השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בקרית מוצקין

הזמינו מובילים בקרית מוצקין לכל סוגי ההובלות שלכם: החל מהובלות קטנות של רהיטים בודדים ועד להובלות של דירת סטודיו או דירת 5 חדרים. באתר תוכלו למצוא מחיר ולהבין איך למצוא מובילים בקרית מוצקין מומלצים בזול.

איך תמצאו הובלה בזול בקרית מוצקין

יש כמה דברים שתוכלו לעושת בשביל למצוא הובלה בזול בקרית מוצקין.

 1. השוואת מחירים: הדרך הכי טובה היא לבדוק את המחירים של מובילים בקרית מוצקין. אחרי שבדקתם מספר מחירים תוכלו לבחור את המוביל הזול ביותר ובכך לחסוך. נרחיב עוד על השוואת מחירים בהמשך.
   
 2. נסו לארוז לבד: יש לכם מעבר דירה מתקרב? הרבה פעמים לארוז לבד את תכולת הדירה שלכם יקח לכם קצת זמן אבל יחסוך לכם במחיר ההובלה. אם אתם מתקשים להשיג קרטונים תוכלו לבקש הרבה פעמים מחברת ההובלות בקרית מוצקין שתספק לכם כמה קרטונים.
   
 3. העבירו כמה דברים בעצמכם: אם יש לכם רכב תוכלו להעביר כמה ארגזים בעצמכם ואז להוריד את סך הכל המחיר שתצטרכו לשלם לחברת ההובלות על ההובלה.

 

מובילים בקרית מוצקין

כמה עולה הובלה בקרית מוצקין?

המחיר של הובלה בקרית מוצקין תלוי בסוג ההובלה שתצטרכו, צירפנו לכם מחירים של הובלות בקרית מוצקין שלרוב מבקשים מאיתנו.

מחירון הובלות בקרית מוצקין

הובלת מכונת כביסה בתוך קרית מוצקין

קבלו מידע נוסף על הובלת מכונת כביסה.


400 - 500 ש"ח
מחיר להובלת מיטה וחצי

הורדה של המיטה על ידי צוות מובילים.


300 - 350 ש"ח
עלות הובלת דירה עם 5 חדרים

כולל אספקת קרטונים ואריזה ע"י המובילים.


2,900 - 3,800 ש"ח
מה המחיר להובלה של דירת 6 חדרים

קראו בהרחבה על הובלת דירה.


3,600 - 5,100 ש"ח
כמה עולה להוביל תנור ביתי?

הובלה של תנור בתוך קרית מוצקין עצמה.


300 - 400 ש"ח
מה המחיר בעבור הובלה של ארון?

הובלת ארון, ללא שימוש במנוף הרמה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים בין מובילים בקרית מוצקין

כמו שאמרנו קודם השוואת מחירים היא דרך מעולה לחסוך במחיר הסופי שתשלמו. במיוחד אם מדובר בהובלה גדולה כמו הובלה של דירה גם חיסכון של 10 - 15 אחוזים מהמחיר שווה בסופו של דבר למאות שקלים שאתם חוסכים. דרכנו תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים בטופס אנחנו דואגים לשלוח לכם שמות של 3 חברות הובלה בקרית מוצקין. ככה כבר תמצאו 3 מובילים בעיר ותבינו איך תוכלו לחסוך.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

אילו סוגי הובלות תוכלו למצוא אצלנו?

אצלנו בטופ הובלות תוכלו למצוא את כל סוגי ההובלות שתצטרכו:

 • הובלת דירה: סוג ההובלה הנפוץ ביותר שמבקשים מאיתנו הוא כמובן הובלת דירה בקרית מוצקין. דרכנו תוכלו למצוא הובלה מדירות סטודיו עד לדירות 5 חדרים ואפילו וילות.
   
 • הובלה ואריזה: הרבה פעמים אנשים מבקשים מאיתנו שנעזור להם למצוא חברת הובלות שתעשה הובלה ואריזה בקרית מוצקין. ככה חוסכים הרבה זמן וכאב ראש שבכלל לא חסר ממנו במעבר דירה.
   
 • הובלת רהיטים: צריכים להוביל מקרר או טלויזיה בלבד? דרכנו תוכלו למצוא הובלת רהיטים בקרית מוצקין גם לרהיטים בודדים. 
   
 • הובלה קטנה: למי מכם שצריכים לעשות הובלה קטנה בקרית מוצקין בין אם זה כספת, מזרון, מראה או כל דבר אחר, תוכלו פשוט להתקשר אלינו ולהסביר לנו את ההובלה שתצטרכו לעשות כדי שנמצא לכם מובילים בעיר להובלות קטנות.

הזמינו מוביל מומלץ בקרית מוצקין

בשביל למצוא מוביל מומלץ בקרית מוצקין היינו ממליצים קודם כל לבדוק לקוחות קודמים של אותה חברת הובלות. חיפוש קצר באינטרנט יכול להראות לכם דירוגים וחוות דעת על המובילים ובכך לקבל תמונת מצב רחבה יותר עליהם. בנוסף, במיוחד אם יש לכם רהיטים שבירים, היינו ממליצים לכם לוודא שיש להם ניסיון עם רהיטים שבירים. בסוף היינו בודקים שהמובילים לא דופקים לנו מחיר מוגזם על ההובלה. תוכלו לקבל מושג על המחירים במחירון ההובלות שלנו ובאמצעות השוואת המחירים שתעשו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה מומלץ לעשות לפני מעבר דירה?

עוברים דירה? מזל טוב! עכשיו עברנו לחלק המבאס של סידורים והכנות שצריכים לעשות:

 1. הזמינו לפחות חודש מראש חברת הובלות בקרית מוצקין כדי לוודא שיהיו פנויים ביום המעבר שלכם. אם מדובר בחודשי הקיץ יכול להיות שהיינו מזמינים אפילו חודש וחצי מראש.
   
 2. הכינו הסכם מסודר וכתוב שבו מפורט בדיוק מה כוללת ההעברה, האם יש צורך בפירוק והרכבה, כמה ארגזים, עם יש צורך במנוף וכל דבר אחר שסיכמתם עם המוביל.
   
 3. ודאו שלמוביל יש ביטוח הובלות כדי לוודא שגם במקרה של נזק יהיה כיסוי עליו.