השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות ביקנעם

חיפוש חברת הובלות ביקנעם והסביבה מעולם לא היה פשוט יותר. דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מצוינות לכל סוגי ההובלה, החל מהובלות גדולות של דירות ועד להובלות קטנות של פריטים בודדים.

כך תמצאו הובלה בזול ביקנעם

בזמן שבאתרים אחרים אתם יכולים לקבל הצעה בודדת מחברה אחת בעיר, דרך פורטל טופ הובלות תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מחברות הובלה ביקנעם. המשמעות היא שתהליך הבדיקה והחיפושים אחר חברת ההובלות, משמעותית קל יותר. בקיצור, בשביל למצוא הובלה בזול ביקנעם ערכו השוואת מחירים וחסכו.

 

הובלה ביקנעם

כמה עולה הובלה ביקנעם? ראו מחירון

הוספנו לכם מחירון קטן שיעזור לכם להביא מה המחיר של הובלה ביקנעם. אם תרצו תוכלו לראות מחירון הובלות מלא. שימו לב שהפערים נמצאים בטווח מסויים כי לא כל המובילים ביקנעם יקח את אותו המחיר גם אם מדובר באותו השירות.

מחיר שירותי הובלה בעיר יקנעם

הובלות דירה ביקנעם של 3 חדרים

המחיר לא כולל שירותים נוספים כמו שימוש במנוף.


1,500 - 2,100 ש"ח
הובלה של מדיח כלים לערים השכנות

לא כולל חיבור של המדיח.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להוביל פינת אוכל?

המחיר הוא להובלה בלבד ללא פירוק או הרכבה.


250 - 400 ש"ח
מחיר הובלת ארון 3 דלתות

המחיר לא כולל פירוק והרכבה של הארון.


200 - 400 ש"ח
עלות הובלה של מזרן זוגי

כולל עטיפה של המזרן בניילון שישמור עליו במהלך ההובלה.


300 - 400 ש"ח
הובלה של דירת 5 חדרים

המחיר משתנה בהתאם למספר הרהיטים והגודל שלהם.


2,800 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

ניתן למצוא גם שירות מהיר לאותו היום

המוביל הבריז לכם ברגע האחרון? זקוקים להובלה מהירה מעכשיו לעכשיו? צרו איתנו קשר טלפוני ואנו נדאג שתקבלו הצעת מחיר ממובילים המספקים הובלות באזור יקנעם מעכשיו לעכשיו. חשוב לציין שבמקרים מסוימים העלות עבור שירות שכזה עשויה להיות מעט יקרה יותר וזאת בשל ההתראה הקצרה שהצוות מקבל.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות קטנות ביקנעם של ריהוט מכל סוג

מספר רב של פניות שאנו מקבלים הוא באשר לעבודות הקשורות לשינוע של רהיטים מסוגים שונים. ריהוט בהחלט עונה על ההגדרה של הובלה קטנה ביקנעם, גם אם מדובר ברהיטים גדולים כמו ארון, שולחן או ספה גדולה. דרך נפוצה לביצוע הובלת רהיטים ביקנעם היא באמצעות מנוף מיוחד (גלו מהו מחיר הובלת מנוף) שמאפשר לנו להוציא את הפריטים דרך המרפסת של הבית בצורה קלה שמונעת נזקים ומכות. 

 

הובלה קטנה ביקנעם

מתכננים הובלת דירה ביקנעם? כך תתכוננו:

ראשית, לפני ההובלה כדאי לנסות לרכז בכל ארגז את הפריטים של אותו החדר כך שבעת הפריקה יהיה הרבה יותר קל להתמצא. כמו כן, לפני תהליך של הובלת דירה, כדאי להבין האם יש ברשותנו פריטים יקרי ערך כמו אלבומי תמונות, מזכרות מיוחדות או אפילו תכשיטים שכדאי לקחת בנפרד בכוחות עצמנו בשביל למנוע נזק במהלך ההובלה.

 

בנוסף, אם אתם לקראת תהליך של הובלת דירה ביקנעם, בדקו שיש מקום חנייה לרכב או משאית ההובלה בשביל לייעל את התהליך, במידה וצריך להזיז רכבים מסוימים של דיירי הבניין - בקשו זאת מהשכנים. בנוסף חשוב שתדעו שתוכלו לבקש מחברות ההובלות שירות של הובלה ואריזה ביקנעם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך מוצאים מוביל מומלץ?

בשביל למצוא מוביל מומלץ כמובן קודם כל תוכלו להסתכל על המחיר, ולוודא שאתם לא לוקחים חברת הובלות ביקנעם במחיר מופקע. בנוסף מומלץ לשים לב שאתם מקבלים הצעת מחיר כתובה שבה מתואר כל מה שמועבר, האם זה כולל שירותים נוספים כמו פירוק והרכבה או שימוש במנוף.