השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות קטנות עם טנדר

לפעמים יש לנו הובלה קטנה, ובמקרה הזה לא בהכרח תצטרך להתבצע ההובלה עם משאית גדולה, ונוכל להשתמש בטנדר. הובלות קטנות עם טנדר עולות פחות מאשר הובלות במשאית, לכן מומלץ להזמין חברת הובלות שנותנת שירות כזה. אם כבר אתם מתקשרים לא תעשו השוואת מחירים?

למה שנרצה להזמין טנדר להובלה קטנה?

ישנם כמה גורמים שמשפיעים על מחיר הובלה. אחד זה התמחור של חברת ההובלה עצמה, השני זה המרחק של ההובלה, והשלישי זה גודל ההובלה עצמה. גודל ההובלה מכריע גם לגבי כמה סבלים יגיעו בשביל ההובלה וגם איזה סוג רכב תביא חברת ההובלות.

 

הובלות קטנות עם טנדר הן זולות יותר מאשר הובלות עם משאית, לכן במידה ומתאפשר כדאי לבדוק אם ניתן להזמין טנדר הובלות במקום משאית. בשביל זה חשוב למדוד את גודל הרהיטים שלכם, כדי לוודא שכולם נכנסים בטנדר ההובלות.

 

הובלה קטנה עם טנדר

כמה עולה הובלה קטנה עם טנדר?

מחיר הובלה בטנדר לרוב יהיה בין 200 ל- 400 ש"ח עם ממוצע של 300 ש"ח. המחיר נקבע על סמך מספר פרמטרים כמו מרחק הנסיעה, כמות הציוד שנעמיס עליו וכמות הסבלים והצוות.

 

מחיר ממוצע להובלה עם טנדר

מחיר ממוצע להובלה עם טנדר: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירי הובלות קטנות בטנדר מעיר לעיר

ישנם מספר משתנים הקובעים את מחיר ההובלה, הצוות של פורטל 'טופ הובלות' ערך בעבורכם מחירון אשר מציג כמה שיותר קרוב את העלויות לשימוש בהובלות מסוג זה. אין לקחת בחשבון את המידע המוצג כ"הצעת מחיר", הוא לצורך מידע בלבד.

מחירון הובלות קטנות עם טנדר מעיר לעיר

כמה עולה הובלה בטנדר מירושלים לתל אביב?

טנדר הובלות קטנות בירושלים להובלה של פריט בודד כמו ארון, מיטה או ספה.


450 - 650 ש"ח
מהו המחיר להובלות טנדר מתל אביב לרמת גן?

הובלות טנדר בתל אביב נחשבות כמעט לנסיעה בתוך העיר, ללא שירותי סבלות.


300 - 400 ש"ח
מהי העלות מחדרה לראשון לציון?

הובלות קטנות עם טנדר להובלת פריטים בודדים כמו רהיטים ומוצרי חשמל למינהם.


400 - 600 ש"ח
מחיר הובלות קטנות עם טנדר בתוך חיפה והקריות

שינוע מוצרים בתוך העיר ללא פירוק והרכבה או סבלות.


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה להוביל מרחובות לירושלים?

הובלות קטנות עם טנדר מרחובות לירושלים והסביבה.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלות בטנדר - איזה רהיטים ניתן להוביל?

רוב הובלות טנדר הן של פריטים בודדים. אם אתם זקוקים למשל להובלת מיטה, הובלת מקרר, הובלה של מכונת כביסה או ארון, כנראה שלא תזדקקו בהכרח להובלה עם משאית מאחר ויהיה ניתן לשנע את הפריט אל ייעדו החדש על גבי טנדר. הובלה קטנה עם טנדר מתאימה מאוד גם כאשר ברצוננו להעביר מספר מצומצם של קרטונים, במסגרת הובלת לסטודנטים למשל, או כאשר מובילים דירת חדר יחיד.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

אולי יעניין אותך גם:

הובלה קטנה עם טנדר או עם משאית?

הכנו לכם טבלה של דוגמאות להובלות נפוצות כדי להבין מתי נוכל להזמין הובלות טנדר ומתי נצטרך להזמין משאית:

 

סוג ההובלה טנדר או משאית?
הובלת דירה 3 חדרים הובלה במשאית
הובלה 10 קרטונים הובלה בטנדר
הובלת מקרר, מיטה וארון הובלה במשאית
הובלה של מיטה זוגית בלבד הובלה בטנדר

עוברים משרד? בדקו על הובלה עם טנדר

בדרך כלל, הובלה עם טנדר תתאים גם כאשר נדרש להעביר תכולה של משרד. הובלת משרדים קטנים עם מספר מצומצם של קרטונים, שולחן וכמה כסאות, יכולה בהחלט להתבצע בעזרת טנדר ואין צורך לשלם מחיר גבוה יותר על הזמנה של משאית. אגב, זו ההזדמנות לציין כי לרוב הטנדרים ניתן לחבר נגרר ולמעשה להכפיל את שטח האחסון על ידי חיבור של עגלה המתאימה לביצוע ההובלה.

 

טנדר להובלות

הובלות קטנות עם טנדר במחיר זול

כפי שהבנתם, פורטל טופ הובלות הוא פורטל ארצי. אנו מסייעים באיתור של חברות הובלה בכל רחבי הארץ וזה כולל הובלות בצפון, במרכז, באזור ירושלים ובדרום הארץ. גם בענף ההובלות, השוואת מחירים היא חיונית ויכולה לחסוך לא מעט כסף. מבדיקות שביצענו, ישנם פערים בהצעות של החברות השונות בעבור אותו השירות בדיוק.

 

כאשר אתם משאירים פנייה כאן באתר, צוות טופ הובלות מאתר אך ורק את חברות ההובלה אשר מבצעות הובלות קטנות עם טנדר ומעבירים את הפנייה שלכם בצורה מסודרת ל-3 חברות לכל היותר. לאחר שהפנייה הועברה, החברות יספקו לכם הצעות מחיר מותאמות אישית. בשביל להתחיל בתהליך, השאירו את פרטי הפנייה כאן בטופס המצורף מטה ואנו כבר ניצור איתכם קשר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות קטנות עם טנדר בתוך העיר

השירות של הובלות קטנות בתוך העיר הוא כמעט תמיד זול יותר מאשר הובלה בינעירונית. הסיבה לכך היא בעיקר עלות הדלק הנמוכה יותר כאשר מובילים פריט כזה או אחר בתוך העיר עצמה.

 

יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם הובלות קטנות עם טנדר אל ערים סמוכות, יתומחרו באופן זהה מאחר והמרחק דומה. כך למשל, הובלה קטנה עם טנדר מרמת גן לבני ברק, תל אביב ואפילו פתח תקווה, עשויה להיות מתומחרת בדומה להובלה בתוך העיר רמת גן.

> למציאת הובלה באזורכם:

הובלה עם טנדר

שאלות נפוצות על הובלות עם רכב טנדר

כמה אנשי צוות תשלח חברת ההובלות בעת הובלה עם טנדר?

תלוי בכמות הציוד והמשקל שלו. בדרך כלל יהיה מדובר במוביל יחיד עד שני מובילים. במקרים בהם יש ציוד רב, ייתכן שחברת ההובלות תשלח שלושה מובילים מטעמה.


האם ניתן למצוא אצלכם שירותי הובלה עם טנדר מהיום להיום?

זה תלוי בזמינות חברות ההובלה אשר משתנה בכל רגע נתון. בדרך כלל תוכלו למצוא שירותי הובלה מהיום להיום, בעיקר אם לא מדובר בעונת הקיץ העמוסה.