השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות איקאה

דרך "טופ הובלות" תוכל להזמין שירותי הובלה מכל סניף ברחבי הארץ של איקאה, דרכנו תמצא בקלות חברה אשר יודעת כיצד לעבוד עם סוגי הרהיטים והמוצרים ותוכל להעניק לך במקביל לשירותי ההובלה גם שירותי פירוק והרכבה.

שירות הובלה כולל הרכבה

בדיוק יצאתם מסניף של "איקאה" ואתם צריכים שירותי הובלה ואם אפשר גם "על הדרך" להרכיב את הרהיט או המוצר שרכשתם. באמצעות פורטל טופ הובלות אתם יכולים לקבל שירות בכל אזורי הארץ מצפון ועד דרום. אנו נסייע לכם במציאת חברות הובלה המספקות את השירות באזור המגורים שלכם ונדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות לעבודה זו.

 

הובלה מאיקאה

מחירון הובלת מוצרים ורהיטים מאיקאה

ראשית, ניתן להזמין שירותי הובלה דרך חברת איקאה באופן ישיר והחברה גובה בין 5% מסה"כ עלות המוצרים המובלים, לעיתים יש מחיר "FixPrice", זאת תוכלו לראות באתר החברה, לפניכם טבלה של מחירים משוערים בעבור הובלות מכל סוג:

מוצר או רהיט
 • סלון שלם (2+3) כולל שולחן

  מסניף נתניה לאזור במרכז או בשרון.

  500 - 750 ש"ח
 • הובלת מטבח שלם - כולל הרכבה!

  מסניף קריית אתא לאזור אחר בצפון.

  1,100 - 1,450 ש"ח
 • שידה כולל מיטה (חדר שינה קומפלט)

  מחיר הובלת מיטה מסניף ראשון לציון, לדירה בתוך העיר.

  350 - 600 ש"ח
 • מחיר הובלת ארון איקאה 3 דלתות.

  מסניף נתניה לראשון לציון

  250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

ניתן להוביל בכל מחיר!

לעיתים מקבלים הצעות מחיר שאינכם רואים לנכון, לא עומדים בתקציב שלכם, הרי הרגע יצאתם מסניף של איקאה ושילמתם ממיטב כספכם! זה לא משנה אם עכשיו לילה או יום, יש לנו שירות מיוחד אשר יכול לפתור לכם את בעיית התקציב והעלויות. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להזמין שירותי הובלה מאיקאה במחירים זולים ומשתלמים למדי.

שירותי הובלה מחנויות איקאה דרך טופ הובלות

אם זה עתה ביצעתם רכישה גדולה של מגוון מוצרים ורהיטים מחנות איקאה, וזה כלל לא משנה אם מדובר בסניף בנתניה, בקרית אתא או ראשון לציון - תוכלו להיעזר בשירות שלנו ולמצוא מוביל מקצועי ומנוסה עבור הציוד שרכשתם. בעוד חלק מהרהיטים של איקאה מגיעים באריזות שיש לפתוח אותן ולהרכיב בבית, חלק גדול מהמוצרים מגיע כפי שהוא מוצג באולם התצוגה בחנות. אנו נסייע לכם בהובלתו של הפריט ונתאים את רכב ההובלה לצרכים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הרכבת רהיטים מאיקאה במחירים נוחים ומשתלמים

פרט להובלה עצמה, ניתן כמובן להזמין שירות נלווה של הרכבת רהיטים מאיקאה. לא לכולם יש את הזמן להרכיב את הרהיטים שרכשו מהחנות, אשר ברוב הגדול של המקרים מגיעים מפורקים ודורשים הרכבה בבית הלקוח. תוכלו להזמין דרכנו את שירותי ההרכבה ולהוסיף זאת לשירות ההובלה מהחנות. כך למעשה תקבלו מענה מקיף לרכישה, עד למצב בו הרהיט מורכב אצלכם בבית וניתן להשתמש בו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה