השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בבית שאן

מצא דרך הפורטל שלנו חברת הובלות בבית שאן תוך ביצוע השוואת מחירים שתחסוך לך כסף רב על הובלת דירה, בית או רהיטים בודדים ע"י מובילים מקצועיים ומנוסים!

איך מוצאים מוביל מומלץ בבית שאן?

בשביל למצוא מוביל מומלץ בבית שאן היינו ממליצים לכם להסתכל קודם כל על חוות דעת והמלצות (או דיס המלצות) על חברת ההובלות. תוכלו להריץ חיפוש מהיר באינטרנט וברשתות החברתיות כדי לראות מה אומרים לקוחות קודמים.

 

בנוסף אם אתם רוצים למצוא הובלה בזול בבית שאן אנחנו בהחלט ממליצים לערוך השוואת מחירים. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הובלה בבית שאן כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ובסוף לחסוך.

 

הובלה בבית שאן

מחיר הובלות בבית שאן

הוספנו לכם מחירון של הובלות נפוצות בעיר. המחירון לא מחייב את המובילים והוא נועד כדי לתת לכם מושג כללי לגבי כמה עולה הובלה בבית שאן. תוכלו לראות מחירי הובלות נוספים במחירון שלנו.

מחירון הובלות בבית שאן

הובלת מיטת יחיד

עד קומה 3.


350 - 450 ש"ח
הובלה של מדיח כלים

הובלה של מדיח בלי שימוש במנוף.


200 - 300 ש"ח
הובלת רדיאטור

הובלה של רדיאטור תוך כדי שמירה על שלמות הפריט.


250 - 300 ש"ח
כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים?

המחיר משתנה בהתאם למספר הקרטונים והפריטים שלכם, כמו גם בהתאם לתמחור של חברות ההובלות.


1,600 - 2,200 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלת דירה בבית שאן לכל מקום בארץ

בין אם יש לכם דירה קטנה של  2 או 3 חדרים ובין אם מדובר בדירה גדולה יותר, תוכלו לסמוך עלינו שנסייע לכם בהובלה שלה. הובלות של דירה זהו עסק למקצוענים. לכולנו יש ציוד יקר ערך שאותו אנחנו צריכים לשנע ממקום למקום ולא היינו רוצים שהוא יפגע במהלך הפעולה.

 

על כן חשוב לבחור בחברה שיש לה ניסיון בעבודות מסוג זה ותשמור על הציוד שלכם. אנחנו עובדים עם מובילים אשר מבצעים שירותים אלו עבור מגוון רחב של איזורים בארץ. כשאתם מזמינים חברת הובלות חשוב שתדעו שתוכלו למצוא גם שירות של הובלה ואריזה בבית שאן על ידי המובילים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות קטנות בבית שאן לכל סוגי הרהיטים

לפעמים אנחנו צריכים לעשות הובלה אבל לא של דירה שלמה, אלא של כמה רהיטים או מוצרי חשמל. אלה נקראות הובלות קטנות. כשאתם צריכים הובלות קטנות בבית שאן חשוב לוודא שהמובילים מביאים את גודל הרכב הנכון, כי להביא משאית כשאתם רק צריכים להוביל פריטים בודדים יעלה את המחיר סתם - וחבל.

 

גם חשוב לומר בכל הנוגע להובלת רהיטים בבית שאן שהמחיר יכול להשתנות אם הוא לא נכנס במעלית או אם יש צורך לעשות הובלה עם מנוף, לכן חשוב למדוד את הרהיט לפני כן ולוודא את הדברים האלו.

 

הובלה קטנה בבית שאן

הובלות בתוך העיר לעומת הובלות מחוץ לבית שאן

באופן כללי, אפשר להגיד שהובלות מתוך העיר אל מחוצה לה צפויות לעלות לכם קצת יותר בשל מרחק הנסיעה של חברת ההובלות, אך אין הדבר נכון בצורה גורפת. ניתן למצוא מחיר אטרקטיבי וזול ולעיתים אפילו זהה למחיר של הובלות בבית שאן לעומת הובלות אל ערים אחרות.

 

לדוגמה, כאשר אנחנו מדברים על הובלות בצפון לאיזורים הסמוכים לבית שאן כמו ניר דוד או חמדיה, המחיר עשוי להיות זהה להובלה בעיר עצמה, בשל המרחק. אנו מזמינים אתכם לבצע השוואת מחירים דרך האתר טופ הובלות על מנת שתקבלו מגוון הצעות מחיר ותוכלו להחליט בעצמכם מי הספק שאיתו תרצו לעבוד.