השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בשוהם

מצאו חברות הובלות בשוהם שתעשה לכם את ההובלה בצורה הטובה ביותר. דרכנו תוכלו לראות כמה תעלה ההובלה ואיך למצוא חברת הובלה מומלצת בזול באמצעות השוואת מחירים.

השוואת מחירים בין מובילים בשוהם

בכל הנוגע למחיר של הובלות בשוהם חשוב להבין שהוא כמובן תלוי בגודל ההובלה שלכם, אבל הוא גם תלוי במחיר שקובעת חברת ההובלות. לא כל חברות הובלה בשוהם יקחו לכם את אותו המחיר על אותה ההובלה.

 

בגלל זה אם אתם רוצים למצוא הובלה בזול בשוהם (ומי לא?) תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ונדאג לחזור אליכם מהר עם שמות של 3 חברות הובלה בעיר. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם ובחיסכון.

 

הובלה בשוהם

כמה עולה הובלה בשוהם?

אוקיי, אז מחיר הובלה בשוהם הוא לא קבוע. זה לא אומר שלא נוכל לתת לכם טווח מחירים כדי לתת לכם מושג על כמה אתם צפויים לשלם על ההובלה שלכם. בשביל זה צירפנו לכם מחירון לדוגמה. תוכלו להסתכל במחירון הובלות מלא במידה ותרצו.

מחירון הובלות בשוהם

כמה תעלה הובלה דירה 3 חדרים?

לא כולל אספקה של קרטונים.


1,600 - 2,200 ש"ח
כמה יעלה שימוש במנוף בשביל ההובלה?

המחיר המוצג הוא לשעת עבודה.


300 - 400 ש"ח
כמה תעלה הובלה של מכונת כביסה?

המחיר להובלה של מכונת כביסה בגודל סטנדרטי.


400 - 500 ש"ח
כמה תעלה הובלה של מיקרוגל

לרוב הובלה של מיקרוגל תהיה חלק מהובלה של דירה שלמה.


100 - 250 ש"ח
מחיר משוער להובלת מיטה

המחיר הוא להובלת מיטה בתוך העיר.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הובלת דירה בצורה מקצועית

כשאתם צריכים להוביל דירה יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק. קודם כל ודאו שיש למובילים ביטוח הובלות. ככה תוכלו לוודא שבמקרים של נזק לא צפוי הכל יהיה מכוסה. כשמזמינים הובלת דירה בשוהם גם כדאי לבדוק האם ניתן לקנות קרטונים דרכם. חלק מחברות ההובלה ימכרו לכם גם קרטונים שיהיו לכם להובלה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

איך למצוא מוביל מומלץ?

בשביל למצוא מוביל מומלץ בשוהם אנחנו ממליצים להסתכל על מספר דברים כדי לעזור לכם להבין אם מדובר במוביל הטוב ביותר:

  1. ודאו שחברת ההובלות בשוהם שאתם בוחרים מספקת את השירותים שתצטרכו. יש לכם רהיט מורכב שדורש מנוף? האם אתם צריכים גם לפרק ולהרכיב רהיטים? מה לגבי שירותי הובלה ואריזה בשוהם? שאלו את הדברים האלו.
     
  2. חפשו המלצות של לקוחות שהזמינו הובלות באזור שוהם על המובילים שאתם בודקים כדי לראות מה לקוחות קודמים חשבו עליהם. ככה תקבלו תמונת מצב ברורה יותר על מי שאתם תעבדו איתו.
     
  3. שימו לב שכשאתם מדברים עם מובילים לא לוקחים לכם מחיר מוגזם על ההובלה. בשביל זה אנחנו ממליצים לכם להסתכל במחירון שהוספנו לכם למעלה.

גם הובלת רהיטים ומוצרי חשמל

הרבה פעמים מבקשים מאיתנו גם הובלת רהיטים בשוהם להובלה של פריטים בודדים או מוצרי חשמל. כשמובילים רהיטים חשוב למדוד את הרהיט ולוודא שהוא עובר במעלית או במדרגות, כי במקרה שלא תצטרכו להוסיף מנוף להובלה.

 

דרך אגב, הובלה כזאת נקראת הובלה קטנה. אז גם אם לא מדובר בהובלה של דירה, עדיין תוכלו להזמין הובלה קטנה בשוהם דרכנו.