077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת מטבחים כולל הרכבה

רוצה לדעת כמה עולה להוביל מטבח? מחפש שירות הכולל פירוק והרכבה? עם "טופ הובלות", הכל אפשרי! הזמן כעת הובלת מטבחים במחירים מעולים!

אז מה בעצם כולל השירות?

פירוק והרכבה (במידת הצורך) של המטבח.
הובלת המטבח אשר כולל אריזה מלאה.
השירות ניתן בכל אזורי הארץ!
אצלנו תקבל עד שלוש הצעות מחיר!

אז כמה עולה להוביל מטבח?

הובלה של מטבח משתנה על פי כמה פרמטרים, הראשונה כמובן האם מדובר על הובלה הכוללת פירוק והרכבה מבית ישן אל חדש או שמא מדובר על מטבח שנקנה בחנות כמו "איקאה" או "הום סנטר" ואתם זקוקים רק לשירות הובלה או כולל הרכבה, בנוסף האם יש צורך בשימוש במנוף? ובמידה וכן - תיהיה תוספת לפחות 400 ש"ח למחיר המקורי, בכל אופן אם נבחן את הנתונים ניתן לומר כי מחיר הובלת מטבח נע בין 600 - 1,200 ש"ח.

מטבח

מה חשוב לדעת?

רגע לפני שאתם סוגרים עם חברה או מוביל, חשוב לשאול האם קיים הידע בהרכבה של רהיטים מכל סוג ובפרט של מטבחים, כאשר נרצה הרכבה של מטבח באופן מלא אנו צריכים בעלי מקצוע היודעים לעבוד עם עץ, חשמל ואינסטלציה ולא כל מוביל יודע לעשות זאת, לסכם עם חברה רק על שירותי הובלה כולל אריזה זה בסדר גמור ולפעמים עדיף על פני העסקה הכוללת, בפרט כאשר מדובר על הרכבה מסובכת שאינה פשוטה כמו כל רהיט. בנוסף אם המטבח לא מגיש מפורק באופן מלא (וזה מה שקורה במרבית הפעמים) צריך לבדוק האם החברה יכולה לספק מנוף חיצוני וכמובן בתעריף סביר, בנוסף אנו ממליצים לכם כמו בכל הובלה לבדוק האם לחברה יש ביטוח והוא אכן מכסה את הנזקים אשר עלולים להיגרם בעת שינוע, פירוק והרכבה.

האם לבחור ב"טופ הובלות"?

כן! אנחנו רוצים שתבחרו בנו, אצלנו אתם מקבלים שירות מעולה ואנחנו לא דורשים שום תגמול על כך! אנחנו מספקים לכם עד שלוש הצעות מחיר זולות ומשתלמות במיוחד של חברות הובלה שונות הנמצאות באזורכם, תוכלו לעשות השוואת מחירים בתוך כמה רגעים ואנו מאמינים שתוכלו לחסוך מהמחיר שקיבלתם לפחות עוד 30%, אז למה שלא תנסו אותנו? השירות הוא בחינם!