השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת הליכון

אם אתם מחפשים חברת הובלות אשר מספקת את השירות של הובלת הליכון, הגעתם אל המקום הנכון! דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור הובלה של מסלולי הליכה בכל גודל ומשקל.

הובלת הליכון - עסק למובילים מקצועיים

אם במקרה חשבתם להעביר את ההליכון אל הדירה החדשה שלכם בכוחות עצמכם, כדאי שתחשבו שוב. הליכון הוא מכשיר כושר אשר שוקל לא מעט. לעיתים המשקל שלו מגיע גם ל-60 ק"ג ואף יותר וכדאי לדעת איך מובילים מכשיר שכזה מבלי לגרום לו נזק או לפגוע במנגנון ההפעלה שלו. מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור הובלת הליכון? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בנושא.

הובלת הליכון

כמה עולה הובלת הליכון?

מחיר הובלת הליכון נע בטווח העלויות שבין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. מה משפיע על המחיר? הדגם הספציפי, המשקל והגודל של ההליכון והאם נדרש לפרק אותו לפני תהליך ההוצאה. הובלת הליכון אשר מצריכה גם שירותי מנוף, תייקר מעט את המחיר, עניין של 100 - 200 ש"ח נוספים בממוצע. 

מחיר ממוצע להובלת הליכון (ללא מנוף)

מחיר ממוצע להובלת הליכון (ללא מנוף): 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הובלה בטוחה של מסלול הליכה

כאשר מבצעים הובלה של הליכון יש לעשות זאת לאחר תכנון מקדים של תהליך הוצאת המכשיר והעמסתו. כלומר ישנן לא מעט דרכים לבצע הובלה של הליכון וניתן להעביר אותו במגוון רכבים שונים, החל מטנדר גדול ועד למשאית הובלות קטנה. מובילים אשר מספקים שירותי הובלה מקצועיים, יודעים כי התכנון יכול לייעל את התהליך, לקצר את זמני ההובלה ולמנוע נזקים למכשיר עצמו.

 

הובלות הליכונים

מסלול ריצה - ההבדלים בין דגם לדגם

חברות הובלה מקצועית, תבקש לדעת מספר דברים על המכשיר שברשותכם. כך למשל, חשוב שתציינו את האורך, הרוחב, הגובה וכמובן המשקל של ההליכון. שימו לב כי חלק מחברות ההובלה יבקשו גם נתונים המתייחסים למצב בו ההליכון מקופל, מאחר ומדובר בשינויים משמעותיים במידות אשר יאפשרו את הוצאות. כך למשל, הגובה של ההליכון במצב פתוח עשוי להצטמצם מ-122 ל-21 מטר על ידי הקיפול.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מובילים גם מחדרי כושר ומתחמי אימונים

אנו מספקים את השירות גם בעבור בתי עסק העוסקים בתחום הספורט כמו למשל מתחמי אימונים ואירובי, מכוני כושר וחדרי סטודיו. ניתן לשנע הליכונים שרכשתם זה עתה מהחנות או לחילופין להזמין חברת הובלה לצורך הוצאת מסלולי הליכה ישנים בשל שדרוג הדגמים הקיימים אצלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה