077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

חברת הובלות בנתיבות

שירותי הובלה הזולים והמשתלמים ביותר בעיר נתיבות ניתנים למציאה באתר "טופ הובלות", כאן ניתן להזמין הובלת דירה בנתיבות לכל יעד, הובלות קטנות בתוך העיר, שימוש במנוף לצורך העלאת חפצים לדירות ועוד מגוון פתרונות אשר עוטפים את כלל התחום, צריכים שירות כלשהו? השאירו פרטים והתחילו לקבל הצעות ופניות של מובילים מנתיבות.

להוביל בנתיבות עם מובילים מומלצים

+ הובלת דירות מנתיבות לכל יעד במדינה
+ שירותי הובלות בנתיבות בתוך העיר
+ הובלת פריטים בודדים (הובלות קטנות) במחירים זולים!
+ עזרים משלימים כמו פירוק והרכבה או שימוש במנוף הרמה

הובלות בנתיבות והאזור במחירים משתלמים

מזל טוב - החלטתם לעשות את הצעד הגדול ולעבור סופסוף לבית חדש, בים אם הוא שלכם ובין אם אתם משכירים, מדובר בפרק חדש ומרגש בחייכם, ואנו שמחים לקחת בו חלק. כדי להשלים את החוויה ולהבטיח שהיא תיעשה בצורה מושלמת ומתאימה לכם בצורה הטובה ביותר, חשוב מאד לבחור בחברת ההובלה הנכונה, ובאופן מדויק. כך למשל, אם תחפשו למשל שירותי הובלות בנתיבות לצורך הדוגמה, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת ולקחת בחשבון בעת חיפוש (ומציאת) בעלי המקצוע השונים באתר "טופ הובלות".

הובלת בתים ודירות בנתיבות והסביבה

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים שירותי הובלות בנתיבות, הוא היציאה מנקודת הנחה שלמרות מה שאולי מקובל לחשוב במבט ראשון, דוקא ישנם לא מעט נותני שירות אפשריים שיכולים להציע לכם הובלות דירות בנתיבות, ולכן התחרות עובדת לחלוטין לטובתכם, ואין כל סיבה להתפשר ולחשוב שחלילה "אין ברירה". זהו המקום לומר כי כאן באתר תוכלו למצוא אך ורק נותני שירות איכותיים, אמינים וכמובן זולים - שיוכלו לעמוד לרשותכם בכל עת ובהתאמה מושלמת לאזורים השונים הרצויים לכם בארץ.
הובלות בנתיבות

כמה עולה לעשות שימוש במנוף בעת הובלה בנתיבות?

במקרים ה"ידידותיים" ביותר ללקוח מבחינת המחיר, הובלות מנוף בנתיבות יכולה להתחיל מתוספת קטנה של כמה מאות שקלים בודדות - וזאת בלבד שבחברתם בחברת הובלות בנתיבות שכבר מחזיקה באמתחתה מנוף כאפשרות מיידית לפעולה, ולא שירות מיוחד שיש להזמינו מראש במיוחד לצורך כך. זאת ועוד, תדירות הפעלת המנוף יכולה להוות מרכיב עיקרי בגיבוש המחיר הסופי גם כן, כמו גם מורכבות השימוש בו ואופן ההעברה והשינוע של הפריטים השונים (במיוחד אם הם נחשבים מורכבים להעברה). כך, במקרים ה"קיצוניים" לכיוון השני, תוספת המנוף יכולה להגיע אפילו ללמעלה מ- 1,000 ש"ח, וזאת כאמור בהתאם למורכבות הפעולה ולתדירות השימוש במנוף.

המחירים בעבור השירותים בעיר

איזה הובלה? כמה היא עולה?
מהו המחיר של הובלות קטנות בנתיבות?
פריטים בודדים כמו רהיטים ומוצרי חשמל, בתוך העיר בלבד
250 - 350 ש"ח
כמה יעלה להוביל דירה גדולה מנתיבות לבאר שבע?
דירת ארבע חדרים כולל ציוד לאריזה
2,400 - 3,200 ש"ח
עלות הובלת משרד מנתיבות לאשדוד
משרד בינוני המכיל כ-4 שולחנות ו-3 ארונות, כולל פירוק.
2,100 - 2,800 ש"ח
מחיר הובלת דירת סטודנט מנתיבות לבאר שבע
דירת חדר הכוללת תכולה מלאה (ריהוט, מוצרי חשמל)
900 - 1,200 ש"ח
כמה עולה להוביל דירת 5 חדרים בתוך נתיבות?
במידה וקיימת מעלית וללא צורך שימוש במנוף חיצוני.
2,900 - 3,700 ש"ח

אפשר להזמין גם הובלות קטנות בנתיבות לכל יעד!

הובלה קטנה בנתיבות, כמו גם הובלה גדולה, יכולה להתבצע במחירים נוחים ואף מפתיעים, לרוב בתנאי שתחפשו מלכתחילה מובילים בנתיבות, ולא בתל אביב למשל (כן, גם אם אתם מתכוונים לעבור לתל אביב מנתיבות - תמיד העדיפו להתחיל מאזורי פריפריה מאשר מרכז, כדי להוזיל עלויות). מעבר לכך, כמובן שתוכלו למצוא שירותי הובלות קטנות בתוך העיר במחירים נמוכים במיוחד, ובלבד שתקפידו להזין את הפרטים המלאים, הנכונים והמדויקים באתרנו.

מציאת מובילים בקלות ובפשטות דרך "טופ הובלות"

עוד לא גיליתם כיצד השירות באתר שלנו עובד? תתפלאו לגלות בתוך כמה דקות, ואפילו שניות, תגיעו כבר ליעד הרצוי לכם; כל שעליכם לעשות הוא להזין תחילה את הפרטים הטכניים אודות מהות השירות הרצוי: מיקום, זמנים, היקף וכו' - וכן להוסיף משתנים מיוחדים באם יש כאלה, ובתוך שניות תקבלו הישר אליכם שלל הצעות מעולות, מותאמות ואטרקטיביות במיוחד. כל שיוותר לכם הוא רק לבחור באחת מבין האפשרויות המעולות שנביא לכם, וכמובן גם ליהנות מעוד שלל טיפים ועצות רלוונטיות שניתן למצוא ברחבי האתר.