השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות באילת

מחפשים מובילים מומלצים להובלות קטנות באילת? בעמוד תראו טיפים להובלות קטנות, מחירים של הובלות נפוצות ותוכלו גם להשוות מחירים בין מובילים בעיר על מנת למצוא הובלה בזול ולחסוך עד 37% במחיר.

מחירון הובלות קטנות באילת

מחיר הובלות קטנות משתנה בהתאם לפריט שאתם צריכים להוביל. הוספנו לכם מחירון עם מחירים נפוצים של הובלות קטנות באילת. לא מצאתם את ההובלה שלכם? הסתכלו על מחירון הובלות קטנות מלא.

מחירון הובלות קטנות באילת

כמה עולה להוביל מקרר סטנדרטי?

מקרר בנפח של 400 או 500 ליטר.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להוביל מכונת כביסה?

בעונה עמוסה יותר של ההובלות המחיר יהיה בטווח הגבוה.


350 - 550 ש"ח
כמה עולה להוביל מיטה וחצי?

המחיר לא כולל את הובלת המזרון.


450 - 500 ש"ח
כמה עולה להוביל ארון עם 2 דלתות?

המחיר לא כולל פירוק והרכבה של הארון.


250 - 350 ש"ח
מחיר הובלת ספה בתוך העיר

המחיר לא כולל שימוש במנוף או פירוק והרכבה.


200 - 350 ש"ח
תוספת מחיר ממוצעת לפירוק והרכבת רהיטים

המחיר הוא לרהיטים קטנים.


100 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך ניתן למצוא הובלות קטנות באילת בזול?

בשביל למצוא הובלות קטנות באילת בזול יש שני דברים שתוכלו לעשות:

 • כלי הרכב: כלי הרכב שעליו מתבצע על ההובלה משפיע על מחיר הובלות קטנות באילת. אם ההובלה תהיה על משאית המחיר יהיה יותר גבוה מאשר מחיר הובלות קטנות עם טנדר. כמובן שלא כל רהיט נכנס בטנדר, אבל מומלץ לבדוק עם המובילים מה כלי הרכב והאם יש אפשרות לטנדר.
   
 • השוואת מחירים: דרך נוספת להוריד במחיר של הובלות קטנות באילת הוא לקבל מספר הצעות מחיר שונות. לא כל מוביל לוקח את אותו מחיר גם אם מדובר באותה ההובלה בדיוק. עם השוואת מחירים תוכלו לחסוך עד 37% ממחיר ההובלה הסופי. התקשרו לפורטל טופ הובלות וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה באילת - כך תוכלו לחסוך בקלות.

 

הובלות קטנות באילת

מה חשוב לדעת לפני הובלות קטנות באילת? ראו טיפים

לא כל הובלה קטנה באילת שווה לשנייה ויש כמה דגשים שכדאי שתדעו לפני ההובלה:

 • מקרר: לפני הובלת מקרר חשוב לוודא שאין שום מזון במקרר כי לא ניתן להוביל אותו. בנוסף חשוב לוודא שאתם מפשירים את המקפיא - וזה מומלץ לעשות בלילה לפני כדי לוודא שאין שום קרח או מים במהלך ההובלה. מעבר לכך מומלץ לוודא אם יש דרך לנעול את הדלת של המקרר כדי שלא תיפתח ותינזק במהלך ההובלה.
   
 • מיטה: הובלה של מיטה היא לא מאוד מורכבת כל עוד היא ניתנת לפירוק והרכבה. אם יש צורך בפירוק והרכבה לרוב תצטרכו להוסיף 100 - 200 ש"ח למחיר. אם לא ניתן לפרק ולהרכיב את המיטה והיא לא עוברת בדלת תצטרכו למצוא חברת הובלות שעושה הובלה עם מנוף. בנוסף אם יש צורך להוביל גם מזרון אז וודאו שהמובילים עוטפים את המזרון כדי שלא יישרט.
   
 • ספה: בדומה להובלת מיטה, גם ספה היא הובלה יחסית פשוטה כל עוד הספה ניתנת לפירוק והרכבה. מחיר הובלת ספה עם פירוק והרכבה יהיה גם הוא גבוה יותר ב100 - 200 ש"ח מהמחיר הבסיסי. בנוסף אם יש לכם ספה שאתם מאחסנים בה חפצים חשוב להוציא את החפצים לפני שהמובילים מגיעים.
   
 • מכונת כביסה: הרבה פעמים שואלים האם ניתן להוביל מכונת כביסה בשכיבה. בגדול התשובה היא כן, רק שימו לב לא לחבר ולהפעיל אותה ישר כשהיא מגיעה ליעד החדשה. אם מדובר על הובלה קטנה באילת שאורכת רק חצי שעה כנראה שתצטרכו לחכות רק שעתיים לפני הפעלת המכונה. עם זאת עם ההובלה היא לעיר אחרת ואורכת כמה שעות יכול להיות שכדאי לחכות אפילו 24 שעות כדי לוודא שהמכונה לא תיהרס.
   
 • ארון: כמו במקרה של מקרר, גם לפני הובלת ארון צריך לוודא שאתם מוציאים את כל הבגדים והחפצים שיש לכם בתוכו לפני שהמובילים מגיעים. הובלת ארון כולל פירוק והרכבה יכולה להוסיף 200 - 300 ש"ח למחיר ההובלה הבסיסי במקרה של ארון גדול של 3 דלתות.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך מוצאים מוביל מומלץ להובלות קטנות באילת?

בשביל למצוא מוביל מומלץ להובלות קטנות באילת יש כמה דברים שכדאי לוודא:

 • ביטוח: ביטוח הובלות הוא ביטוח של חברת ההובלות שמטבח נזק שיכול להיגרם לציוד במהלך ההובלה. אם מדובר על הובלה של שולחן קטן או כמה ארגזים זה לא בהכרח הכי קריטי, אבל אם מדובר על הובלה של פריט יקר ערך כמו ספה מיוחדת, מזרון יקר או מקרר גדול במיוחד מומלץ לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח הובלות גם אם מדובר על הובלות קטנות באילת.
   
 • זמינות: הסיבות שבגללן מחפשים מובילים להובלות קטנות באילת הן כדי לוודא שאכן מדובר על מחיר זול יותר וגם כי הרבה יותר קל להכניס ללוח הזמנים של המובילים את ההובלה. לכן כשאתם מדברים עם מספר מובילים שונים ודאו שהם זמינים בזמן שנוח לכם.
   
 • מחיר: כאמור לא כל חברת הובלות תיקח לכם מחיר זהה עבור הובלות קטנות באילת. בדיוק בגלל זה חשוב לוודא את המחיר לפני שאתם סוגרים את ההובלה. זו גם הזדמנות שלכם קצת להתמקח ולהגיד שמובילים אחרת נתנו לכם הצעת מחיר טובה יותר.

כמה טיפ נהוג לתת על הובלות קטנות באילת?

עבור הובלות קטנות באילת נהוג לתת טיפ כדי להודות על העבודה הקשה של המובילים. כמובן זו לא חובה - זה לבחירתכם. לפניכם טבלה שמציגה כמה טיפ נהוג לתת עבור הובלה של פריטים שונים:

 

סוג הפריט טיפ נהוג למובילים
מקרר 20 - 50 ש"ח
מכונת כביסה 20 - 50 ש"ח
ספה 20 - 70 ש"ח
מיטה 20 - 30 ש"ח

הובלות קטנות באילת עם מנוף - מתי נצטרך?

לפעמים צריך לשכור מנוף הרמה לצורך הובלות קטנות באילת. זה לרוב קורה כשהרהיט לא נכנס למעלית או לא עובר בחדר המדרגות והוא לא ניתן לפירוק והרכבה. מקרה נוסף הוא כשמדובר על רהיט יקר ערך ואתם לא רוצים לסכן את העובדה שיכול להיות שהמובילים לא יהיו זהירים מספיק. עבור שעת השכרה של מנוף הרמה קטן תשלמו 300 - 500 ש"ח.

 

מחיר שעת השכרה למנוף הרמה בממוצע

מחיר שעת השכרה למנוף הרמה בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

שאלות נפוצות על הובלות קטנות באילת

מה שאלתם את המומחים של טופ הובלות בנושא של הובלות קטנות באילת:

איך ניתן למצוא הובלות קטנות באילת בזול?

מומלץ לוודא מה כלי הרכב של ההובלה ולקבל מספר הצעות מחיר.


האם דרככם ניתן למצוא גם הובלות קטנות לאילת מעיר אחרת.

כן, פורטל טופ הובלות עובד עם מובילים בכל רחבי הארץ.