך טופ הובלות להוביל מזרון וזאת תוך שחברת ההובלה גם דואגת לעטוף אותו היטב ע"מ למנוע קריעה או שפשופים על גבי המזרון בעת ההובלה שלו.
   
 • הובלת ספה - גם רהיטי סלון כמו הובלת ספה וכורסאות ניתן להוביל במסגרת הובלות קטנות בירושלים ואף ניתן לקבל שירותי אריזה של הספה עם ניילון כדי למנוע השחטה שלה, רצוי לברר אם ניתן לארוז את הספה קודם לכן מול חברת הובלות קטנות בירושלים כי שירות זה לרוב אינו כלול בתשלום ההובלה של הספה כמו שהוא כלול בהובלת מזרון.
   
 • הובלת שולחן - אין שולחן בבית החדש ותרצו לקחת את שלכם אתכם? דעו כי גם אם מדובר רק בשולחן אחד ניתנת האפשרות להוביל אותו במסגרת הובלה קטנה ובנוסף, תוכלו להשיג שירותי פירוק והרכבה באותה העת - כך שאתם יכולים להיות רגועים.
   

הובלות קטנות בירושלים

השיגו דרכינו הובלות קטנות בירושלים בזול

חיפוש חברת הובלות קטנות בירושלים יכול להיות דבר לא קל וכזה שעשוי לקחת זמן רב. במידה ואתם נתונים תחת לחץ או סתם מעוניינים לעבוד פחות קשה - דעו כי תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ולקבל מפורטל טופ הובלות - בחינם וללא התחייבות עד 3 חברות הובלה קטנות באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות מחירים עוד בטלפון ולחסוך בחיפושים ובכסף.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה צריך לדעת כשרוצים להוביל מקרר בירושלים?

קחו בחשבון שבכל נושא הובלת מקרר בירושלים צריך להיות מאוד זהירים ולדעת שהובלה שלו תיעשה לרוב בשכיבה בגלל שהוא אינו עובר בדלת או בפתח משאית ההובלה לרוב. דבר חשוב נוסף הוא שבעת שמובילים מקרר בשכיבה, השמן בהם נוטה לעלות למעלה ומסיבה זו, עליכם לחכות 24 שעות לפחות לפני שתחברו אותו לחשמל ע"מ לאפשר לשמן שעלה לרדת חזרה למקומו.

 • אם תבחרו לחבר את המקרר לחשמל ישר לאחר הובלתו לבית החדש - זה עשוי לגרום למקרר לנזק רב. מתחת תוכלו לראות טבלה שמפרטת על כך:
   
כמה זמן לחכות לאחר הובלת מקרר?
הובלת מקרר קצרת טווח (של עד חצי שעה) 3 - 2 שעות
הובלת מקרר מירושלים לתל אביב  24 שעות
הובלת מקרר בירושלים בעמידה 3 - 2 שעות

מידע על הובלות קטנות בירושלים עם מנוף

מעוניינים לבצע הובלה עבור ריהוט וחפצים יקרי ערך כמו הובלה של פסנתר או ספרייה גדולה? דעו כי בין אם מדובר על פריט רגיש להובלה ובין אם תרצו לקצר משמעותית את זמני ההובלה - הסתייעות במנוף הרמה לשם הובלה הוא הפתרון האולטימטיבי כי ביכולתו לשנע ריהוט רגיש ויקר מבלי שסבלים יצטרכו להובילו פיזית במדרגות.

דרך טופ הובלות תוכלו להשיג חברת הובלות קטנות שמעניקה שירותי הובלה עם מנוף בירושלים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהריהוט היקר שלכם בידיים טובות ושתוכלו לחזור לשגרת חייכם כמה שיותר מהר.
 

הובלה ידנית הובלה עם מנוף
הרהיט עשוי להינזק בעת ההובלה במדרגות או במעלית הובלה ישירות מהמרפסת לבטן המשאית
זמני הובלה ארוכים זמני הובלה קצרים יותר
לרוב יש צורך בפירוק הרהיט אין צורך בפירוק של הריהוט

מה הטיפ שנהוג לתת בגין הובלה קטנה בירושלים?

בעת ביצוע הובלה קטנה בירושלים, נהוג לתת טיפ למובילים וזאת בהתאם לגודל ההובלה ולסוג הריהוט שנדרשו להוביל עבורכם. לא בטוחים כמה טיפ נהוג לתת? מתחת נציג את הטיפים המקובלים ובהתאם לסוג הריהוט.

 • חשוב שתדעו כי היבט הקשור בטיפ לעובדי חברת ההובלה אינו בגדר החובה וכי ביכולתכם להעניק תישר בהתאם לבחירתכם.
   
סוג השירות כמה טיפ מקובל לתת? (פר מוביל)
הובלת מכונת כביסה 20 - 50 ש"ח
הובלת מקרר 20 - 50 ש"ח
הובלת ספה קטנה (שני מושבים) 20 - 30 ש"ח
הובלה של ספה גדולה (תלת מושבית) 50 - 70 ש"ח
הובלת תנור 20 - 50 ש"ח

איך למצוא חברת הובלות קטנות מומלצת בירושלים?

אם גם אתם מעוניינים למצוא חברת הובלות קטנות בירושלים שלא תאכזב - מומלץ שתעקבו אחר השלבים הבאים:

 • בדקו אודות אחריות - הדבר אולי החשוב ביותר בהליך הובלה בירושלים ובפרט בהליך הובלה קטנה הוא עניין האחריות. עליכם לוודא מול המוביל שהוא אכן מתכוון להעניק אחריות על ההובלה. קחו בחשבון שאחריות על ההובלה היא זו שעניק לכם כיסוי כספי אודות נזק לא מתוכנן שקרה בעת מעבר הדירה לכן חשוב שתבדקו זאת.
   
 • בדקו רכב הובלה - במידה ואתם אכן מבצעים הובלה של פריטים בודדים דעו כי תוכלו להוזיל אותה אם תבחרו שתתבצע ע"י טנדר הובלה במקום משאית, זכרו שחלק מעלות ההובלה נגזר מכמות הדלק שזקוק רכב ההובלה ולכן במידה ואכן מדובר בפריטים בודדים - נמליץ לכם למצוא חברת הובלה שמעניקה שירות הובלה בטנדר.
   
 • השוו מחירים - השאירו פרטים בטופס המצורף ותוכלו לקבל מפורטל טופ הובלות בחינם עד 3 חברות הובלה קטנות בירושלים, ביניהן תוכלו להשוות במחיר אותה העבודה וכך לחסוך בכסף ובזמני חיפוש ארוכים.