השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בקריות

קבלו עד שלוש הצעות מחיר של מובילים בקריות וחברות הובלות בקריות במחירים הכי זולים שיש באזור! פנו כעת אל נציג מטעם "טופ הובלות" והתחילו לקבל הצעות מחיר עוד היום רק של חברות מומלצות ואיכותיות, אז קדימה השאירו פרטים ומצאו הובלות בקריות בזול.

הובלות בקריות עם הטובים ביותר!

מעברי דירה הם מהתהליכים המורכבים והאמביוולנטיים ביותר שהאדם הממוצע נתקל בהם, משום שעל פי רוב הם מרגשים מאד מצד אחד, אך מנגד הם כרוכים לא אחת בעלויות רבות, ב"טרטור" לוגיסטי לא קטן, וכן בתקופת הסתגלות שעשויה להתפרש על פני כמה שבועות ואפילו חודשים רצופים - בין אם מדובר בהסתגלות מנטלית כללית, ובין אם מדובר בהחלטות קטנות כמו מיקומם הסופי של חפצים קטנים בבית, ועוד ועוד.

 

בתוך כל אלה, כדאי לדעת שההכנה הטובה ביותר לקראת שינוי שכזה ונקיטה בפעולות שיגרמו לכם לעשות אותו על הצד הטוב ביותר - תתחיל בראש ובראשונה בתכנון נכון וריאלי של המעבר, מתחילתו ועד סופו, ולאחריו לבחור בצורה מדויקת ומותאמת יותר את המובילים בקריות והחברות או הספקים השונים שאיתם תעבדו.


הובלות בקריות

מה חשוב לוודא בחברת הובלות בקריות?

יש הרבה פרמטרים שעשויים להשפיע על יעילותו של תהליך המעבר, בהם גם רבים רבים שאנו לא נוטים כמעט לחשוב עליהם; חשבו למשל על מעבר למקום חדש ומרוחק, שהנהג המוביל שלכם אינו יודע בדיוק כיצד להגיע אליו, ואין ברשותו (או ברשותכם) מערכת GPS. במקרים כאלה, גם טעות שנעשתה בתום לב במרחק קטן מהיעד עשויה להיות משמעותית, ובמיוחד בסביבת כבישים מהירים או כבישי אגרה - כמו במקרה של הובלות בקריות הסמוכות למנהרות הכרמל, כביש 6 ודומיהם.

 

כמו כן, כדאי לברר מראש כמה אנשי צוות יהיו במעמד ההובלה שלכם, וכן מומלץ ליידע אותם מראש האם יש צורך במספר מיוחד וידוע מראש של אנשים למטרת ביצוע פעולות מורכבות - כמו סחיבת מכונת כביסה למשל, הוצאת רהיט מסורבל מאזור שנחשב מורכב לתמרון, ועוד ועוד. לבסוף, בדקו האם חברת ההובלות שלכם מחזיקה באחריות במקרים של נזק או של חבלות הנגרמות לחפצים ולרכוש, ומומלץ לעשות זאת מוקדם ככל האפשר.

מחירים ועלויות של הובלות בקריות

להלן מספר דוגמאות למחירים של הובלות מהקריות לאזורים שונים, תוך פירוט סוג ההובלה. נדגיש כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ולכן נדרש לבדוק זאת סופית עם המובילים לפני שמזמינים את השירות. אם אתם מחפשים מחירים של הובלות קטנות בקריות לחצו כאן.

מחירון הובלות בקריות

כמה תעלה הובלה מהקריות לבאר שבע?

הובלה של דירת 3 חדרים אל ב"ש.


4,200 - 5,200 ש"ח
כמה עולה להוביל מקרר בתוך הקריות?

המחיר הסופי נקבע לפי גודלו של המקרר והימצאות מעלית בבניין.


300 - 500 ש"ח
מחיר הובלת דירה מערים סמוכות בצפון אל תוך הקריות

המחיר הוא עבור הובלות דירה בנשר אל הקריות.


1,200 - 2,300 ש"ח
עלות הובלה של סלון מקריה לקריה

סלון אשר מורכב משתי ספות וכורסא.


300 - 600 ש"ח
כמה תעלה הובלה של דירת 4 חדרים לאזור המרכז?

המחיר הסופי נקבע על סמך כמות התכולה המדויקת.


1,900 - 2,800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך נמנעים מטעויות?

יש הרבה דרכים לדמיין את "רגע האמת" ומתוך כך להימנע ממצבים שאינכם רוצים להיכנס אליהם. כדי לסבר את האוזן, אספנו עבורכם כמה רעיונות כלליים שיסייעו לכם להתכונן טוב יותר לקראת המעבר, ולהבין בדיוק כיצד הוא ייראה במקרה שלכם:

  • בקשו מחברים שעברו תהליך דומה לספר לכם על סדר המאורעות שהתרחש אצלם - שאלו אותם על אירועים לא צפויים, לקחים וכו'
     
  • נסו לכתוב, צעד אחר צעד, את מה שיקרה לכם מרגע התכנון ועד הכניסה לבית - אם אתם מתקשים בכך, נסו לכתוב בלשון עבר כאילו היה זה יומן אישי
     
  • חפשו כאן באתר וברחבי האינטרנט מידע על הובלות בקריות, הובלות בחיפה, או בכל מקום אחר שתזדקקו לו, ובדקו האם יש מידע חשוב שאתם צריכים לדעת על המקום והאזור.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

התוצאות הכי טובות

באתר טופ הובלות תוכלו למצוא מובילים בקריות וחברות הובלות בקריות (כולל הובלות בקרית ביאליק וגם הובלות בקרית מוצקין) בחיפה ובצפון בכלל, כמו גם באזורים נוספים המקיפים את כל רחבי הארץ - ממטולה ועד אילת. בהזנת נתונים מדויקים המותאמים אליכם, תתחילו לקבל בתוך דקות ספורות שלל הצעות רלוונטיות, איכותיות וכמובן אטרקטיביות בעבור הובלות בצפון, כך שכל שיישאר לכם לעשות יהיה ליהנות מהמחר, ולהחליט מה מתוכו יתאים לכם ביותר.