השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בפתח תקווה

מחפשים מובילים להובלה בפתח תקווה? צריכים להוביל דירה שלמה או רק מוצר בודד או שניים? עם טופ הובלות תוכלו לראות מה צפוי להיות מחיר ההובלה שלכם, איך ניתן לחסוך בו ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין מובילים, אז קדימה מצאו עכשיו הובלות בפתח תקווה בזול.

כמה עולה הובלת דירה בפתח תקווה? ראו מחירון

מחפשים חברת הובלות בפתח תקווה להובלת הדירה שלכם? לא בטוחים כמה זה צפוי לעלות? תוכלו לראות במחירון שלפניכם:

מחירון הובלת דירה בפתח תקווה

כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים?

1,600 - 2,200 ש"ח
כמה תעלה הובלת דירה 4 חדרים בפתח תקווה?

1,900 - 2,800 ש"ח
מחיר הובלת דירת 5 חדרים בפתח תקווה

3,000 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר הובלת דירה בפתח תקווה?

כמו שראיתם מחיר הובלת דירה בפתח תקווה הוא לא קבוע ומעבר לגודל הדירה יש כמה דברים שמשפיעים עליו:

 • מרחק ההובלה: אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על מחיר הובלה בפתח תקווה הוא המרחק שצריך לעבור. כמובן שאם אתם עוברים באותה העיר או אפילו לעיר השכנה לא אמורה להיות תוספת למחיר מלבד ההעמסה והשינוע של כל החפצים, אבל הובלה מפתח תקווה לירושלים כמובן תעלה יותר מאשר הובלה לגני תקווה. בשביל לקבל הצעת מחיר יותר מדוייקת תוכלו להיכנס למחשבון ההובלות ולחשב את מחיר ההובלה בעצמכם.
   
 • שימוש במנוף: דבר נוסף שמשפיע על מחיר הובלות בפתח תקווה הוא שימוש במנוף לצורך ההובלה. תוספת התשלום על המנוף היא לפי שעת השכרה או חלק ממנה ולרוב תסתכם בכמה מאות שקלים במקרה של מנוף הרמה קטן עד קומה 6.
   
 • אספקת קרטונים: דבר נוסף שיעלה לכם את מחיר הובלת בפתח תקווה הוא אספקה של קרטונים. במידה ותרצו לקנות מחברת ההובלות קרטונים כנראה תצטרכו להוסיף כמה מאות שקלים.
   
 • שירותי אריזה: אם אין לכם זמן לארוז את כל הציוד שלכם בעצמכם תדעו שתוכלו לבקש מהמובילים לעשות זאת. הובלה ואריזה בפתח תקווה אמנם תעלה במחיר, אבל בהחלט תחסוך לכם בזמן.

 

הובלות בפתח תקווה

הובלות קטנות בפתח תקווה במחיר זול

כמובן שלא תמיד צריך להוביל דירה שלמה ולפעמים מחפשים מובילים גם להובלה קטנה בפתח תקווה. דרך מעולה למצוא הובלות קטנות בזול היא קודם כל להכיר את ממוצע המחירים בשוק. בשביל זה טופ הובלות נמצא כאן לעזור לכם עם מחירון לדוגמה:

מחירי הובלות קטנות בפתח תקווה

הובלת מזרן זוגי הכוללת עטיפה שלו

220 - 400 ש"ח
הובלה של תנור ביתי

350 - 400 ש"ח
שינוע והובלה של גריל מנגל

300 - 330 ש"ח
שינוע של כורסאת טלוויזיה

180 - 330 ש"ח
הובלת מכונת כביסה בגודל סטנדרטי

400 - 500 ש"ח
כמה עולה להוביל מקרר?

