השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות ברמת גן

מצאו שירותי הובלה בזול ברמת גן עם שלל המלצות דרך הפורטל של טופ הובלות, כאן תוכלו לקרוא על מחירים, טיפים ואיך תוכלו לחסוך דרך השארת פנייה בפורטל טופ הובלות.

מחירון הובלות ברמת גן

אם תהיתם כמה עולה הובלה של דירה ברמת גן, תוכלו לקרוא אודות מספר הצעות מחיר שלקחנו ממחירון ההובלות של פורטל טופ הובלות:

מחירון הובלות ברמת גן

כמה תעלה הובלה אל רמת גן מתל אביב?

מתייחס להובלה מתל אביב אל רמת גן של דירת 3 חדרים


1,600 - 2,200 ש"ח
הובלת דירת חדר

הובלת דירה של סטודנטים, ללא שירותי פירוק והרכבה או אריזה.


550 - 700 ש"ח
הובלת דירת 2 חדרים

הובלה בסיסית, ללא פירוק והרכבה וללא הספקת קרטונים.


650 - 850 ש"ח
הובלת דירת 3 חדרים

הובלת דירת 3 חדרים בבניין עם מעלית, לא כולל הספקת קרטונים, פירוק והרכבה או אריזה.


1,600 - 2,200 ש"ח
הובלה עם מנוף הרמה קטן

השכרת מנוף קטן למשך שעה (מגיע עד קומה 6).


400 - 600 ש"ח
הובלת דירה ברמת גן עם מנוף בינוני

המחיר לשעת השכרה של מנוף בינוני (מגיע עד קומה 10).


500 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מחירון הובלות ברמת גן - לפי סוג הרהיט

מעוניינים לשמוע על מחיר הובלה ברמת גן עבור רהיטים משתנים? תוכלו לקרוא אודות הצעות מחיר משוערות במחירון שצירפנו מתחת:

מחירון הובלות קטנות ברמת גן

הובלת מדיח כלים

המחיר כולל ניתוק, ניקוז של המים, אריזה ושינוע ע"י מובילים ברמת גן.


250 - 300 ש"ח
הובלת ספה בודדת

הובלה של ספה בת 3 מושבים או כורסה.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה להוביל ארון בגדים?

הובלה של ארון  עם שלוש דלתות ובגובה של עד 2.20 מטרים.


200 - 250 ש"ח
הובלת מיטה וחצי

הובלת מיטה בגודל 120/ 190 (מיטת נוער)


300 - 350 ש"ח
הובלה של מזנון לסלון

הובלת מזנון עד 2 מטרים אורך.


280 - 340 ש"ח
הובלת כספת

הובלה של כספת במשקל שמתחת ל - 30 קילו.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה להוביל מקרר?

הובלת מקרר סטנדרטי (בנפח 300 - 500 ליטרים).


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה זה ביטוח הובלות ומדוע יש בו צורך?

כפי שאתם בטח יודעים, הליך של הובלה עשוי להיות ארוך וכזה הטומן בתוכו מורכבויות רבות הקשורות הן בהובלה של ריהוט ע"י המובילים והן בהליך ההובלה עצמו למקום המגורים החדש.

קורים מקרים לא מעטים בהם ריהוט עשוי להינזק או להיעלם בעת הליך ההובלה ובמקרה כזה, הצטיידות בביטוח הובלות מקדימה תרופה למכה וזה עשוי לפצות אתכם בהחזר כספי על הנזק שנגרם לכם.

במידה ונתקלתם בחברת הובלות ברמת גן, שלא מספקת ביטוח על הליך ההובלה - סרבו בתוקף, גם אם מחיר ההובלה נחשב לזול ואטרקטיבי.
 

הובלת דירה ברמת גן

טיפים לאריזה לפני הובלה ברמת גן

מתחת נציג מספר טיפים חשובים לפני הובלת דירה ברמת גן:

 • סימון קרטונים - הובלות ברמת גן עשויות להיות מורכבות מאוד. ע"מ להקל עליכם בהליך המעבר, נמליץ לכם לסמן על הקרטונים את השיוך של התכולה שלהם לפי החדרים וכמובן נמליץ שתסמנו על קרטונים המכילים כלים רגישים כמו זכוכית וחרסינה את המילה "שביר" כדי לאפשר לסבלים לשים לב ולהעביר אותם ביתר זהירות.
   
 • הכינו רשימה - מעבר דירה זה עסק גדול וכזה שמאפשר לפספס דברים קטנים בקלות. נמליץ לכם להכין רשימת מטלות אותם יהיה עליכם לבצע, כמו - ביצוע מעבר של האינטרנט למקום המגורים החדש, צילום של מונה החשמל והמים והזמנת בעלי מקצוע לבצע תיקונים שונים (איטום חורים, תיקון ברזים וכו').

  תוכלו לקרוא על כך לעומק בעמוד שהכנו על צ'קליסט למעבר דירה.
   
