השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות ברמת ישי

צריכים הובלות ברמת ישי? דרכנו תוכלו לראות את המחירים של של הובלות קטנות והובלות דירה. תוכלו להזמין שירותי הובלה בזול ואפילו שירותי הובלה עם מנוף אם יש צורך.

כמה עולה הובלה ברמת ישי?

מחיר הובלה ברמת ישי הוא לא קבוע והוא כמובן ישתנה בהתאם לסוג ההובלה שתצטרכו אבל גם בהתאם לחברת ההובלות שתזמינו. לא כל חברת הובלות ברמת ישי תיתן לכם את אותו מחיר על אותה הובלה, אבל על זה נרחיב בהמשך. תוכלו בינתיים להסתכל על המחירון שצירפנו לכם או להסתכל על מחירון ההובלות המלא שלנו.

כמה עולה לבצע הובלות קטנות ברמת ישי?

עלות הובלת תנור סטנדרטי

המחיר הוא עבור הובלת תנור ביתי ולא תעשייתי.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה להוביל פינת אוכל

ללא פירוק והרכבת פינת האוכל.


200 - 400 ש"ח
כמה תעלה הובלת כורסא

כורסאות טלויזיה ליחיד.


150 - 300 ש"ח
מחיר משוער להובלה של ארון

הובלת ארון עם 3 דלתות.


250 - 400 ש"ח
עלות הובלת מכונת כביסה

הובלה של מכונת כביסה, כולל אריזה שלה עם ניילון מגן.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

חשוב לוודא לפני הובלת דירה ברמת ישי

בכל מה שנוגע להובלת דירה ברמת ישי חשוב לוודא כמה דברים לפני שאתם סוגרים את העסקה. קודם כל חשוב לוודא שאתם שיש הצעת מחיר כתובה שכוללת הכל. כמה מובילים מגיעים, כתובות של ההובלה האם יש צורך במנוף בשביל ההובלה וכמובן המחיר.

 

שימו לב שהובלות מנוף ברמת ישי נדרשות במקרים שאין גישה למעלית או שיש רהיטים שבירים והם יוסיפו כמה מאות שקלים. לרוב הובלת דירה ממוצעת בעיר תעלה בין 1,600 - 2,200 לדירה של 3 חדרים.

 

מחיר ממוצע להובלה של דירה 3 חדרים ברמת ישי

מחיר ממוצע להובלה של דירה 3 חדרים ברמת ישי: 1900 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1600 ₪

הובלות קטנות ברמת ישי

הובלה קטנה היא שם להובלות של פריטים יחידים או מספר פריטים קטן כמו מספר ארגזים או רהיט. כשעושים הובלה קטנה ברמת ישי, כמו בהובלה גדולה, חשוב להגדיר מראש מה מובילים. מדובר בארגזים? סכמו כמה ארגזים אתם צריכים להוביל.

 

אם אתם מובילים רהיטים חשוב למדוד את הרהיט שלכם כדי שהמובילים יוכלו להגיע עם גודל כלי הרכב הנכון. כמו ששמתם לב המחיר של הובלת רהיטים ברמת ישי משתנה בהתאם לסוג וגודל הרהיט שתצטרכו להעביר.

 

הובלות ברמת ישי

איך מוצאים הובלה בזול ברמת ישי

בטח שמתם לב שכל המחירים שנתנו לכם עד כה מגיעים בטווח. כמו שאמרנו לכם קודם לא כל המובילים ברמת ישי שווים וחלקם יתנו לכם מחירים שונים להובלה דומה. לכן בשביל למצוא הובלה בזול ברמת ישי אנחנו ממליצים לקבל מספר הצעות מחיר ואז להשוות ביניהן. כשמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלה ברמת ישי כדי שתוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם ומציאת הובלה בזול.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות נפוצות

הוספנו לכם שאלות נפוצות שנשאלנו בכל מה שנוגע להובלות ברמת ישי:

האם יש חברות שמספקות שירות הובלה ואריזה?

שירות הובלה ואריזה ברמת ישי לרוב לא נכלל במסגרת ההובלה הסטנדרטית. על כן נדרש להיערך בהתאם ולדאוג לנושאים אלו בצורה עצמאית או לחלופין למצוא חברה שתעשה את זה בשבילכם.


איך מוצאים מוביל מומלץ ברמת ישי?

בשביל למצוא מוביל מומלץ ברמת ישי אנו ממליצים לבדוק כמה שנים הם פועלים בתחום, לחפש המלצות ברחבי הרשת, האם אתם זכאים לפיצוי כספי במצב של פגיעה ברכוש וכמובן מה המחיר להובלה.


האם המחיר עבור הובלה בתוך העיר זול יותר מאשר הובלה אל עיר אחרת?

כמעט תמיד, המרחק של ההובלה הוא פקטור משמעותי אשר משפיע מאוד על העלויות. אם תצטרכו הובלה בטבעון כנראה שלא תהיה תוספת גדולה במחיר אבל אפילו לא מדובר על מרחק גדול ותצטרכו הובלות באיזור הצפון המחיר יכול לעלות עקב הנסיעה הארוכה.