077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות מיוחדות

דרושה לך הובלה שאינה בסטנדרט? הובלה מיוחדת? אנו מבצעים את כל הסוגים! שוחח כעת עם נציג או השאר פרטיך באתר ואנו נדאג שתקבל את השירות הטוב ביותר.

כיצד אנחנו יכולים לעזור?

פתרונות הובלה מכל סוג ובכל משקל!
הובלה של פריטים קטנים ובודדים.
ביצוע פרויקטים גדולים כמו מפעלים וכדומה.
מחירים משתלמים לכל כיס!

כאן המומחיות שלנו בא לידי ביטוי

ישנם הובלות רגילות בהם כולנו השתמשנו בהם בעיקר בשביל הובלת רהיטים וחפצים מדירה לדירה וישנם שירותים מיוחדים הדורשים מומחיות מסוג אחר. יש לכם צורך להוביל את הדברים שלכם בקירור? יש לכם בעלי חיים הזקוקים לטיפול מיוחד? אתם זקוקים למנוף? בכל המקרים האלו יש צורך בהובלות מיוחדות. לשם הובלת דברים באופן מיוחד אתם זקוקים לחברה רצינית שיש לה את כל הציוד הדרוש וכמובן את הניסיון הנדרש עבור הצרכים שלכם. טופ הובלות היא חברה בעל מוניטין ומומחיות רבת שנים בתחום ההובלה. ההתמחות שלנו היא בדיוק באותם מקרים בהם אתם נדרשים לסוג שונה של שינוע. בכל המקרים הרגילים תוכלו תמיד למצוא בעלי מקצוע מתאימים אבל עבור צורך מיוחד אתם צריכים חברה מיוחדת בעלת האמצעים הנדרשים.
 
שירות הובלות מיוחד

מה ההגדרה של הובלה מיוחדת?

ישנם כמה מקרים בהם אתם זקוקים לשירות מיוחד. במקרים אלו אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. יש לנו את כל הציוד הדרוש לכך ואת הניסיון המתאים.

+ הובלת בעלי חיים: בעלי חיים זקוקים לטיפול מיוחד ולתנאים מתאימים. העברת בקר שונה לגמרי מהעברה של תרנגולות או דגים. אנחנו מתמחים בכל סוגי ההובלות של בעלי חיים ומספקים עבורם את התנאים האידיאליים לצורך המעבר. בכל מקרה שבו אתם נדרשים לשינוע של בעלי חיים אל תהססו ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובכל עניין. העברה נכונה ומהירה תחסוך לכם זמן יקר וכסף מיותר.

+ הובלות עם מנוף: פסנתרים זקוקים למנוף מיוחד לשם העברתם למקום חדש בבטחה. המומחיות שלנו היא להעביר כל דבר הזקוק למנוף בצורה היעילה ביותר והבטוחה ביותר שאפשר. תוך שימוש בטכנולוגיה המתאימה ועמידה בכל תקני הבטיחות כנדרש.

+ הובלה בקירור: הובלת מזון דורשת בדרך כלל קירור. לשם כך יש צורך בתא קירור מיוחד. אנחנו מתמחים בכך ויש לנו את כל הנדרש בשביל הובלות בתנאי קירור ובתנאים הדורשים טמפרטורה רגישה.