077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בשרון

מחפש אחר שירותי הובלות בשרון? באמצעות טופ הובלות תוכל לקבל עד 3 הצעות מחיר של חברות הובלה בשרון, אז למה אתה מחכה? צור קשר עוד היום עם הנציגים שלנו ואנו נדאג שתקבל הצעת מחיר סופר משתלמת ובמחיר זול מחברת הובלות בשרון אשר מומלצת מטעם הפורטל.

באזור השרון יש לנו לא מעט שירותים להציע לכם:

הובלות משרדים, לבעלי עסקים ולחנויות
שירותי מנוף בכלל האזורים בשרון והסביבה
אריזה, פירוק והרכבת ריהוט ואחסנה
הובלת רהיטים, מוצרי חשמל ופריטים בודדים
נדאג למצוא לכם את החברה הזולה ביותר

שירותי הובלות בשרון בקיץ

חודשי הקיץ הם העונה החמה עבור כל חברת הובלות. רבים מנצלים את חודשי הקיץ, ובמיוחד את יולי ואוגוסט, לצורך מעבר דירה. משפחות עושות זאת כדי לא להוציא את ילדיהם מבתי הספר והגנים באמצע שנת לימודים, וסטודנטים מחפשים מקום מגורים בקרבת המוסדות האקדמיים לפני פתיחת השנה. לכן בחודשי הקיץ כל חברת הובלות בשרון עובדת מסביב לשעון, עקב ריכוז האוכלוסייה הגדול באזור השרון, ניתן להרגיש זאת היטב, אם זאת גם ברגעי לחץ אנו דואגים לספק שירות לכל תושבי השרון באשר הם.

מחירון הובלות פנימי לאזור השרון

לפניכם טבלה המכילה מידע עדכני על מחירי ההובלות באזור השרון, המידע המוצג כאן הוא לצורך המחשה והערכה בלבד ואינו מחייב את נותני השירות שפועלים עם 'טופ הובלות' לעמוד בו, ישנם משתנים רבים אשר עשוים לייקר ולהוזיל את המחיר.
איזה עבודה? כמה זה יעלה?
מחיר הובלת דירת שלושה חדרים בתוך אזור השרון
הובלה בתוך השרון כולל שירותי סבלות ובמידה ויש מעלית.
1,700 - 2,200 ש"ח
כמה עולה להוביל מקרר מאזורים שונים בשרון?
הובלה של מקרר משפחתי רגיל
350 - 500 ש"ח
מהו המחיר להובלת משרד בשרון?
הובלת משרדים עד כ-50 מ"ר כולל אריזת ציוד משרדי.
1,200 - 1,800 ש"ח
עלות הובלה של פסנתר בין ערי השרון
הובלת פסנתר כנף כולל סבלות ופירוק רגליים במידת הצורך.
900 - 1,100 ש"ח
כמה יעלה להוביל ולאחסן דירת חדר?
הובלה הכוללת שירותי אחסנה לשנה (תמחור שנתי של אחסון כלול)
3,200 - 4,000 ש"ח

בוחרים חברת הובלות מומלצת בשרון

הבחירה בחברת הובלות מומלצת בשרון יכולה להיות משימה מייגעת עבור לא מעט אנשים. מכיוון שביצוע הובלות בטוחות לדירות דורש התקשרות חוזית עם המובילים, אנשים רבים מעדיפים לעשות סקר שוק נרחב ולקבל הצעות מחיר ממספר חברות לפני שהם בוחרים במובילים אלו. אך כאשר בוחרים חברה חשוב לשים לב לפרמטרים רבים נוספים מלבד עלות ההובלה הסופית, בסעיפים הבאים תוכלו לראות איזה פרמטרים חשובים.
הובלת דירה בשרון

 

איתור מובילים לביצוע העברה

אחד הפרמטרים הללו הוא תחום פעילותה של טופ הובלות, ישנן חברות רבות אשר פועלות רק בתחום גיאוגרפי מסוים, כמו למשל חברת הובלות בשרון. אם אתם זקוקים להובלות דירה בתחומיו של אזור גיאוגרפי ספציפי, כמו אזור השרון, תמיד עדיף לבחור בשירותיה של חברה מהשרון. סביר להניח שהיא המספקת רק תמחור זול יותר ותדרוש פחות כסף מחברה שמספקת שירותים בכל הארץ. הסיבה לכך היא פשוטה וטמונה בהוצאות דלק פחותות.

חשוב לבדוק ביטוח, רישיון ומוניטין בתחום

עוד פרמטר חשוב כאשר בוחרים חברה הוא רישיון החברה, עם בוא הקיץ ועליית הביקושים להובלות דירה, צצים להם גם "חאפרים" למיניהם, המציעים שירותים בעלויות זולות במיוחד כאשר המחיר הזול יכול לפתות צרכנים רבים, במיוחד כאלו הזקוקים לפריט בודד או הובלה קטנה כזו או אחרת בטווח גיאוגרפי קטן, למשל בתוך אותה העיר. אולם בחירה במובילים חובבניים טומנת בחובה גם סיכונים לא מעטים. חשוב לדעת ש"חאפרים" אשר עושים זאת ללא כיסוי של פוליסת ביטוח.

החסרונות הבולטים בעבודה עם מובילים ללא רישיון

המשמעות היא שאם ייגרם לרכושכם נזק במהלך ההובלה, אתם לא תקבלו על כך שום פיצוי ותאלצו לשאת את כל העלויות בעצמכם. גם העובדה שמדובר במובילים שלרוב אינם מנוסים בהובלות דירה יכולה להשפיע לרעה על שלמות הרכוש שלכם ועל יעילות התהליך. כבר קרו מקרים שבוצעו הובלות עם טנדרים קטנים שאינם גדולים דיים עבור כל תכולת הדירה. במקרים אחרים, מובילים יכולים פשוט לא להגיע ביום המעבר שנקבע וללא כל הודעה מוקדמת. מכיוון שהם לא מתקשרים עמכם בשום חוזה עבודה ולא עובדים עם חשבוניות הם מרגישים חופשיים לא להגיע אם מצאו עבודה משתלמת יותר לאותו היום.

כאשר אתם בוחרים ב"טופ הובלות" אתם בידיים טובות

כל מעבר דירה הוא אירוע מרגש ומלחיץ בעת ובעונה אחת. כל מה שעבדתם וחסכתם למענו מתנקז ליום אחד, וכל רכושכם וחפציכם היקרים מופקדים בידיים זרות. לכן עליכם להקפיד שמדובר בידיים מקצועיות ונאמנות. אם אתם זקוקים לשירות אריזה והובלה בשרון, פנו רק למקצוענים – פנו לחברות שבמאגר טופ הובלו ואתם זוכים בשקט נפשי ובביטחון שמעבר הדירה יתנהל בצורה החלקה והמקצועית ביותר.