250 - 450 ש"ח
מחיר הובלת ספה

200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה נחשב להובלות קטנות בפתח תקווה

אם אתם לא בטוחים מה נחשב להובלות קטנות בפתח תקווה תוכלו לראות טבלה עם דוגמאות:

 

מה צריך להוביל? האם נחשב להובלה קטנה?
הובלת מקרר
הובלת דירה 2 חדרים
הובלת ספה
הובלת משרד 30 מ"ר

שירותי הובלה בפתח תקווה נוספים שחשוב להכיר

מעבר להובלות קטנות והובלת דירה, אילו עוד שירותי הובלה בפתח תקווה כדאי שתכירו:

 • הובלת משרדים: כשאתם צריכים הובלת משרדים בפתח תקווה חשוב לקחת חברת הובלות שמתמחה בהובלת משרדים. זה מפני שההובלה היא מעט יותר מורכבת, הרבה פעמים דורשת תכנון כדי שיוודא שמפריעים כמה שפחות לעבודה השוטפת ובנוסף מצריכה פירוק והרכבה של יותר רהיטים.
   
 • הובלת פסתנר: הובלה של פסנתר היא אחת ההובלות המסובכות ביותר של פריט בודד. פסנתר הוא מאוד גדול, מאוד רגיש והרבה פעמים לא נכנס במעליות או בחדר המדרגות אז הוא מצריך שימוש במנוף. במיוחד אם מדובר בפסנתר כנף שהוא רגיש אפילו יותר. כשאתם מחפשים מובילים בפתח תקווה להובלת פסנתר ודאו שהם ביצעו הובלה של פסנתר בעבר שעברה בשלום.
   
 • הובלת מקרר: הובלת מקרר בפתח תקווה היא כנראה ההובלה הקטנה הנפוצה ביותר בעיר. בין אם זה כי עברתם דירה ואתם מחפשים ביד 2 או אגורה מקרר משומש או כי מצאתם קרוב משפחה או חבר שנפטר מהמקרר שלו חשוב לקבל מספר הצעות מחיר ממובילים שונים מה שיעזור לכם לחסוך במחיר ההובלה.
   
 • הובלת ספה: אם מקרר לוקח את הכתר של הובלה קטנה בפתח תקווה, ספה כנראה מתחרה איתו על המקום השני. לפני הובלת ספה חשוב להבין האם היא ניתנת לפירוק והרכבה, ובמידה וכן (מה שלרוב נכון) אולי כדאי לכם לנסות לעשות את הפירוק וההרכבה בעצמכם מה שיחסוך לכם 100-200 ש"ח.
   
 • הובלה עם מנוף: לא כל חברת הובלות מחזיקה איתה מנוף הרמה, ולכן חשוב לוודא האם ההובלה שלכם מצריכה אותו. איך תדעו אם יש צורך במנוף להובלה בפתח תקווה? באמצעות הטבלה שלפניכם:

 

סיטואציה האם מצריכה מנוף?
רהיטים לא נכנסים במעלית ובמדרגות
הובלת בית קרקע לבית קרקע
הובלה של רהיטים שבירים (לרוב)
הובלה של מקרר לפעמים

לא לוקחים סיכונים ומוודאים שיש ביטוח הובלות

אם אתם לפני הובלה גדולה כמו הובלת תכולת דירה או הובלה שכוללת ציוד רגיש כמו מקרר גדול או פסנתר חשוב לוודא שיש לחברת ההובלות ביטוח הובלות. אתם בהחלט לא רוצים למצוא נזק אחרי ההובלה ולגלות שהוא לא מכוסה על ידי ביטוח. פשוט תשאלו את חברת ההובלות אם יש להם ביטוח ובקשו גם את פרטי איש הקשר מחברת הביטוח.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טיפ מטופ הובלות לגבי הובלות בפתח תקווה

בארץ לנהוג לתת טיפ למובילים על עבודתם הקשה, וזו בהחלט מחווה יפה שכל המובילים יעריכו. אם נוכל לתת לכם טיפ מאיתנו בנושא הוא לסכם על הנושא מראש. זה מפני שהרבה פעמים מובילים בפתח תקווה ינסו להוציא מכם טיפ כמה שיותר גבוה, מה שיכול לגרום לאי נעימויות. בשביל להימנע מזה כבר בטלפון סכמו על טיפ שתרצו לתת במידה ותרצו. אם אתם לא בטוחים כמה טיפ נהוג לתת למובילים לחצו כאן.

