השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בטבעון

מתגוררים בקרית טבעון? זקוקים לשירותי הובלה מקצועיים? דרך 'טופ הובלות' תוכלו להשוות בין מובילים מומלצים באזור ולהזמין שירותי הובלת דירה, הובלות קטנות של פריטים בודדים ושירותי מנוף.

כך תמצאו מוביל מומלץ בטבעון

בשביל למצוא מוביל מומלץ בקרית טבעון אנחנו מציעים לכם להסתכל על הדברים הבאים:

  1. ביטוח: כשאתם בוחרים חברת הובלות בקרית טבעון ודאו קודם שיש להם ביטוח הובלות. ככה במקרה של נזק כלשהו תדעו שאתם מכוסים. בנוסף ודאו שיש לכם את איש הקשר של חברת הביטוח כך שתוכלו ליצור איתו קשר במידת הצורך.
     
  2. המלצות: אחרי שקיבלתם את השם של חברת ההובלה, הריצו עליה חיפוש באינטרנט והביטו מה אומרים עליה לקוחות קודמים. ככה תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר לגבי החברה.
     
  3. מחיר: בפסקה הבאה תוכלו לראות מחירים של הובלות נפוצות. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו וקבלו שמות של 3 חברות הובלה בטבעון. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים ולמצוא הובלה בזול בטבעון.

 

מובילים בטבעון

מה המחיר של הובלה בטבעון

המחיר של ההובלה הוא לא קבוע והוא יכול להשתנות בין חברות הובלה. בכל זאת הוספנו לכם מחירון כדי שתוכלו לראות כמה עולה הובלה בטבעון. תוכלו לראות גם מחירון הובלות אם תרצו.

מחירון הובלות בטבעון

כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים?

הובלת דירה לא כולל שירותים נוספים כמו מנוף, פירוק והרכבה או הובלה ואריזה.


1,950 - 2,850 ש"ח
הובלה של מקרר

המחיר מתייחס לבניין עם מעלית.


400 - 550 ש"ח
הובלה של מכונת כביסה

הובלה של מכונת כביסה בגודל סטנדרטי.


400 - 500 ש"ח
הובלה של ארון 2 דלתות

המחיר כולל פירוק והרכבה של הארון.


550 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

האם יעד ההובלה משפיע על המחיר?

היעד אכן משפיע על המחיר שתקבלו מאחר ואחד מהשיקולים של המוביל הוא המרחק בין הדירה הנוכחית שממנה מעבירים את הציוד אל היעד החדש. עלויות הדלק משתנות כאשר מדובר על הובלה בתוך טבעון לבין הובלה אל יעדים רחוקים יותר ולכן זה בהחלט שיקול מרכזי בתמחור. יחד עם זאת, חלק מהחברות יתמחרו בצורה דומה הובלה בתוך טבעון והובלה ליעדים קרובים כמו רמת ישי, נהלל, כפר יהושע ועוד.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה חשוב לדעת לפני הובלות דירה בטבעון

לפני שאתם מתחילים בהובלת דירה בטבעון כדאי לראות אילו שירותים נוספים מציעה החברה. לפעמים יש צורך בהובלה עם מנוף במידה ואין מעלית או שיש ציוד שלא נכנס בה/לא עובר בדלת. בנוסף חלק מהחברות יפרקו ורכיבו לכם את הרהיטים ותוכלו לקבל גם שירות של הובלה ואריזה בטבעון על ידי חברת ההובלות.

 

הובלת דירה בטבעון

צריכים להוביל כמה רק רהיטים?

לפעמים אנחנו לא צריכים להוביל את כל הדירה אלא רק הובלה של כמה רהיטים. כשאתם עושים הובלת רהיטים בטבעון חשוב לוודא שהרהיטים עוברים בדלת ובמעלית של שתי הכתובות. תוכלו להזמין שירות של הובלות קטנות בטבעון גם לרהיטים או מוצרי חשמל בודדים, ואולי זו הזדמנות טובה להעביר כמה ארגזים אם יש צורך.