077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות לכל כיס

חדש! בפורטל טופ הובלות, שירותי הובלות לכל כיס המותאמים על פי תקציב הלקוח, השירות ניתן בכל אזורי הארץ וניתן במחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד!

כיצד פועל שירות הובלות לכל כיס?

➊ יוצרים קשר עם הפורטל!
➋ משאירים פרטים לנציג שירות
➌ מתחילים לקבל פניות מחברות שונות.
➍ מבצעים השוואת מחירים
➎ מגיעים להצעה הזולה ביותר וחוסכים עד 40%.

מה הכוונה ב"הובלות לכל כיס"?

מתן פתרונות הובלה בכל תקציב עם מחירים מעולים המתאימים לכל אחד זה המוטו של פורטל ההובלות שלנו, אנחנו דואגים לכך שאתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר, תבצעו השוואת מחירים בין המובילים השונים שקיבלו את הפרטים שלכם ולאחר השוואה בין כל הצעות המחיר שקיבלתם תתחילו להילחם על המחיר הסופי, רק בשיטה הזו ניתן להוזיל באופן משמעותי את מחירי השוק בענף! על פי לקוחות חוזרים ומידע שקיבלנו מגולשים באתר הם הצליחו לחסוך בין 30% ל-40% מהצעת המחיר הראשונית שקיבלו ובכך התאימו את תמחור ההובלה לתקציב שהם יכולים לעמוד בו.

ומה התפקיד שלנו?

אנחנו יכולים לומר לכם בפה מלא כי השירות שאנו מעניקים לכם ניתן ללא כל התחייבות מצדכם אלינו וכמובן שאנחנו לא גובים על כך תשלום נוסף ובכלל, אנחנו כאן על מנת להילחם במחירים העולים והמשתנים בכל הענף ומספקים מידע רלוונטי, עדכני ומעניין אשר מחפשים אנשים שרוצים לבצע הובלה של דירה, הובלת פריט בודד ועוד מגוון סוגים של שירותי הקשורים לתחום, הכל מאוגד תחת "טופ הובלות".

הובלות לכל כיס

חשוב לבדוק מחירונים וחברות זולות

דאגנו לכך שיהיה לכם מחירון ענק של הובלות שתוכלו לדעת מהם מחירי השוק השונים והמשתנים כל הזמן, זאת כאמור במידה והחלטתם לא לבצע השוואות אלא לשוחח עם מוביל אחד בלבד ולא עם כמה, כך לפחות תדעו שקיבלתם מחיר סביר וראלי לבקשתכם, בנוסף יש כאן דוגמאות של הובלות זולות שגולשים שלחו לפורטל שלנו לצורך הצגת מידע וכהוכחה שיש דבר כזה "הובלות לכל כיס" ואכן ניתן להוזיל את המחירים כל הזמן.