 

מובילים בפתח תקווה

מתקשים עם האריזה? הקשיבו למומחים

אריזה יכולה להיות כאב ראש רציני שלוקח הרבה מאוד זמן, במיוחד אם לא עברתם דירה בעצמכם אף פעם או שאתם עוברים לגור ביחד עם בן/בת הזוג ומגלים שפתאום יש הרבה יותר ציוד ממה שמצופה. בשביל זה טופ הובלות נמצא כאן כדי לוודא שכל חווית מעבר הדירה שלכם הרבה יותר טובה:

 • השלב הראשון - קרטונים: אי אפשר לארוז בלי קרטונים כמובן. לא הרבה אנשים יודעים, אבל יש הרבה חברות הובלות בפתח תקווה שמפסקות קרטונים לאריזה ואם תסגרו איתן גם את ההובלה כנראה שהן יתנו לכם מחיר טוב על הקרטונים.
   
 • השלב השני - סימון ארגזים: סימון של הארגזים יעשה לכם סדר בצורה שאתם לא מבינים. כמובן שסימון צריך לכלול "שביר" במידה ויש ציוד רגיש, אבל מעבר לכך כדאי לרשום לאיזה חדר אתם מעבירים אותו לדוגמה "סירים מטבח", "בגדים לחורף חדר ילדים" ועוד.
   
 • השלב השלישי - אריזה מבעוד מועד: לכולנו בבית יש את הציוד שאנחנו משתמשים בו ביום יום כמו חלק מהבגדים או צלחות, אבל זה בהחלט לא אומר שמשתמשים בכל הציוד בכל יום, ולפני הובלת דירה בפתח תקווה מומלץ להתחיל לארוז מבעוד מועד. עכשיו קיץ? ארזו את הסווצ'רטים. יש לכם ציוד במחסן שאתם לא צריכים בחודש הקרוב? תתחילו לארוז גם אותו.

איך מוצאים מוביל מומלץ בפתח תקווה?

בשביל למצוא מוביל מומלץ בפתח תקווה כדאי לוודא את הדברים הבאים:

 • ביטוח: הרחבנו על כך למעלה, אבל רק רוצים לוודא שלא שכחתם. אם אתם צריכים לעשות הובלה גדולה חשוב לחפש חברות הובלות בפתח תקווה שיש להן ביטוח הובלות.
   
 • הצעת מחיר כתובה: אם אתם צריכים רק להוביל מקרר או ספה אין בהכרח צורך בזה, אבל לפני הובלה בפתח תקווה של משרד או דירה ללא ספק זה משהו שהוא בגדר חובה. הצעת מחיר צריכה לכלול זמן הגעה, מה כוללת ההובלה (פריטים, פירוק והרכבה, מנוף ועוד) וכמובן את המחיר.
   
 • זמינות: אם אתם מחפשים הובלות בפתח תקווה בתקופת הקיץ שהיא הרבה יותר עמוסה חשוב לבדוק זמינות דבר ראשון בשיחת הטלפון שלכם. זה יחסוך לכם זמן מיותר בשיחת הטלפון.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מוצאים הובלה בזול בפתח תקווה באמצעות השוואת מחירים

מחיר הובלות בפתח תקווה משתנה בהתאם להרבה דברים, ואחד מהדברים שעדיין לא ציינו הוא המחיר של חברת ההובלות. לא כל חברת הובלות בעיר תיקח לכם מחיר זהה עבור אותה ההובלה, ולכן על מנת למצוא הובלות בפתח תקווה בזול מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו להתחיל ממש עכשיו. התקשרו לטופ הובלות או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות הובלה בפתח תקווה לצורך ההובלה שלכם. השוו וחסכו בקלות עד 37% מהמחיר. השירות ניתן בחינם ולא גובה מכם מחיר נוסף.