השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלת מכשירי כושר

מחפש אחר הובלה של אופני כושר, אלפטיקל, מולטי טריינר או מכשיר חשמלי אחר? הובלה של מכשירי כושר למיניהם, אשר לרוב שוקלים לא מעט - מחייבת ידע, ניסיון ומקצועיות. השאירו פנייה כאן באתר וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

הובלת מכשירי כושר בצורה נכונה

הובלה של מכשירי כושר (כמו למשל הובלת הליכון) נחשבת להובלה מורכבת מעט וזאת בעיקר בשל המשקל הרב של המכשירים. לרוב, הובלה זו תכלול פריטים כמו אופני כושר, מסלולי ריצה, מולטי טריינר, ספות לחיצה וכדומה.

 

ההובלה עשויה להתבצע במגוון שיטות, החל מסבלות ע"י מספר מובילים אשר יורידו את המכשירים במעלית או במדרגות אך גם לעיתים על ידי שימוש במנוף הרמה מיוחד. בכל מקרה, חשוב לבצע את ההובלה בצורה נכונה ובטוחה ולעטוף את המכשירים באמצעות ניילון פצפץ, בדים וניירות אריזה.

 

הובלת מכשירי כושר

כמה עולה להוביל מכשירי כושר?

התשובה לשאלה זו היא - תלוי. במה זה תלוי? במספר גורמים שונים כמו גובה הקומה שממנה מוציאים את המכשיר וגובה הקומה שאליה נדרש להעלות אותו, הסוג הספציפי של המכשיר וכמובן משקלו, מרחק הנסיעה ושיקולים נוספים. אם בכל זאת ננסה לספק אומדן באשר למחיר של הובלה שכזו, אפשר להגיד כי טווח המחירים נע בין 150 ש"ח ל-350 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להובלת מכשירי כושר

מחיר ממוצע להובלת מכשירי כושר: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

באילו מקרים נזדקק להובלה שכזו?

ההובלה יכולה להתבצע מבתים פרטיים במסגרת מעבר דירה אך במקרים רבים ישנו ביקוש להובלה של מכשירי כושר אל תוך מכוני כושר או מתוכם (לעיתים גם בשל שדרוג הציוד) או אל מתחמי כושר פרטיים. אנו נסייע לכם למצוא את חברת ההובלה המתאימה ביותר וזה כלל לא משנה באיזה אזור אתם מתגוררים.

 

הובלה של מכשירי כושר

האם ניתן להוביל ציוד כושר באופן עצמאי?

זה אומנם אפשרי להוביל ציוד ומכשירי כושר באופן עצמאי אך יחד עם זאת, חשוב לזכור שזה לא בהחלט משתלם או כדאי. ברוב המכשירים תזדקקו לצוות של אנשים (אדם יחיד לא יצליח) בשל הגודל של המכשירים והמשקל שלהם וכמעט תמיד המכשיר לא ייכנס לתוך רכב סטנדרטי, אלא אם כן מדובר בטנדר.

 

לכן, רבים לוקחים בחשבון את כל השיקולים ומחליטים לבסוף להזמין חברת הובלות מקצועית ומנוסה אשר מספקת פתרון של הובלות קטנות. אגב, ניתן לשלב את הובלת מכשירי הכושר עם מוצרים נוספים כמו ריהוט או מכשירי חשמל סטנדרטיים ולקבל מחיר משתלם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שירותי הרכבה המתווספים להובלה עצמה

חלק מהחברות מספקות במסגרת הובלות קטנות גם שירותי פירוק והרכבה של המכשיר. כך למשל, במקרים רבים כאשר מובילים הליכון, צריך תחילה לפרק אותו לשני חלקים, על מנת לאפשר הוצאה נוחה ומהירה יותר. כמו כן תהליך הפירוק מאפשר לנו גם לשמור על המכשיר מפני מכות וחבלות בעת הוצאתו. יש לקחת בחשבון כי ישנה עלות נוספת בעבור שירותי פירוק והרכבה ולרוב יהיה מדובר בסכום אשר נע בין 50 ש"ח ל-200 ש"ח, בהתאם לדגם הספציפי ומורכבות העבודה.

כיצד טופ הובלות יכולה לסייע לכם?

במידה וזאת הפעם הראשונה שאתם נעזרים באתר שלנו על מנת למצוא הובלה, כדאי שתדעו כיצד עובד התהליך: אתם משאירים לנו פנייה באתר או מצלצלים אל המספר המופיע בראש עמוד זה, אנו מבררים מולכם מה בדיוק ההובלה אשר דרושה לכם (גובה קומות, מהיכן להיכן, מועד ההובלה) ומעבירים את הפנייה אל עד שלוש חברות שונות. כל חברה תספק לכם הצעת מחיר, מה שיאפשר לכם כמובן לבצע סקר שוק קצר ולהשוות בין המחירים.