איזה הובלה נדרשת לך?
איזה הובלה נדרשת לך?

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הובלות לכל כיס

חדש! בפורטל טופ הובלות, שירותי הובלות לכל כיס המותאמים על פי תקציב הלקוח, השירות ניתן בכל אזורי הארץ וניתן במחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד!

מה הכוונה ב"הובלות לכל כיס"?

מתן פתרונות הובלה בכל תקציב עם מחירים מעולים המתאימים לכל אחד זה המוטו של פורטל ההובלות שלנו, אנחנו דואגים לכך שאתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר, תבצעו השוואת מחירים בין המובילים השונים שקיבלו את הפרטים שלכם ולאחר השוואה בין כל הצעות המחיר שקיבלתם תתחילו להילחם על המחיר הסופי, רק בשיטה הזו ניתן להוזיל באופן משמעותי את מחירי השוק בענף! על פי לקוחות חוזרים ומידע שקיבלנו מגולשים באתר הם הצליחו לחסוך בין 30% ל-40% מהצעת המחיר הראשונית שקיבלו ובכך התאימו את תמחור ההובלה לתקציב שהם יכולים לעמוד בו.

ומה התפקיד שלנו?

אנחנו יכולים לומר לכם בפה מלא כי השירות שאנו מעניקים לכם ניתן ללא כל התחייבות מצדכם אלינו וכמובן שאנחנו לא גובים על כך תשלום נוסף ובכלל, אנחנו כאן על מנת להילחם במחירים העולים והמשתנים בכל הענף ומספקים מידע רלוונטי, עדכני ומעניין אשר מחפשים אנשים שרוצים לבצע הובלה של דירה, הובלת פריט בודד ועוד מגוון סוגים של שירותי הקשורים לתחום, הכל מאוגד תחת "טופ הובלות".

הובלות לכל כיס

חשוב לבדוק מחירונים וחברות זולות

דאגנו לכך שיהיה לכם מחירון ענק של הובלות שתוכלו לדעת מהם מחירי השוק השונים והמשתנים כל הזמן, זאת כאמור במידה והחלטתם לא לבצע השוואות אלא לשוחח עם מוביל אחד בלבד ולא עם כמה, כך לפחות תדעו שקיבלתם מחיר סביר וראלי לבקשתכם, בנוסף יש כאן דוגמאות של הובלות זולות שגולשים שלחו לפורטל שלנו לצורך הצגת מידע וכהוכחה שיש דבר כזה "הובלות לכל כיס" ואכן ניתן להוזיל את המחירים כל הזמן.

מה יכול להשפיע על מחיר ההובלה?

בדרך כלל, אחד הדברים המשפיעים על עלות ההובלה היא השאלה האם נדרש להשתמש במנוף במהלך השינוע של הציוד והתכולה. עלות של מנוף מייקרת בכמה מאות שקלים את המחיר והכל כמובן תלוי במשך הזמן בו תשתמשו במנוף. בנוסף, לא כל החברות מספקות שירותי פירוק והרכבה של רהיטים או אספקת קרטונים ולכן במידה ולא תצטרכו את השירות הזה מחברת ההובלות, ייתכן והעלות תהיה זולה ומשתלמת יותר. בנוסף, יעד ההובלה ומיקום הקומות בבניין, משפיע גם הוא על עלות ההובלה וחשוב להסביר מראש מה בדיוק אתם צריכים על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות במחיר.

צור קשר עם טופ הובלות
קבל הצעות מחיר ממובילים וחברות הובלה מומלצות במהירות ובבטחה.
השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!
פרסם באתר טופ הובלות
עוסק בהובלות? השירות שלך אדיב ומקצועי? מקומך איתנו. צור עמנו קשר כעת לקבלת פרטים נוספים כעת:
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה