השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בעמק חפר

מצאו חברת הובלות מומלצת באיזור עמק חפר והיישובים עוד היום ובצעו דרך 'טופ הובלות' השוואת מחירים בין מובילים שונים, כך תוכלו לחסוך ולהקטין משמעותית את המחיר של ההובלה.

הובלות בעמק חפר לכל מטרה

באזור עמק חפר ניתן למצוא כיום תושבים אשר מחפשים שירותי הובלות מקצועיים וזאת על מנת לשנע את הציוד שברשותם. הובלות בעמק חפר מתבצעות מדי יום בעוד במרבית הפעמים ההובלה היא לצורך מעבר בין יישוב אחד למשנהו ולעיתים מדובר גם בהובלות בתוך היישוב עצמו. 

באיזה יישובים אנחנו פועלים?

דרך האתר תוכלו למצוא מובילים מקצועיים אשר מספקים שירותים ביישובים, הקיבוצים והיישובים הקהילתיים של עמק חפר: אביחיל, אחיטוב, אלישיב וגם בארותיים, בורגתא, ביתן אהרון, גבעת חיים ומעברות. בנוסף ניתן למצוא דרכנו שירות לאזורים נוספים בעמק חפר ועל מנת לבדוק אם אנחנו מגיעים ליישוב שלכם, תוכלו להשאיר פנייה באתר או לטלפן אלינו ונחזור אליכם עם כל המידע בהקדם.

הובלות בעמק חפר

מצאו הובלות בעמק חפר גם עבור דירות

זה כלל לא משנה אם אתם מחפשים הובלה מבית פרטי או יחידת דיור קטנה, תוכלו לקבל מאיתנו מענה מקיף ובמקרים מסוימים למצוא חברה המספקת לכם גם קרטונים במסגרת העסקה על מנת להקל עליכם את תהליך אריזת תכולת הבית. בעזרת 'טופ הובלות' תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות עבור הובלה התכולה שלכם ובכך לדעת שאתם מקבלים הצעה הגיונית ונמוכה. 

מחיר ממוצע עבור הובלת תכולה של בית פרטי באזור:

לאחר בדיקות שערכנו, המחיר של הובלה של בית פרטי בעמק חפר הוא 4,650 ש"ח. במחיר זה תקבלו גם אספקת קרטונים.

מחיר ממוצע להובלת בית פרטי באזור

מחיר ממוצע להובלת בית פרטי באזור:

טווח מחיר גבוה

טווח מחיר נמוך

הובלות קטנות בעמק חפר זה אנחנו

זקוקים להובלה של פריט בודד? אנחנו מתמחים גם בשינוע תכולה קטנה של מוצרי חשמל או רהיטים. אם אתם מעוניינים להוביל מקרר (לחצו למידע על מחיר הובלת מקרר) או אולי דווקא לבצע הובלת שולחן או מיטה, אנחנו נשמח לעזור לכם תוך שמירה על מחיר זול ומשתלם עבור השירות שתקבלו. במקרים רבים הובלות קטנות מתבצעות באמצעות טנדר או משאית קטנה, מה שעשוי להוזיל משמעותית את המחיר. מצאו עוד היום מובילים בעמק חפר עם זמינות גבוהה להובלה מיידית.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

יש גם הובלות סטודנטים בעמק חפר!

אם אתם סטודנטים של המרכז האקדמי רופין או של מכללת נתניה אשר מתגוררים ביישובים של עמק חפר, תוכלו לציין זאת בפני המובילים ואצל חלקם תוכלו לקבל מחיר מיוחד והנחות. הובלות סטודנטים נחשבות לנפוצות מאוד באזור זה ולכן מרבית חברות ההובלות הפועלות בעמק חפר מתחשבות בלקוחות אשר לומדים ומסייעים להם בהובלה של תכולה מיחידות דיור וגם כמובן בהובלה של פריט בודד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה