השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת פריטים בודדים

יש לך פריט בודד אחד ואתה רוצה לדעת כמה עולה להוביל אותו? צריך להזמין שירות מעכשיו - לעכשיו בעבור כמה פריטים בודדים? אנחנו כאן בשבילך! צור קשר עם טופ הובלות כעת וקבל מענה מיידי ומהיר.

מהי הובלה של פריטים בודדים?

יש לכם פריט בודד שאתם רוצים להעביר אך אין לכם את כלי הרכב המתאים? המקרר גדול מדי ולא נכנס לאוטו? כל מה שאתם רוצים זה להוביל מכונת הכביסה שקיבלתם במתנה מהדירה של ההורים לדירה שלכם? הובלה של פריטים בודדים היא הפתרון המתאים.

 

כולנו מדי פעם צריכים להוביל פריט אחד או כמה פריטים בודדים בדיוק בשביל זה יש לנו שירות מיוחד של הובלת פריט בודד במחיר מוזל. ניתן להוביל מעיר אחת לשנייה או באותה העיר הכל במהירות מפתיעה עם שירות של 24 שעות ביממה. טופ הובלות עובדת עם חברות ומובילים בעלי המלצות ומספקת לכם את השירות הטוב ביותר בתחום.

 

מלאו את טופס צור קשר באתר ונשלח אליכם במיוחד שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות שונות. אנחנו עושים עבורכם את העבודה של בחירת החברות הזולות ביותר בשוק עם תו תקן ואיכות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. איכות ומחירים נמוכים הולכים אצלנו תמיד ביחד.


הובלת פריט בודד

כמה עולה הובלת פריט בודד?

הובלה כזו אשר מוגרת כ"קטנה" מחירה משתנה על פי הפרמטרים השונים, כאשר ראשית מדובר על איזה סוג "פריט"? האם זה מקרר, תנור, ארון או פשוט כמה ארגזים בודדים? כמו כן גם תנאי העברה קובעים האם יש מעלית? האם יש צורך בפירוק והרכבה? וכמובן מאיפה לאיפה? אם זה מאזור הצפון לדרום מן הסתם שהמחיר יהיה גבוה יותר, אך אם מדובר באותה העיר המחיר לא צריך להיות יותר מ-300 ש"ח, שוב תלוי באיזה פריט מדובר. אם אתם רוצים לדעת עוד על מחירי הובלה בארץ, עברו.

מחירון הובלה לפריטים בודדים על פי ערים:

המחירים המוצגים הנם לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים מובילים וחברות הפועלות עם "טופ הובלות" לעומד בהם, ייתכן כי תקבלו דרך הפורטל הצעות נמוכות או גבוהות יותר מהמחירים המשוערים כאן.

איפה מתבצעת ההובלה ומה מחירה?

מהו המחיר להובלת פריט בודד בצפון?

המחיר עבור הובלות קטנות בנשר, חיפה או הקריות של מוצרי חשמל וריהוט ללא מנוף.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה להוביל פריטים בודדים בתוך תל אביב?

העברת פריטים בתוך העיר, כולל שירותי סבלות עד קומה 3.


300 - 500 ש"ח
מחיר הובלת פריט בודד מנתניה לראשון לציון

שינוע בין עירוני של מוצר בודד אחד.


350 - 600 ש"ח
עלות הובלת פריטים בודדים בירושלים

הנחות מיוחדות לסטודנטים.


300 - 400 ש"ח
כמה יעלה להוביל מהרצליה לרמת גן?

הובלת פריטים כמו מקררים, ארונות, מיטות וכו'.


400 - 650 ש"ח
מחיר הובלה של פריט בודד מהוד השרון לבאר שבע

הובלת פריט בודד מהוד השרון לבאר שבע.


500 - 850 ש"ח
כמה עולה הובלה מכפר סבא לאזור אחר במרכז?

העברת פריטים באזורי השרון והמרכז.


300 - 600 ש"ח
מחיר הובלת שולחנות משחק בין ערי המרכז

לדוגמה: הובלת שולחן סנוקר או פינג פונג.


400 - 550 ש"ח
כמה עולה להוביל מראה מתל אביב לערים הסמוכות?

עלות מדויקת של הובלת מראה נקבעת לפי הגודל שלה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

באתר שלנו תוכלו למצוא מחירים מפורטים הכוללים את כל הסוגים של הובלות קטנות והפריטים הבודדים, כאשר אצלנו השקיפות וההגינות הם ערכים יסודיים בכל עבודה שלנו עם לקוחות. אין אצלנו הפקעת מחירים בגלל צורך דחוף. אם אתם צריכים שירות מהיר וזמין התקשרו אלינו ונספק לכם את כל הנדרש.

 

בקטלוג המחירים שלנו תוכלו למצוא גם את המחיר של כל סוג של הובלה. הובלת מוצרי חשמל, משרדים, בעבור סטודנטים והובלות מיוחדות. יש לנו את כל הציוד הנדרש ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום לשם ביצוע כל עבודה. אם אתם זקוקים לשירות אישי במחירים שווים לכל נפש הגעתם אל החברה המתאימה. הפורטל של טופ הובלות מספק שירות בכל רחבי הארץ לכל צורך ולכל עניין.