השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בנהריה

דרך טופ הובלות ניתן למצוא חברות הובלות בנהריה בזול באמצעות שיטת השוואת המחירים שלנו בין מובילים בנהריה והסביבה. ניתן לקבל שירותי הובלה שונים - החל מדירות, קטנות, עם מנוף, רהיטים ואפילו מוצרי חשמל. התחל להשוות ולחסוך כבר עכשיו.

השוואת מחירים בין חברות הובלה בנהריה

אם אתם רוצים למצוא הובלה בזול בנהריה השוואת מחירים היא ללא ספק אחד הדרכים הטובות ביותר. זה כי לא כל חברת הובלות בנהריה תיקח לכם את אותו המחיר על ההובלה שלכם, וקבלת מספר הצעות מחיר יכולה לעזור לכם לחסוך עשרות אחוזים מהמחיר הסופי.

 

תוכלו להשאיר פרטים או להתקשר לצוות הטלפוני של טופ הובלות ותקבלו שמות של 3 מובילים בנהריה. ככה מה שתצטרכו לעשות זה רק לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר ואז לערוך את השוואת מחירים בין חברות הובלה בנהריה.

 

הובלה בנהריה

כמה עולה הובלה בנהריה?

מחיר הובלה בנהריה תלוי כמובן בגודל ההובלה שלכם ובשירותים נוספים שתצטרכו מחברת ההובלה. הוספנו לכם מחירים לדוגמה של הובלות בנהריה:

מחירי הובלה בנהריה

כמה עולה הובלת דירה בנהריה?

הובלת דירה 3 חדרים.


1,600 - 2,200 ש"ח
תוספת תשלום על פירוק והרכבה

המחיר משתנה בהתאם לגודל הרהיט.


150 - 300 ש"ח
מחיר הובלות קטנות בנהריה

המחיר הוא בממוצע והוא ישתנה בהתאם לפריט שתצטרכו להוביל.


200 - 600 ש"ח
כמה עולה הובלת משרד בנהריה?

הובלת משרד עד 50 מ"ר.


1,250 - 1,600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה מצריך תוספת תשלום על הובלה בנהריה?

ישנם כמה שירותים שמצריכים הוספה במחיר הובלה בנהריה ויש אחרים שלא. לא בטוחים מתי צריך להוסיף תשלום? בדקו בטבלה

 

שירות הובלה האם מוסיף למחיר?
פירוק והרכבה כן
פריקה ביעד לא
שימוש במנוף כן
הובלה של פריטים שבירים לא
הובלה ואריזה בנהריה כן

מצאו מוביל מומלץ בנהריה

יש הרבה מובילים בנהריה ולא תמיד יודעים במי לבחור. בשביל למצוא מוביל מומלץ בנהריה יש כמה דברים שכדאי לכם לעשות שיעזרו לכם להבדיל בין כל המובילים השונים:

 • ביטוח הובלות: כשאתם מזמינים הובלות בנהריה חשוב לוודא שאם לוקחים חברת הובלות שיש לי ביטוח הובלות שיכסה נזק שיכול לקרות לציוד שלכם בעת ההובלה. במיוחד אם אתם מזמינים הובלת דירה בנהריה שם יש הרבה יותר ציוד ולרוב גם ציוד יותר רגיש.
   
 • הצעת מחיר כתובה: אל תסכמו על הובלה גדולה של כמו הובלת דירה או הובלת משרדים בלי הצעת מחיר כתובה שבה כתובה כל שירות שאתם מקבלים בדיוק, כמה כל דבר עולה וכמובן הכתובות ושעות ההגעה של המובילים.
   
 • חוות דעת קודמות: אחרי שקיבלתם מהצוות הטלפוני של טופ הובלות את המספר של כמה חברות הובלה בנהריה תוכלו לחפש חוות דעת עליהם. דעות של לקוחות קודמים תמיד עוזרות לנו להחליט לגבי איזה מוביל מומלץ.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת דירה בנהריה, מה זה כולל?

יכול להיות שאתם צריכים שירות של הובלות רהיטים בנהריה, יכול להיות בכלל הובלות כבדות עם מנוף, אבל דבר אחד בטוח – אתם ממש לא מעוניינים בנזק. אם כך, הובלת דירה יכולה לכלול לא רק את ההובלה עצמה:

 • הובלה ואריזה: בעזרת שירות של הובלה ואריזה בנהריה תוכלו להיות הרבה יותר רגועים שהחפצים שלכם והציוד יגיעו שלמים למענכם החדש. האריזה כמובן תכלול עיטוף מקצועי בעזרת פצפצים, קרטונים וכו'. חשוב להגיד שהשירות הזה כולל תוספת תשלום.
   
 • הובלת רהיטים: כמובן לאחר האריזה מגיעה ההובלה עצמה. הובלה רהיטים בנהריה תכלול עבודת סבלות למשאית ופריקה ביעד החדש.
   
 • פירוק והרכבה: תוכלו גם לבקש מהמובלים פירוק והרכבה של הרהיטים שלכם. זה יחסוך לכם זמן רב וגם כאב ראש אם אתם לא סוג האנשים שטובים בהרכבת רהיטים.

הובלות קטנות בנהריה החל מפריט בודד אחד

לא תמיד ישנו הצורך להוביל דירה שלמה, לפעמים צריך רק הובלה קטנה באזור. כשמדובר בעבודה כזו, עדיין יהיה חשוב לבחור מוביל איכותי ומקצועי. גם אם מדובר על מוצר חשמל או רהיט, השווי שלו יהיה כמה מאות אם לא אלפי שקלים. לכן - פגיעה בו ללא אחריות מצב המוביל עשויה להוביל למצב לא נעים. ראשית - אם הנכם חוששים מומלץ לשאול מראש מה קורה במצב כזה את איש המקצוע ולקבל את התחייבותו בכתב.

 

מובילים בנהריה

הובלות עם מנוף בנהריה, מהם המחירים?

הובלה עם מנוף בנהריה נדרשת כאשר ישנן בעיות גישה, אך לא רק. לעיתים אנשים מעדיפים לבצע הובלה עם מנוף מטעמי נוחות, מאחר וההובלה מצריכה מהם פחות התעסקות, גם אם ישנה גישה נוחה. לרוב, תוכלו למצוא שירותי הובלת מנוף בנהריה במחיר של 500 ₪ בממוצע לשעת עבודה.

 

מחיר הובלה עם מנוף בנהריה בממוצע לשעת השכרה

מחיר הובלה עם מנוף בנהריה בממוצע לשעת השכרה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