השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות באשדוד

צריכים לעשות הובלה קטנה באשדוד? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מחירים של הובלות קטנות נפוצות כולל טיפים מפורטל טופ הובלות על מנת לוודא שההובלה מבוצעת בצורה חלקה. מעבר לכך תוכלו להשוות מחירים ולחסוך עד 39% במחיר ההובלה.

מחירים של הובלות קטנות באשדוד

לא בטוחים כמה עולה הובלה קטנה באשדוד? הוספנו לכם מחירון עם הובלות נפוצות שיעזור לכם להבין. אם לא מצאתם את ההובלה שלכם תוכלו להסתכל במחירון הובלות קטנות.

מחירון הובלות קטנות באשדוד

מחיר הובלת מקרר באשדוד

הובלה בשכיבה או בעמידה.


250 - 450 ש"ח
כמה עולה להוביל מיטה זוגית?

המחיר כולל שירות של פירוק והרכבה.


600 - 650 ש"ח
מה המחיר של הובלת ספה?

לא כולל שירות של פירוק והרכבה.


200 - 350 ש"ח
מה המחיר של הובלת מכונת כביסה?

הובלה של המכונה בעמידה או בשכיבה.


350 - 550 ש"ח
כמה עולה להוביל שולחן?

המחיר לשולחן גדול כולל שירות של פירוק והרכבה.


400 - 600 ש"ח
מה המחיר של הובלת ארון?

מחיר לארון גדול כולל שירות של פירוק והרכבה.


550 - 650 ש"ח
כמה עולה הובלה בטנדר בממוצע?

המחיר להובלה בתוך העיר.


200 - 400 ש"ח
טיפ נהוג על הובלות קטנות באשדוד (לא חובה)

בהתאם לפריט ההובלה.


20 - 50 ש"ח
כמה עולה להוביל מייבש כביסה?

בשכיבה או בעמידה.


300 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מצאו הובלות קטנות באשדוד בזול עם טופ הובלות

בשביל למצוא הובלות קטנות באשדוד בזול יש שתי דרכים:

 • הובלה בטנדר: דרך טובה להוזיל במחיר של הובלות קטנות באשדוד היא באמצעות הזמנת טנדר להובלה במקום משאית. זה כי הובלה במשאית היא יותר יקרה מהובלה קטנה עם טנדר. לא תמיד זה יתאפשר, זה בהתאם לפריט שתצטרכו להוביל, אבל בהחלט מומלץ לוודא עם חברות ההובלה האם זה מתאפשר.
   
 • השוואת מחירים: לא כל המובילים באשדוד יקחו לכם מחיר זהה עבור ההובלה שלכם, גם אם זו אותה הובלה בדיוק, ולכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר. התקשרו לפורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור ההובלה שתצטרכו. כך תוכלו לחסוך עד 39% במחיר.

 

הובלה קטנה באשדוד

מתי צריך להוסיף מנוף להובלות קטנות באשדוד?

לרוב צריך לשכור מנוף הרמה בשביל לעשות הובלה קטנה באשדוד אם יש קושי שבו הרהיט לא יכול לעבור בדלת הכניסה לבניין או בדלת הכניסה לבית. בנוסף אם הוא לא נכנס במעלית וגם במדרגות או שקשה מדי לסחוב אותו במדרגות זה הזמן לשכור מנוף. תוספת מחיר של הובלה עם מנוף באשדוד בשימוש של מנוף הרמה קטן תהיה 400 - 600 ש"ח לשעה.

 

מחיר לשעת השכרה של מנוף הרמה קטן

מחיר לשעת השכרה של מנוף הרמה קטן: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך מוצאים חברת הובלות קטנות מומלצת בעיר?

בשביל למצוא חברת הובלות קטנות מומלצת כדאי לדבר עם מספר חברות הובלה שונות ולהשוות ביניהן. כמו שהבנתם פורטל טופ הובלות מאפשר לכם לערוך השוואה בין חברות הובלות קטנות באשדוד כדי שתוכלו למצוא חברה מומלצת. מה לבדוק כשמשווים ביניהן?

 • זמינות: כשאנחנו רוצים הובלות קטנות באשדוד אנחנו רוצים שיבואו מובילים ונוכל לסיים את ההובלה כמה שיותר מהר. בגלל זה ההובלה גם לוקחת פחות זמן וגם פחות הכנות. כשמדברים עם מספר מובילים כדאי לוודא מתי הם יוכלו להגיע כדי לא לחכות עוד כמה ימים ללא סיבה.
   
 • ביטוח: עוד דבר שללא ספק מומלץ לבדוק עם חברות ההובלה הוא ביטוח. ביטוח הובלות הוא ביטוח שמכסה נזק שיכול להיגרם לציוד שלכם במהלך ההובלה (ובהחלט יכול להיגרם נזק). זה ללא תוספת תשלום מבחינתכם, אלא ביטוח שהרבה חברות הובלה עושות. כשאתם מדברים עם חברות הובלה שונות ודאו שאכן יש להם ביטוח הובלות, במיוחד אם אתם מובילים משהו יקר כמו מקרר או ספה יקרה.
   
