077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בראשון לציון בזול

באמצעות השירות של "טופ הובלות" ניתן למצוא חברת הובלות זולה בראשון לציון מבלי להתאמץ יותר מידי! כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחייג אלינו ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות של חברות ומובילים הנמצאים באזור ראשון לציון ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים.

אילו שירותים קיימים בראשון לציון?

הובלת פריטים, רהיטים וארגזים בודדים.
מעבר דירה בתוך העיר ומחוץ לעיר.
פתרונות אחסנה לטווח ארוך וקצר.
שירות פירוק והרכבה, שירותי מנוף ועוד!
פתרונות לעסקים, משרדים וחברות.

עוברים לראשון? הזמינו שירות דרכנו!

בעיר ראשון לציון ישנה צמיחה אדירה בשנים האחרונות, ומשפחות צעירות רבות נכנסו לגור בה. מעברי הדירות הרבים גרמו גם לצורך בהזמנת הובלות בראשון לציון לגדול, ובמידה וגם אתם עומדים לעבור לגור באזור, מומלץ שתפנו לחברה אמינה שתציע לכם שירות במחיר טוב. טופ הובלות ישמחו להציע לכם מספר חברות העוסקות בהובלות באזורכם, ותוכלו לבחור את המתאימה מכולן לתיאום יום המעבר.

מה חשוב לבדוק מול חברת הובלות בראשון לציון?

בין כל הסידורים שממילא יש לכם לעשות לקראת מעבר הדירה, הזמנת הובלה היא אחד מהדברים היותר חשובים. מדובר הרי בציוד שלכם, וכאשר יש לכם בבית ארונות, שולחנות, מיטות ומכשירי חשמל יקרים כמו מקרר ומכונת כביסה לדוגמה, חשוב לכם מאוד שכל החפצים הללו יגיעו לביתכם החדש כשהם שמורים וללא פגמים שייגרמו להם בדרך. תיאום הובלות בראשון לציון אם כך, חייב להיעשות עם מי שיוכל לאפשר לכל אחד ואחד מן הפריטים שייצאו מהבית שלכם, להיכנס לתוך המשאית הגדולה של החברה בבטחה, ללא דחיסת רהיטים "בכוח" וכשהרהיט עצמו עטוף וארוז בצורה המאפשרת את ההזזה שלו מבלי לפגוע בריפוד או בגימור שלו.

כך תתחילו שיחה עם מוביל

בשיחה הראשונית עם מובילים בראשון לציון ציינו אם יש לכם פריטים הדורשים פירוק, או כל התייחסות מיוחדת כמו חפץ שביר במיוחד, חפץ סנטימנטלי שיש להתייחס אליו בזהירות מרבית או רהיטים עם ריפוד עדין שחשוב לעטוף אותם בניילון מיוחד שאמור להיות לחברת ההובלה. תאמו תאריך ושעה נוחה, רצוי מה שיותר מוקדם בבוקר - כאשר המובילים רעננים ויש להם אנרגיות לעבודה הקשה והמאתגרת שהם עומדים לבצע.
משאית טריילר

כיצד ניתן להשוות מחירי הובלה בראשון לציון?

טופ הובלות עובדים עם מיטב החברות  ברחבי הארץ ויכולים לסייע לכם במציאת המובילים האיכותיים ביותר באזור מגוריכם. תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מחברות העוסקות בתחום שקרובות לבית שלכם, ולבחור עם מי אתם רוצים לסגור את העסקה. בין אם מדובר בהובלה של וילה גדולה ובה ריהוט רב ועשרות או מאות ארגזים ארוזים, ובין אם אתם רק זקוקים להובלה של ספה או מייבש כביסה, כלומר הובלה קטנה - תוכלו בכל מקרה להיעזר בטופ הובלות ולהתקשר אל החברה שתוכל לספק לכם את השירות הדרוש לכם.

מחירון הובלות מראשון לציון לערים אחרות

הובלה מראשון לציון ל.. טווח מחירים
שירות בתוך העיר עצמה
מעבר של דירת ארבעה חדרים
1,900 - 2,300 ש"ח
מחיר הובלות מראשון לציון לתל אביב
דירת סטודנט (חדר אחד)
800 - 1,200 ש"ח
מעבר מראשון לציון לאילת
כמה פריטים בודדים בלבד (3-4 רהיטים)
1,000 - 1,400 ש"ח
הובלה מראשון לציון אל ירושלים
דירה בגודל של שלושה חדרים
2,100 - 2,900 ש"ח
שירות מהעיר אל העיר רחובות
העברת פריט בודד כמו ארון בגדים, מכונת כביסה או מקרר.
300 - 500 ש"ח

שביעות רצון, מקצועיות ואדיבות

הובלות בראשון לציון כמו בכל עיר אחרת, הם דבר שיש לעשות אותו בשיא המקצועיות, כיוון שיום המעבר הוא ממילא אינטנסיבי במיוחד מבחינה רגשית. במידה ותדעו מראש שיש לכם על מי לסמוך, תוכלו להירגע ולהתחיל להתרגש לקראת הכניסה למקום המגורים החדש שלכם, כאשר כל הציוד יגיע איתכם עד לכתובת החדשה כשהוא שלם ללא פגע ומוכן לשימוש. שביעות הרצון של הלקוח נובעת בין היתר גם מהמחיר שהוא ישלם על ההובלה, לכן מציאת הובלות בזול בראשון לציון היא אחד מתחומי ההתמחות של טופ הובלות, שישמחו לסייע לכם להשיג מחיר אטרקטיבי מחברה מקצועית.