השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות בבאר שבע

זקוקים להובלה קטנה? מתגוררים בבאר שבע או בסביבתה הקרובה? דרך פורטל טופ הובלות תוכלו להשוות מחירים ולהזמין שירותי הובלות קטנות בבאר שבע במחיר זול ומשתלם. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

השוו מחירים לפני הובלה קטנה בבאר שבע

מעוניינים להוביל פריט בודד או מספר פריטים כבדים? מחפשים צוות מובילים מיומן אשר יבצע את העבודה בעבורכם ויחסוך לכם זמן ומאמץ? דרך פורטל טופ הובלות תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר בהתאם להובלה הנדרשת לכם. ניתן לקבל את הצעות המחיר מבלי להתחייב להמשך עבודה עם חברה כזו או אחרת.

 

הובלה קטנה בבאר שבע

מחירון הובלות קטנות בבאר שבע

במחירון הבא, ריכזנו בעבורכם דוגמאות בולטות לעלויות של שירותי הובלות קטנות בבאר שבע, תוך התייחסות לסוג הפריטים שמשנעים:

מחירון הובלות קטנות בבאר שבע והסביבה

כמה עולה להוביל מזנון?

מתייחס למזנון של עד 2 מטר.


280 - 340 ש''ח
מה המחיר להובלה של ארון 3 דלתות?

הובלה של ארון כולל פירוק והרכבה.


400 - 550 ש"ח
מה המחיר להובלה של שולחן בודד?

מתייחס להובלה של שולחן אוכל.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה להוביל מקרר?

מחיר הובלת מקרר בגודל סטנדרטי (לא תעשייתי)


300 - 400 ש''ח
מחיר הובלת מדיח כלים

ההובלה היא לדירה במרחק קרוב, בד"כ בתוך העיר.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להוביל מכונת כביסה?

ללא שימוש במנוף הרמה.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

שירות להובלת רהיטים בבאר שבע

כאשר מדובר על ריהוט, חשוב למצוא חברת הובלות או צוות של מובילים בבאר שבע, בעלי ניסיון מקצועי אשר יבטיח את העברת הציוד בבטחה. אלו חלק מהרהיטים שתוכלו להזמין בעבורם שירותי הובלה:

 • הובלה של ספה: המחיר להובלת ספה עומד על 300 ש"ח בממוצע וזאת כאשר מדובר על הובלת רהיטים בבאר שבע עצמה. במידה ומדובר על מעבר לעיר אחרת, המחיר עשוי להגיע גם ל-600 ש"ח ואף יותר.
   
 • הובלת ארונות: קשה מאוד לבצע הובלה של ארון באופן עצמאי וללא שירות של מוביל מקצועי. חברת הובלות מספקת גם פתרונות נוספים פרט להובלה עצמה כמו למשל פירוק של הארון והרכבתו ביעד החדש.
   
 • הובלת שולחן: לרבות פינת אוכל הכוללת שולחן ומספר כיסאות. את ההובלה ניתן לבצע באמצעות שימוש במנוף הרמה (קראו על הובלות עם מנוף בבאר שבע) וזאת במקרים בהם השולחן כבד מאוד או שמידותיו אינן מתאימות לביצוע סבלות במעלית או חדר המדרגות.
   
 • הובלה של מיטות: החל ממיטת יחיד בגודל סטנדרטי ועד למיטה זוגית - תוכלו להוביל בביטחה את המיטה מחדר השינה וגם להוסיף שירותי פירוק והרכבה במידת הצורך.

האם להשאיר טיפ על הובלה קטנה בבאר שבע?

אחד מהשאלות הנפוצות בהקשר של הובלות קטנות מתייחסת להשארת תשר לצוות המובילים. נוכל להגיד כי בעבור הובלה של פריט בודד כגון הובלת מקרר, מיטה זוגית, מכונת כביסה וכדומה, נהוג להשאיר בין 20 ל-50 ש"ח לכל חבר בצוות המובילים.

 

במידע ומדובר על הובלה רצינית יותר, גובה הטיפ עשוי לנוע בין 50 ל-70 ש"ח לכל מוביל. אם זאת חשוב לציין כי אין חובה על השארת טיפ במסגרת הובלות קטנות בבאר שבע ומדובר בשיקול דעתו הבלעדי של הלקוח.
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך לבחור חברת הובלות קטנות בב"ש?

בחירה של חברת הובלות בבאר שבע צריכה להיעשות תוך בדיקה של מספר פרמטרים שונים.

 • המלצות: אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור שירותי הובלות קטנות בבאר שבע והסביבה היא על ידי בדיקה של ביקורות, המלצות וחוות דעת אודות חברת ההובלות.
   
 • מחיר: כדאי לבדוק מספר הצעות מחיר מאחר וכל הצעה תהיה שונה מהאחרת. לעיתים, יהיה מדובר על הבדל של כמה מאות שקלים ולכן בדיקה קצרה זו היא חיונית.
   
 • שירותים: האם החברה מספקת שירותי הובלות בלבד? האם צוות המובילים יכול לסייע לכם בפירוק או הרכבה של הריהוט? ומה בנוגע לאריזת הציוד ואספקת ציוד וחומרי אריזה? בדקו זאת מראש.

הובלות קטנות בבאר שבע עם מנוף

מתי נדרש להשתמש במנוף הרמה לצורך ההובלה? בעיקר כאשר רוצים לייעל את התהליך ולזרז אותו. בנוסף, הובלות עם מנוף יתבצעו גם כאשר יש בעיה בהורדת הציוד דרך המעלית של הבניין או חדר המדרגות בשל גודלו של הציוד. במצב זה, הפיתרון הוא הוצאת הרהיט או המכשיר החשמלי דרך המרפסת עם מנוף ההרמה.