 • מחיר: סיבה נוספת שבגללה אתם מחפשים הובלות קטנות באשדוד היא כי אתם רוצים לקבל מחיר יותר זול. אם כבר מחפשים לקבל מחיר יותר טוב, אז ללא ספק חשוב לבדוק את המחיר שחברות ההובלה לוקחות לכם עבור ההובלה. על מנת לוודא שלוקחים לכם מחיר טוב פורטל טופ הובלות הביא לכם מחירון למעלה כדי שתוכלו לקבל הערכה על המחירים וגם עוזר לכם לדבר עם מספר חברות הובלה בעיר.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טיפים על הובלות קטנות באשדוד

הובלות קטנות באשדוד יכולות להיות הובלות של מספר רהיטים שונים, ועל כל רהיט יש משהו קטן שחשוב שתדעו על מנת לוודא שההובלה הולכת חלק לחלוטין:

 • ספה: בדרך כלל הובלת ספה דורשת פירוק והרכבה. יכולות להיות ספות שנכנסות בדלת הכניסה, ואם אתם גרים בקומת קרקע ואין מעלית או מדרגות שהיא צריכה לעבור אז הרווחתם, אבל לרוב הובלת ספה דורשת פירוק והרכבה. תוכלו לבקש מהמובילים שיעשו זאת, או לעשות זאת בעצמכם. אם זו ספה שלא ניתנת לפירוק והרכבה כנראה תצטרכו להזמין מנוף.
   
 • מיטה: גם מיטה היא רהיט שלרוב דורש פירוק והרכבה על מנת לוודא שהוא עובר בדלתות ובמעלית. מעבר לכם חשוב לוודא שהמזרן לא נשרט או נפגם במהלך ההובלה. איך עושים זאת? ודאו שהמובילים עוטפים אותו היטב לפני שהם מרימים אותו וסוחבים למשאית.
   
 • מכונת כביסה: אחת הבעיות הנפוצות שקורות אחרי הובלת מכונת כביסה היא שאנשים לא יודעים מה לעשות והם ישר מחברים לחשמל ומפעילים אותן ואז הן מתקלקלות. למה זה קורה? כי שמן המנועים לא יושב במקום לאחר התהפוכות שהוא עבר. מה עושים? מחכים שעתיים אחרי ההובלה לפני שמחברים אותה לחשמל.
   
 • ארון: ארון הוא עוד אחד מהרהיטים שבדרך כלל מצריכים פירוק והרכבה על מנת לוודא שהוא עובר בצורה חלקה. אם ניתן לפרק את המדפים המובילים יפרקו אותם, יעטפו אותם ויובילו אותם בנפרד. תוספת מחיר של פירוק והרכבה של ארון להובלה לרוב תסתכם ב 100-200 שקל לארון סטנדרטי.
   
 • שולחן: מבין כל ההובלות הקטנות הנפוצות, בהחלט ניתן לומר שהובלת שולחן היא כנראה ההובלה הקטנה והפשוטה ביותר. לפעמים בכלל לא יהיה צורך לפרק ולהרכיב אותו כדי שיוכל להיכנס בדלתות. גם אם כן יש צורך הרבה פעמים זו הרכבה פשוטה יותר מאשר הרכבה של ספה או מיטה ולכן היא גם תעלה פחות.

מה חשוב לדעת על הובלת מקרר באשדוד?

הובלת מקרר באשדוד היא כנראה ההובלה הקטנה הנפוצה ביותר. היא כן תדרוש מכם הכנה מוקדמת שחשוב שתדעו. יום לפני שהמובילים מגיעים דאגו לרוקן את המקרר מכל מה שיש בתוכו ונתקו אותו מהחשמל. כך תוכלו להפשיר אותו ולוודא שהוא לא יתחיל לנזול תוך כדי ההובלה. עוד דבר שחשוב לדעת הוא לא לחבר אותו ישר לאחר ההובלה, אלא לתת לו לעמוד שעה - שעתיים לפני כן. אם ביצעתם הובלת מקרר בשכיבה מומלץ לתת לו לעמוד 24 שעות.

האם לתת טיפ למובילים על הובלות קטנות באשדוד? וכמה לתת?

זהו כמובן לא חובה והוא נתון לשיקולכם האישי, אבל כן נהוג לתת טיפ למובילים גם על הובלה קטנה באשדוד. מומלץ לסכם על הטיפ מראש כדי למנוע מצב לא נעים שבו המובילים ינסו להוציא מכם כמה שיותר על אחרי ההובלה. כמה טיפ נהוג לתת? לפניכם בטבלה:

 

מה מובילים? טיפ נהוג
מקרר 20 - 50 ש"ח
מיטה 20 - 30 ש"ח
ספה 30 - 70 ש"ח