 • רוקנו רהיטים מתכולתם - רוקנו רהיטים גדולים מהתכולה שלכם, כמו ארונות, מקררים וקומודות. ריקון של ריהוט מהתכולה שלו תקל על הליך המעבר ותפחית את הסיכון לקריסה של הריהוט עקב משקל כבד של התכולה בו.

שירותי הובלה קטנה ברמת גן

ברשותכם רהיטים בודדים שברצונכם להוביל? דעו שדרך פורטל טופ הובלות תוכלו להסתייע בחברות הובלה ברמת גן המבצעות הובלות קטנות עבור רהיטים בודדים ואם אתם סטודנטים אתם עשויים לקבל הצעה מוזלת להליך ההובלה. מתחת נציג את הרהיטים הנפוצים שתוכלו להעביר במסגרת הובלה קטנה:

 • הובלת מדיח כלים
   
 • הובלת מכונת כביסה
   
 • הובלת מזרן זוגי
   
 • הובלת כספת
   
 • הובלת ארגזים בודדים (עד 10)
   

מובילים ברמת גן

בכמה קרטונים עליי להצטייד לצורך מעבר דירה?

לפני שאתם מזמינים חברת הובלות ברמת גן, חשוב שתדעו מהי כמות הקרטונים הנדרשת לכם לצורך אריזה של תכולת הבית שלכם. כמות הקרטונים נקבעת לרוב על סמך גודל הדירה הנוכחית ממנה אתם עוברים. הביטו בטבלה מתחת ע"מ שתוכלו להבין טוב יותר לכמה קרטונים תזדקקו.
 

מספר קרטונים גודל הדירה
10 דירת חדר
15 דירת שני חדרים
20 דירת שלושה חדרים
30 דירת ארבעה חדרים
45 דירת חמשה חדרים

כמה טיפ נהוג לתת למובילים ברמת גן?

טיפ למובילים משתנה בהתאם לסוג השירות שקיבלתם מצד המובילים אך בגדול, דעו כי מדובר על סכומים הנעים בין 20 - 150 ש"ח לכל מוביל. נסביר על גודל הטיפ בהתאם לסוג השירות שקיבלתם:
 

כמה טיפ לתת (לכל עובד) השירות שהתבצע ע"י מובילים ברמת גן 
20 - 50 ש"ח הובלת מכונת כביסה
20 - 50 ש"ח הובלת מקרר
50 - 150 ש"ח הובלת דירה 
20 - 30 ש"ח הובלת בסיס מיטה

שירותי הובלה מורחבים ברמת גן

דעו כי ניתן לקבל דרך פורטל טופ הובלות שירותי הובלה מורחבים כמו אריזה, פירוק והרכבה ואף שינוע של ריהוט עם מנוף. נסביר על כך מתחת:

 • הובלה ואריזה ברמת גן - אריזה של ריהוט יכולה לקחת מכם זמן יקר, שגם ככה חסר לכם בעקבות הליך המעבר המתקרב. דעו כי תוכלו להשיג שירותי אריזה מטעם חברת ההובלות שתבצע את האריזה בשבילכם ותחסוך לכם בזמני האריזה העצמית.
   
 • הובלות עם מנוף - המעלית מקולקלת? חדר המדרגות לא נגיש להובלת פריטים גדולים כמו פסנתר? דעו כי תוכלו לבצע מעבר בטיחותי של ריהוט גדול ויקר ע"י הסתייעות במנוף המסופק ומתופעל ע"י חברת הובלות ברמת גן.
   
 • פירוק והרכבה - יש ברשותכם ריהוט מורכב וגדול שאין ביכולתו להיכנס במעלית ואינכם יודעים כיצד לפרקו? דעו כי חברות הובלה ברמת גן מציעות שירותי פירוק והרכבה למגוון רחב של רהיטים, המתבטא בפירוק לפני המעבר והרכבה במקום המגורים החדש לאחר המעבר.
   
 • הובלת משרדים - בעל חברה ומעוניין להעביר את הריהוט המשרדי שלך למשרד חדש? דרך פורטל טופ הובלות ניתן להשיג שירותי הובלת משרדים ברמת גן בשעות מוקדמות מאוד של היום או מאוחרות בלילה וכך תמנע מפגיעה בתפוקת העבודה של העסק שלך.


הובלת משרדים ברמת גן

הובלות ברמת גן עבור רהיטים ספיציפיים

במידה ואתם מחזיקים בפסנתר, פסלים גדולים ויקרי ערך ואפילו מוצרי חשמל בסיסיים כמו מקרר - דעו כי מדובר בהליך מורכב יותר לביצוע. נסביר על כך מתחת:

 • הובלת פסנתר - פסנתר הוא פריט הנחשב הן לכבד מאוד והן לעדין מאוד, דבר אשר מביא למורכבות גדולה בעת הובלה שלו מבניין.

  יהיה על חברת ההובלות ברמת גן למדוד את מידות הפסנתר ולבדוק אם ביכולתם להעבירו במעלית או ברגל (במידה ומדובר בהובלה מקומה נמוכה).

  קחו בחשבון שאם לא יתאפשר למובילים לבצע ניוד של הפסנתר בדרכים שצויינו - שתיאלצו להסתייע במנוף לשם כך, דבר שמייקר את שווי ההובלה הסופי.
   
