077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

חברת הובלות בראש העין

על מנת למצוא חברת הובלות בראש העין המספקת מחיר זול ובאמת משתלם, כדאי לכם להשאיר את פרטיכם באתר של "טופ הובלות" ולהתחיל לקבל הצעות מחיר עוד היום.

מהם היתרונות של הפורטל?

אפשרות לקבלת שירות בשעות הערב והלילה.
ניתן לקבל הובלה לכל יעד במדינה.
פועלים עם חברות הובלה מומלצות ואיכותיות.
הפורטל מספק עד שלוש הצעות מחיר!!
דואגים לכך שתקבלו את כל המידע הדרוש למעבר בטוח.

גם אתם עוברים לראש העין?

העיר ראש העין בשיא ההתפתחות שלה בשנים האחרונות וניתן לראות זאת על ידי הפרויקטים החדשים של "מחיר למשתכן" והבנייה המאסיבית המתחוללת בעיר ובסביבתה. בראש העין יש עלייה ביחידות הדיור של כמה מאות בכל שנה והאוכלוסיה רק הולכת וגדלה, אך מה עם מחירי ההובלות לעיר ומהעיר? ניתן לומר כי בשל התחרות והביקוש לשירותי הובלה באזורי המרכז רואים עלייה של מחירים באופן ברור וניתן לומר שוודאי, אך אנו ב"טופ הובלות", נדאג לכם ונספק הצעות מחיר של מובילים וחברות מהאזור שישמחו להאבק עליכם בתור לקוחות שלהם ויצמצו את פערי המחירים לכך שבאמת תקבלו מחיר טוב וריאלי לכל שירות בתחום.

כיצד ניתן להוריד את מחירי ההובלה לראש העין

הפורטל שלנו הוקם במטרה להילחם במחירים העולים ולצמצם לכל גולש את יוקר המחייה שכמעט ולא ניתן להלחם בו, באמצעות השיטה שלנו אתם באמת יכולים להוזיל באופן משמעותי את מחיר ההובלה שלכם וזאת לא רק באזור ראש העין אלא בכלל אזורי הארץ! על מנת להתחיל לחסוך כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים את הטלפון או לחלופין להשאיר פרטים בטופס שנמצא בצד שמאל או בחלקו העליון של האתר ובתוך כמה דקות ספורות נציג מטעם הפורטל יחזור אליכם והמשך מילוי פרטים, לאחר מכן אתם תתחילו לקבל שיחות טלפון (3 שיחות במקסימום) של חברות הובלה מראש העין או מובילים עצמונים, זה השלב בו אתם אוספים את הצעות המחיר ומתחילים להתמקח על המחיר על מנת להוזיל את העלות, כאשר פונים אליכם כמה במקביל ויודעים שאתם רציניים זה קל יותר ופועל בצורה מהירה ואפקטיבית, לכן חשוב לעשות זאת באופן מיידי וכמובן לא תמיד צריך לבחור במי שנותן הובלה בזול אלא מי שנשמע לכם הכי ריאלי ומתאים לצרכים שלכם ועם מחיר הוגן ומספק.

האפשרויות הנוספות ב"טופ הובלות"

מעבר לשירותי ההובלה הרגילים אותם אתם מכירים, ישנם עוד כמה אפשרויות אשר הולכת בד בבד עם המעבר שלכם, למשל שימוש במנוף על מנת להעלות ציוד שאינו נכנס במעלית וכבד מידי להובלה דרך המדרגות, שירותי סבלות מיוחדים שאינם כלולים, ישנם גם שירותי אחסנה בין אם זה לטווח הארוך או הקצר והכי חשוב, שירותי האריזה אשר מסייעים לכל אחד לארוז את הכל במהירות באופן מקצועי ולא להישאר לבדו עם כל העבודה הקשה של האריזה, כל אחד מן השירותים שהצגנו לכם כאן אינם כלולים בהובלה סטנדרטית אלא מתבצעים בתוספת של תשלום (אלא אם כן סגרתם משהו אחר עם המוביל שלכם), חשוב לנו רק לציין כי את כל אלו ניתן למצוא ולהזמין דרך פורטל טופ הובלות כשירות נלווה או במיוחד.
ארגזים