השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות איקאה

דרך "טופ הובלות" תוכל להזמין שירותי הובלה מכל סניף ברחבי הארץ של איקאה, דרכנו תמצא בקלות חברה אשר יודעת כיצד לעבוד עם סוגי הרהיטים והמוצרים ותוכל להעניק לך במקביל לשירותי ההובלה גם שירותי פירוק והרכבה.

הובלה מאיקאה כולל הרכבה

בדיוק יצאתם מאיקאה ואתם צריכים שירותי הובלה ואם אפשר גם "על הדרך" להרכיב את הרהיט או המוצר שרכשתם, הרי זה משובח. באמצעות פורטל טופ הובלות אתם יכולים לקבל שירות של הובלה וגם של הרכבה של כל הרהיטים, בין אם מדובר במיטה, שידה, שולחן או כל דבר אחר.

 

הרכבת רהיטים מאיקאה יכולה להיות פשוטה מאוד לאנשים מסויימים, אבל לאחרים יכולה להיות כאב ראש רציני שלוקח שעות. לכן שירות של הרכבת רהיטים מאיקאה על ידי המובילים יכול להיות שירות מעולה שחוסך זמן וכאב ראש רציניים.

 

הובלה מאיקאה

מחירון הובלת מוצרים ורהיטים מאיקאה

ראשית, ניתן להזמין שירותי הובלה דרך חברת איקאה באופן ישיר והחברה גובה בין 5% מסה"כ עלות המוצרים המובלים. לעיתים יש מחיר "Fixed Price", זאת תוכלו לראות באתר החברה. לפניכם טבלה של מחירים משוערים בעבור הובלות מכל סוג:

מוצר או רהיט

סלון שלם (2+3) כולל שולחן

מסניף נתניה לאזור במרכז או בשרון.


500 - 750 ש"ח
הובלת מטבח שלם - כולל הרכבה!

מסניף קריית אתא לאזור אחר בצפון.


1,100 - 1,450 ש"ח
שידה כולל מיטה (חדר שינה קומפלט)

מחיר הובלת מיטה מסניף ראשון לציון, לדירה בתוך העיר.


350 - 600 ש"ח
מחיר הובלת ארון איקאה 3 דלתות.

מסניף נתניה לראשון לציון


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלת רהיטים מאיקאה במחיר זול

בשביל למצוא הובלת מאיקאה במחיר זול חשוב להבין שהמחיר שתקבלו הוא לא קבוע והוא תלוי בחברת ההובלות שאיתה תסגרו. לא כל חברת הובלות תיקח מכם מחיר זהה על הובלות מאיקאה, לכן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר.

 

תוכלו להתקשר או להשאיר פרטים בטופס המצורף ותקבלו מצוות אתר 'טופ הובלות' עד 3 הצעות מחיר משלוש חברות הובלה שונות. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים מה שיעזור לכם לחסוך במחיר הסופי של הובלה מאיקאה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות איקאה בכל מחיר

לעיתים מקבלים הצעות מחיר שאינכם רואים לנכון, לא עומדים בתקציב שלכם, הרי הרגע יצאתם מסניף של איקאה ושילמתם ממיטב כספכם! זה לא משנה אם עכשיו לילה או יום, יש לנו שירות מיוחד אשר יכול לפתור לכם את בעיית התקציב והעלויות. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להזמין שירותי הובלה מאיקאה במחירים זולים ומשתלמים למדי.

 

הובלת רהיטים מאיקאה

שירותי הובלה מחנויות איקאה דרך טופ הובלות

אם זה עתה ביצעתם רכישה גדולה של מגוון מוצרים ורהיטים מחנות איקאה, וזה כלל לא משנה אם מדובר בסניף בנתניה, בקרית אתא או ראשון לציון - תוכלו להיעזר בשירות שלנו ולמצוא מוביל מקצועי ומנוסה עבור הציוד שרכשתם. בעוד חלק מהרהיטים של איקאה מגיעים באריזות שיש לפתוח אותן ולהרכיב בבית, חלק גדול מהמוצרים מגיע כפי שהוא מוצג באולם התצוגה בחנות. אנו נסייע לכם בהובלתו של הפריט ונתאים את רכב ההובלה לצרכים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלה והרכבה של רהיטים מאיקאה

פרט להובלה עצמה, ניתן כמובן להזמין שירות נלווה של הרכבת רהיטים מאיקאה. לא לכולם יש את הזמן להרכיב את הרהיטים שרכשו מהחנות, אשר ברוב הגדול של המקרים מגיעים מפורקים ודורשים הרכבה בבית הלקוח. תוכלו להזמין דרכנו את שירותי ההרכבה ולהוסיף זאת לשירות ההובלה מהחנות. כך למעשה תקבלו מענה מקיף לרכישה, עד למצב בו הרהיט מורכב אצלכם בבית וניתן להשתמש בו.

אולי יעניין אתכם >> כמה טיפ נהוג לתת למובילים