077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות משרדים בפתח תקווה

בעל משרד בפתח תקווה? רוצה לעבור אל פתח תקווה? באמצעות טופ הובלות תוכל להזמין הובלות משרדים בפתח תקווה והסביבה, לקבל כמה הצעות מחיר משתלמות ולקבל את המחיר הזול באזור!

הובלת משרדים כולל אריזה

במשרדים יש חלוקה שונה מאד של הציוד שהולך לאריזה כשיש הבדל ניכר בין הכמויות שיש לארוז במשרד לבין מה שיש לארוז בבית. טופ הובלות תמצא בעבורכם חברה המספקת הובלות למשרד בפתח תקווה לכל אזור אחר ברחבי הארץ. אם זאת ניתן לומר מראש שקיים הבדל מהותי בין הובלת דירות לבין משרדים. כשמדובר בהובלת דירות, חלק ניכור מהציוד שייך לחדרי הבית ולמטבח. הציוד שנכנס לקרטונים הינו בגדים תחתונים ונעליים, צעצועים וציוד נוסף שנמצא בחדר המגורים. בגדים עליונים מועברים במתקן מיוחד. כל היתר אלו רהיטים ומוצרי חשמל.

כיצד מתבצעת הובלת משרד בפתח תקווה

הובלת משרד בפתח תקווה מתבצעת במספר דרכים. אך קודם כל מחליטים מי מטפל באריזת הציוד שבמשרד. במידה וקיימת החלטה ניהולית שאנשי המשרד יארזו בעצמם את כל הציוד שבמשרד, החברה מציידת את העובדים בכל הציוד הנדרש לאריזה. קרטונים בגדלים שונים, סרטי הדבקה, ניילונים, ניילונים בועות, טושים ועוד. מומלץ למי שאורז את הציוד במשרד, לרשום על כל קרטון מה הוא מכיל באופן כללי, למי הוא שייך ואם יש בו דברים שבירים. לפעמים מדובר במאות קרטונים של משרד שצריך תוך מספר ימים לחזור לתפקוד מלא. רישום מדויק חוסך שעות של חיפוש אחרי המעבר למשרד החדש. האפשרות הנוספת היא, לבצע הובלה בפתח תקווה כשחברת ההובלה היא זו שאורזת את כל הציוד שבמשרד. במידה שמתקבלת החלטה ניהולית של אריזת המשרד ע"י חברת ההובלה אשר שולחת למשרד צוות אורזים מומחה שתוך מספר שעות מסיים את עבודות האריזה בצורה מקצועית, מהירה ויעילה.

זה כולל את כל הציוד כולל הכל!

הובלת משרד של כל הציוד הכולל קלסרים, מחשבים, רהיטים ועוד בתהליך של הובלת משרדים חלק גדול מהציוד שמועבר הינו ציוד משרדי כבד ורגיש. כמו למשל, מחשבים המכילים חומר רגיש עם מידע חשוב ביותר עבור החברה. המובילים של אותה החברה שתבחרו בה, מומחים בהעברת ציוד משרדי תוך כדי הקפדה מיוחדת על ציוד שעלול להינזק מהמכה הקטנה ביותר. אנחנו אורזים את הציוד הרגיש באמצעי הגנה מרובים ומניחים אותו בפינה נפרדת מהציודים האחרים.