055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת דירה כולל אריזה

הובלת דירה כולל אריזה כדאי לעשות עם חברת הובלות מקצועית ומנוסה! הובלה של כל הריהוט, הציוד והתכולה שמרכיבה את הרכוש האישי שלכם דורשת כבוד ויחס מתחשב. צוות המובילים של טופ הובלות מורכב מאנשי מקצוע מיומנים אשר בעברם אלפי הובלת דירות ברחבי ישראל.

הובלת דירה עם אריזה

אין ספק, אף אחד לא יכול לצפות את העתיד ולכן כדאי תמיד להיות מוכנים. עם טופ הובלות מזכה אתכם בשירות עם אריזה ללא תוספת מחיר. הצוות שלנו מגיע לביתכם ומבצע אריזה מקצועית ואיכותית, כאשר אתם נמצאים בבית ומפקחים על המתרחש. ניתן להזמין הובלת דירה עם אריזה או ללא אריזה וזה כמובן עניין של תקציב.השירות שלנו בהחלט יעשה  לכם חיים קלים ותאפשר לכם לא להתכונן ממש ליום המעבר וליהנות מיום המעבר מתוך ציפייה לעתיד ולא לחיות בתוך קרטונים לאורך שבוע. אנו מספקים שם שירותים של הובלות קטנות המתאימות כמו כפפה לסטודנטים או שותפים בדירות להם אין הרבה ציוד או ריהוט וכו'.  בין אם אתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות עבור דיירים להם אין ריהוט רב.

אריזה חכמה פותרת בעיות בהמשך

כל הובלה זריזה של דירה מוצלחת מתחילה עם אריזה חכמה ומסודרת. אם הייתם מסודרים בשלב האריזה יהיה לחברת ההובלות קל לפרוק את הציוד והריהוט ישירות אל החדרים הרצויים בדירה החדשה וכך לאפשר לכם סידור קל והתחלה מהירה. בכדי לארוז נכון אתם זקוקים לידע, נסיון וחומרי אריזה איכותיים. אם החלטתם לארוז לבד והזמנתם שירות, פנו אלינו ונספק לכם חומרי אריזה איכותיים.

 
הובלת דירה עם אריזה

שירותי הובלה כולל  אריזה

טופ הובלות מספקת שירות מיוחד אשר נקרא "הובלת דירה עם אריזה" פעמים רבות אין ללקוח זמן לארוז כיוון שהוא עסוק בעבודה או בחיי המשפחה או פשוט מעדיף שלא לארוז בעצמו כדי לחסוך לעצמו את הטרחה. אם אתם זקוקים לשירותי הובלות דירה עם אריזה תאמו זאת עם נציג החברה שלנו וביום ההובלה יגיעו אליכם יותר מוקדם צוות מובילים עם ציוד אריזה מתאים ויארוז בעבורכם את הדירה בצורה מהירה ומקצועית.

מהם היתרונות של הובלה עם אריזה?

1. אריזה מקצועית משמעותה אריזה בטוחה
2. מעולה לבית בו ציוד שביר / אלקטרוניקה
3. אריזה כוללת פירוק והרכבה ריהוט גדול
4. מינימום מאמץ מצדכם! מוכנים למעבר

טופ הובלות מספקת שירותי הובלת דירות בכל קנה מידה ואל כל יעד בישראל. צוות המובילים נבחר בקפידה כדי לספק לכם שירותי הובלות מקצועיים ברמה גבוהה. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר הובלת דירה כולל אריזה  ונשמח לעמוד לשירותכם.

הובלת דירה כולל אריזה במחיר מיוחד

בשונה מהובלה של עסק כאשר אתם עוברים דירה אתם לרוב לא מובילים ציוד מחשבים יקר או מסמכים בעל כרך כספי רב ובכל זאת מדובר בתכולת ביתכם. חפציכם האישיים בעל ערך רגשי רב לרוב ולכן רובנו חרדים לו במהלך ההובלה. במקרה של הובלת דירה הכולל אריזה אתם נהנים מאריזה איכותית ומקצועית.

מובילים רק עם אריזה איכותית

במקרה של הובלת דירה יש לשים דגש מיוחד על עבודה הכוללת אריזה עם חומרים איכותיים מכיוון שמדובר בציוד אישי ויקר ופעמים רבות ציוד יחודי מקצועי לאותו בעל הדירה כלומר ירושה, מוצג אומנותי או ציוד טכנולוגי חדשני בהם משתמשים. בדומה לשירות הובלה סטנדרנטית, גם כאשר מדובר על שירות הכולל אריזה, יש לעגן זאת בחוזה וכמובן בביטוח.