השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות על הדרך

הובלת רהיטים, פריטים בודדים ואפילו דירות בשיטת "על הדרך", ניתן להזמין שירות מהיר ובמחיר מוזל דרך "טופ הובלות" ולקבל הצעות מחיר של חברות ומובילים המספקים הובלה על הדרך לכל יעד, החל מאזור הדרום, הצפון, המרכז וכמובן ירושלים.

הכירו את שיטת "הובלות על הדרך"

הובלות על הדרך היא שיטה שבה המובילים לא מגיעים אליכם במיוחד בשביל לעשות את ההובלה, אלא בודקים אם הם יכולים לאסוף את הפריט שלכם ליעד שלו במידה ויש להם מקום על המשאית והם בכל מקרה מתכננים להיות באיזור. במקרה כזה מחיר ההובלה יהיה הרבה יותר נמוך מאשר מחיר הובלה רגילה.

 

הובלות על הדרך טובות לשני הצדדים - אתם חוסכים משמעותית במחיר ההובלה שלכם, והמובילים "זוכים" לעשות הובלה שהם כנראה לא היו עושים אחרת. זכרו שהובלה עד הדרך היא לרוב רק לפריט בודד או שניים, בהתאם למקום שיש למובילים על המשאית, וגם היא מצריכה קצת מזל.

 

הובלה על הדרך

הובלה עם הדרך - האם להסתמך על זה?

יש להובלה על הדרך כמה יתרונות על פני הובלה סטנדרטית, אך גם כמה חסרונות. בואו נראה אותם:

 

מה בודקים? הובלה על הדרך הובלה סטנדרטית
שעת הובלה לא נתון לבחירכתם גמיש
מחיר חיסכון גדול במחיר מחיר רגיל
יכול לקבוע צריך מזל אין בעיה

 

לסיכום נוכל להגיד שהבחירה היא שלכם והכל תלוי כמה דחוף לכם להוביל את הפריט הזה. בגלל הצורך במזל בשביל למצוא הובלה על הדרך הפריט יכול להישאר אצלכם כמה זמן, אבל זה אף פעם לא מזיק לנסות. במקרה הגרוע לא הרווחתם כלום, במקרה הטוב חסכתם ממחיר ההובלה שלכם.

דברו עם מספר חברות הובלה

הדרך הכי טובה למצוא הובלה על הדרך היא באמצעות דיבור עם מספר חברות הובלה. בלי קשר לצורך לנסות למצוא הובלות על הדרך מומלץ לדבר עם כמה חברות הובלה כדי למצואמוביל מומלץ שמתאים לכם, נראה לכם טוב ויש עליו המלצות. מעבר לכך דיבור עם מספר חברות הובלה יעזור לכם לערוך השוואת מחירים מה שיכול גם לעזור לכם לחסוך במחיר.

 

תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף או להתקשר לצוות הטלפוני של טופ הובלות ותקבלו שמות ופרטים של 3 חברות הובלה בעיר שלכם. במקרה הזה מה שתוכלו לעשות זה לדבר איתם, לקבל הצעות מחיר ותוך כדי לשאול אם יש אפשרות של הובלה על הדרך.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שקיפות בכל הנוגע למחירים, החל מהשיחה ראשונית

אנחנו עובדים עם חברות ואנשי מקצוע בעלי נסיון והסמכה ומספקים לכם שירות איכותי במחירים מובילים, כל המחירים שלנו מופיעים באתר ואתם יכולים לדעת לפני השירות את המחיר. שקיפות היא עניין מרכזי אצלנו בכל הנוגע למחירי הובלה, אנחנו מתחייבים למחירים מוזלים כולל קביעה של המחיר לפני הגעת המובילים.

 

אין אצלנו מקום למחירים מופקעים או לתשלומים לאחר העבודה על תוספות והשלמות, אתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים לפני כל העברה. הובלות על הדרך באמצעות טופ הובלות, חוסכים לכם זמן וטרחה ומאפשרים לכם לבצע את העניין בהתאמה עם המובילים המקצועיים שלנו. הפורטל שלנו העובד בפריסה ארצית, מספק לקהל הלקוחות שלו את כל הנדרש, בשביל להוביל את התכולה שלכם בצורה מהירה ובטוחה.

 


הובלות על הדרך

הובלות קטנות משולבות והובלה של פריט אחד

הובלה על הדרך, היא פתרון מעולה עבור כל הצדדים, המובילים מרוויחים כי הם יכולים להעביר שתי לקוחות בפעם אחת, אתם מרוויחים כי אתם יכולים להוזיל עלויות באופן משמעותי. תאום בניכם לבין המובילים הוא עניין משמעותי ואצלנו בטופ הובלות אנחנו מקפידים מאוד שהכל יתנהל בצורה חלקה. אחד הדברים הכי יעילים, הוא שילוב של הובלה של פריט אחד ובמקום לשלם מחיר על כלל ההובלה אתם משלמים על חצי או שליש.

השימוש בפורטל חוסך לכם זמן וטרחה מרובה ומאפשר לכם בכל מקום בו אתם נמצאים, לקבל שירות מעולה ללא כל מאמץ מצדכם. טופ הובלות מבצעת את כל עבודת הבדיקה הנדרשת של בעלי המקצוע והחברות ומספקים לכם את הטוב ביותר בתחום.