 • הובלת מוצרי חשמל - בעת הובלה של מוצרי חשמל כבדים כמו מכונות כביסה, מדיחים ומקררים - חשוב שתבררו אם ניתן להוביל אותם בשכיבה. במידה וכן - קחו בחשבון שתיאלצו להמתין 24 שעות עד לחיבור מחודש, בפרט על מקררים מפני ששם השמן המצוי ברכיבים צריך לחזור למקומו ע"מ שהמקרר יוכל לעבוד כמו שצריך.
   
 • הובלת ארון - במידה וברשותכם ארון גדול - חשוב שתרוקנו אותו מתכולתו לפני שמובילים ברמת גן יאספו אותו. קחו בחשבון שבמידה והוא לא נכנס למעלית או בחדר המדרגות בצורה תקינה, יהיה צורך בפירוק שלו או לחילופין להסתייע במנוף ע"מ להוביל אותו בשלמותו לרכב ההובלה.


מובילים ברמת גן

ההובלת משרד ברמת גן

במידה ואתם מעוניינים להעביר ציוד משרדי ללוקיישן חדש, דעו כי ישנן חברות הובלה ברמת גן שמתמחות בהליך זה ספיציפית.

ביכולתם להוביל ריהוט וציוד רגיש של משרדים בשעות מוקדמות או מאוחרות, כך שתפוקת העבודה לא תיפגע וכל זאת תוך שהם מקפידים על לוחות הזמנים שקבעתם עמם מראש, כך שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר לשיגרת העבודה שלכם.

 • טיפ חשוב: אם אתם בוחרים להוביל את המשרד שלכם בבוקר - מומלץ שתבקשו מכל עובד שיכול לעבוד מהבית ביום ההובלה - ע"מ למנוע ממורכבויות בעת ביצוע הליך המעבר.

איך למצוא מוביל מומלץ ברמת גן?

ישנם מספר היבטים חשובים שרצוי שתבדקו ע"מ להשיג מוביל מומלץ ברמת גן:

 • זמינות - בררו אודות הזמינות של חברות הובלה ברמת גן, ודאו שביכולתו להגיע בתאריכים הרלוונטיים לכן, קחו בחשבון שבחודשיי הקיץ יהיה לכם קשה יותר להשיג מוביץ מומלץ מפני שמדובר בעונת המעברים.
   
 • ניסיון - העדיפו להעסיק חברת הובלות ברמת גן המחזיקה בותק ובנסיון, דבר שעשוי לחסוך מקרים לא נעימים של פגיעה בריהוט בעת הליך המעבר. מובילים המחזיקים בנסיון ארוך ידעו להתייחס לרכוש שלכם ברגישות יתרה ויבצעו מעבר כמה שיותר בצורה מהירה ושקטה.
   
 • ביטוח הובלה - כמו שכבר הסברנו למעלה, חשוב מאוד שבררו עם שירותי הובלה ברמת גן אודות מתן ביטוח של התכולה שהם יעבירו לכם. אחריות זו תבטיח במקרה שנגרם נזק לרכוש - תקבלו על כך פיצוי כספי, לכן גם אם מוביל מציע לכם מחיר הובלה זול אך בהיעדר מתן ביטוח - סרבו בתוקף.
   
 • חוות דעת - השאירו את פרטיכם בטופס מתחת ולאחר שתקבלו מפורטל טופ הובלות 3 חברות הובלה ברמת גן, תוכלו לחפש אודותן באינטרנט ולקרוא חוות דעת שלקוחות קודמים השאירו להם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שחברת ההובלה מחזיקה בו והאם היא אמינה.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת באינטרנט, דעו כי תוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה ברמת גן שקיבלתם מאיתנו. תוכלו לברר אודות מחירי הובלה עוד בטלפון בין שלושת החברות ולהשוות אותם למחירים המצויים במחירון ההובלות של טופ הובלות.

  פעולה זו תסייע לכם להבין אם יש החרגה גבוהה במחירים וכך לצאת עם הצעת מחיר הובלה בזול ברמת גן.
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות בנושא הובלות ברמת גן

האם הצעות המחיר שהוספתם מדוייקות?

הצעות המחיר שהוספנו מהמחירון של טופ הובלות הם שיקלול של הצעות מחיר אמיתיות של חברות הובלה ברמת גן ובכל רחבי הארץ, טווח המחירים הסופי עשוי להשתנות בהתאם לשיקולי חברת ההובלה.


איך אוכל להשיג מוביל מומלץ ברמת גן?

דרך השוואת מחירים, ניסיון, חוות דעת ועוד. הרחבנו על כך במאמר.


מה אומר "חוק שירותי הובלה"?

חוק זה קובע כי על כל חברת הובלה ברמת גן ובכל אזור אחר בישראל להחזיק ברישיון לעבוד כמובילים ואף להעסיק מנהל מקצועי, שתפקידו לאבטח את הליך ההובלה - אם זה בעת הובלה פיזית ואם בעת הובלה ע"י מנוף.