077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות לסטודנטים בתל אביב

אחוז גדול מההובלות בישראל מתבצע בעיר תל אביב. שהיא עיר מרכזית ומצויים בה הרבה מקומות בילוי. בנוסף, ישנם הרבה סטודנטים שצריכים שירות הובלות יעיל ומהיר. הובלת דירות לסטודנטים בתל אביב בכלל אינן תהליך פשוט כיוון שעיר זו פקוקה רוב הזמן.

הזמן הובלת דירה לסטודנטים במחיר מבצע!

 וכמו כן מצויה בה מצוקת חנייה קשה. בעיה נוספת היכולה לעמוד בפני הלקוח היא העברת ציוד גדול וכבד. בהרבה מקרים ישנו מצב בו הלקוח ירצה להעביר ציוד בעל מימדי ענק כגון ספה, שולחן ענק, מקרר ופריטים כבדים נוספים אחרים.
 במקרים אלה בדרך כלל חברת ההובלות תשתמש במנוף שיעזור בתהליך. חברה מקצועית כמו טופ הובלות תבצע את התהליך בצורה מהירה ובטוחה גם בתל אביב ומחוצה לה.

הובלות סטודנטים בתל אביב והסביבה

תל אביב היא אחת הערים היקרות ביותר בעולם מבחינת עלות המגורים בה. ובכל זאת, היא גם העיר שבה הביקוש לדירות למכירה או להשכרה הוא הגבוה ביותר. ככזו, לחברות ההובלה, אין רגע דל. בכל הנוגע לסטודנטים, אין תקופות שפל ותקופות שיא. כל הזמן צעירים וסטודנטים עוברים לעיר ויוצאים ממנה. אולם אחד מקהלי היעד המרכזיים של החברות הוא קהל הסטודנטים. צעירים רבים עוברים לתל אביב כדי להתגורר בקרבת המוסד האקדמי שבו הם לומדים. זאת ועוד, סטודנטים נוהגים להתגורר עם שותפים, ולהחליף דירה אחת לשנה-שנתיים במהלך לימודיהם. חברות הובלה השונות מודעות לפוטנציאל הגדול שגלום בקהל הסטודנטים, ולכן הן משקיעות בו ומעניקות לו שירות המתאים במיוחד לצרכיו.

מחירים אטרקטיבים לסטודנטים

כך למשל, סטודנטים הזקוקים להובלות בתל אביב בדרך כלל מעבירים מעט ציוד וריהוט בסיסי בלבד. בשונה ממשפחות המבצעות מעבר לעיר ומעבירות תכולת דירה שלמה וזקוקות למשאית גדולה, סטודנטים יכולים להסתפק בהרבה פחות. לכן חברות רבות מציעות לקהל הסטודנטים שירות של הובלות קטנות. מדובר בשירות לסטודנטים  שבו מעבירים כמה רהיטים וארגזים בודדים, וניתן להסתפק במשאית קטנה ובסבל אחד או שניים. שירות זה הינו זול יותר בהשוואה להובלות רגילות, ולכן הוא אידיאלי עבור סטודנטים, שמשאביהם הכלכליים מוגבלים. זאת ועוד, סטודנטים הם ציבור עסוק בעל לוח זמנים צפוף. כל השנה הם מתמרנים בין קורסים, הגשת עבודות ומבחנים, תוך כדי עבודה ומילואים. לכן הזמן האידיאלי עבורם לביצוע מעברי דירה בתל אביב הוא בזמן חופשת הסמסטר בחודשי הקיץ. בחודשי הקיץ חברות ההובלות עמוסות יותר, שכן גם משפחות רבות נוהגות לעבור דירה, כדי שהילדים לא יאלצו לעבור בתי ספר באמצע שנת לימודים. אך סטודנטים זקוקים לשירותיה של חברה אשר תתחשב באילוצי הזמנים הנוקשים שלהם, ותוכל לבצע עבורם את המעבר לתל אביב, גם אם מדובר בהובלות קטנות שהן זולות יותר.

גם לסטודנטים מגיע!

אך גם סטודנטים זקוקים לשירותים של חברת הובלות מקצועיים ואמינים. עצם העובדה שהם מעבירים מעט רכוש, אין פירוש הדבר שאפשר להעניק להם שירות פחות טוב. כמו בכל מעבר, גם סטודנטים המבצעים הובלת סטודנטים בתל אביב, זקוקים לחברת הובלות שיש לה ביטוח על תכולת הדירה. הביטוח מבטיח שבמקרה וייגרם נזק לציוד או לרכוש, הסטודנטים יקבלו על כך פיצוי. וכאמור, לסטודנטים יש משאבים כלכליים מוגבלים, כך שהם בהחלט זקוקים לביטוח על התכולה.
 
סטודנטים בתל אביב

למה דווקא טופ הובלות ולא מקום אחר?

טופ הובלות משרתת כבר שנים רבות את קהל הסטודנטים וכל מי שזקוק להובלות. לחברה ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים רבים, והיא מורכבת מצוות מובילים מקצועי ומיומן. טופ הובלות מעניקה ללקוחותיה הסטודנטים שירות מקצועי המתאים לצורכיהם הייחודיים, ומבצעת עבורם הובלות זולות לסטודנטים, כמו גם בכל רחבי הארץ.