077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלת דירה כולל אריזה

הובלת דירה כולל אריזה כדאי לעשות עם חברת הובלות מקצועית ומנוסה! הובלה של כל הריהוט, הציוד והתכולה שמרכיבה את הרכוש האישי שלכם דורשת כבוד ויחס מתחשב. צוות המובילים של טופ הובלות מורכב מאנשי מקצוע מיומנים אשר בעברם אלפי הובלת דירות ברחבי ישראל.

אריזת דירה כולל הובלה? נסו את "טופ הובלות"

+ שירות אריזה מלאים לכלל ציוד הבית
+ אספקת כל חומרי האריזה הדרושים לרבות קרטונים, נייר מגן ועוד.
+ שירות פירוק והרכבה לכלל הריהוט הדרוש בדירה
+ שירותי הובלות לדירות בכל גודל במחיר נהדר!

מעבר דירה הכוללת אריזה מלאה

מעבר דירה הוא ברובם ככולם של המקרים מרגש ומלא בתקווה לבאות; אך עם ההתרגשות הרבה, ובמיוחד עבור מי שכבר התנסה בכך בעבר, צצים לא פעם גם חששות לקראת הרגע הגדול, בדיוק משום שממש לא מדובר רק ב"רגע" אחד בלבד, אלא בזמן ממושך ובתהליך ארוך, מיידע ואף מסורבל. אחת הדרכים להקל על התהליך, היא להזמין שירותי הובלות דירות הכולל אריזה, כך שלפחות מגבלה אחת יכולה לרדת מכם, ואם לא כולה אז לפחות בחלק משמעותי ממנה.

הובלת דירה כולל אריזה ופירוק של כלל הציוד

כאשר אומרים 'הובלות דירות כולל אריזה' מקובל הרבה פעמים לחשוב שמדובר רק בארגזים ספציפיים, ואילו הרהיטים הגדולים חייבים בפירוק מוקדם על ידכם, או שחלק מהארגזים חייב להיארז קודם על ידכם. אך הנחה זו היא שגויה הרבה מאד פעמים, מפני שרוב החברות המציעות שירותי הובלות דירות כולל אריזה עושות זאת גם מאפס - כלומר שהן תגענה לביתכם כאשר הוא כשיר לחלוטין למגורים, ואתם תעזבו יחד איתן, כשהבית ריק מתוכן. כמובן שכל אחד יכול לבחור מה הוא מעדיף לארוז לבד ומה ניתן או רצוי לתת לאחרים לארוז, בהתאם לשיקולי היכולת, הרצון, מיקוד האנרגיה - וגם התקציב.
 
הובלת דירה עם אריזה

כמה עולה להוביל דירה עם אריזה?

מחיר הובלת דירה עם אריזה יינתן על פי רוב בהתאם לאחת משתי שיטות תמחור: מחיר לפי ארגז (או אריזה של רהיט - בדרך כלל במחירים נקובים לפי סדרי גודל קבועים פחות או יותר), ומחיר "פיקס" המסוכם מראש. הדבר דומה למעשה לשיטת התמחור המוכרת בקרב נהגי מוניות, כאשר בין האפשרות לבחור ב"מונה" או במחיר קבוע לנסיעה, ישנם יתרונות וחסרונות אפשריים לכל אחת מהשתיים. באופן גורף וכללי, ניתן להגיד כי לפי שיטת ה"מונה" - קרי מחיר לפי ארגז - המחיר ינוע סביב כמה עשרות שקלים נוספים לכל ארגז, ואילו בשיטת המחיר הנקוב, בממוצע האריזה תעלה כ- 1,000 שקלים תוספת לעומת הובלה רגילה של דירה שאינה כוללת שירות זה.

מהם המחירים להובלה הכוללת אריזה?

איזה סוג נכס וגודל? מהו המחיר?
מחיר הובלת דירת ארבעה חדרים כולל אריזה
מעבר סביר בין ערים מקבילות (בתנאי שיש מעלית)
בין 3,500 - 4,200
כמה עולה להוביל משרד עם אריזה ופירוק ריהוט?
משרד בינוני, מאזור ירושלים אל תל אביב
בין 2,400 - 3,000 ש"ח
מהו המחיר להובלת דירה שלושה חדרים + אריזה
מאזור חיפה אל אזור נתניה והסביבה
החל מ-3,100 ש"ח
עלות אריזה בלבד של תכולת חנות בגדים
שירות אריזה וסבלות בלבד ללא הובלה, חנות בגודל 50 מ"ר
החל מ-1,800 ש"ח
מחיר הובלה הכוללת אריזה של מחסן ביתי
מחסן בגודל 6 על 6 עם ציוד גינון וחומרים, ערים מקבילות.
800 - 1,200 ש"ח
 

מזמינים דרך "טופ הובלות" ומקבלים מספר הצעות מחיר

כמובן שלכל חברה ולכל מקרה יכולים להיות מגוון פרמטרים העשויים להשפיע לכאן או לכאן על המחיר הסופי, ובכל מקרה בו אתם מחפשים שירותי הובלת דירה עם אריזה חשוב לבדוק מדוע בדיוק ננקב עבורכם סכום גבוה או נמוך יותר, כדי לוודא שאכן כל הדרישות שלכם יעמדו בציפיות. אך בין כך ובין כך, זכרו כי במוקד של פורטל "טופ הובלות" ימצא עבורכם את נותני השירות הזולים, האמינים והמובילים בתחומם בכל הקשור לעולם ההובלות ואף לשירותים נוספים הנלווים אליהן - והכל עם הבטחה להוגנות במחיר, לשירות אישי ואדיב, ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

מובילי דירות שמבצעים גם אריזה ובמחיר זול

לא מאמינים שניתן למצוא מובילים עם אריזה במחירים נמוכים? נסו אותנו; עם או בלי אריזה, בהתחשב בפרמטרים מסובכים אחרים (כדוגמת הובלה עם מנוף, או למקומות מרוחקים וכד') או בלעדיהם - המחירים שתמצאו באתר תמידי יהיו נמוכים ומפתיעים יותר מאשר במקומות אחרים, כמו כן ישנם שירותים נוספים הכוללים אריזה כמו למשל הובלת משרד עם אריזה, מפעלים, עסקים וחנויות ועוד.