השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בכפר שמריהו

באמצעות פורטל ההובלות של טופ הובלות, תוכלו לקבל שירותים מקצועיים של הובלה מכל סוג בכפר שמריהו והסביבה, כולל הובלות קטנות של פריטים בודדים וגם הובלות של בתים פרטיים ווילות.

כמה עולה הובלה בכפר שמריהו?

הוספנו לכם מספר דוגמאות למחיר הובלה בכפר שמריהו. כמובן שהוא ישתנה בהתאם למה שתצטרכו להוביל. אם תרצו לראות מחירים נוספים יש לנו עמוד שלם על מחירון הובלות.

מחיר הובלות בכפר שמריהו

כמה עולה להוביל פנטהאוז?

הובלת תכול של בית גדול עם 2 קומות.


3,500 - 4,200 ש"ח
הובלה של מוצר חשמלי

לדוגמה: מקרר, תנור או מכונת כביסה.


400 - 600 ש"ח
כמה תעלה הובלה של פינת אוכל?

כולל פירוק והרכבה על ידי המובילים.


200 - 600 ש"ח
עלות הובלת מזרן זוגי

כולל עטיפה של המזרון.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר של שעת עבודה עם מנוף?

עבור שעה שלמה או חלק ממנה.


300 - 400 ש"ח
הובלת אופני כושר או הליכון

עבור הובלה אל ערים באיזור השרון או המרכז.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

דוגמאות להובלות קטנות בכפר שמריהו

במקרים שבהם אתם לא צריכים להוביל דירה שלמה ואתם צריכים רק הובלה קטנה בכפר שמריהו תוכלו להזמין אותה דרכנו. מה נחשב להובלה קטנה? הוספנו כמה דוגמאות:

 • הובלה של מדיח.
   
 • הובלת מיטה.
   
 • הובלה של מכונת כביסה.
   
 • הובלת רהיטים בכפר שמריהו כמו שולחנות, כיסאות או ארונות.

 

הובלה בכפר שמריהו

איך מוצאים מוביל מומלץ?

אם אתם רוצים למצא מוביל מומלץ בכפר שמריהו (ותכלס מי לא) כדאי לכם לעשות את הדברים הבאים:

 1. השוואת מחירים: אחרי שאתם משאירים פרטים אצלנו אתם מקבלים מאיתנו שמות של 3 מובילים. ככה שאם אתם רוצים למצוא הובלה בזול בכפר שמריהו תוכלו לערוך השוואת מחירים בקלות.
   
 2. חיפוש המלצות: אחרי שקיבלתם מאיתנו שמות של חברות הובלה בכפר שמריהו שאלו חברים שלכם ותראו מה הם אומרים לגבי כל אחד מהמובילים האלה.
   
 3. בדקו אם יש ביטוח: ודאו שאתם לוקחים חברת הובלות בכפר שמריהו שיש לה ביטוח תכולת דירה. ככה במקרה של נזק כלשהו תוודאו שאתם מכוסים.
   
 4. ודאו אם צריך מנוף: לפעמים במקרים של הובלה של פריטים גדולים שאי אפשר לפרק או להעביר בדלת כמו פסנתר יכול להיות צורך של הובלה עם מנוף.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מובילים בכפר שמריהו והסביבה בקלות ובמהירות

בין אם אתם זקוקים להובלה מתוך כפר שמריהו ובין אם אתם עוברים מעיר אחרת אל תוך כפר שמריהו עצמה, כדאי מאוד למצוא נותן שירות של הובלות זולות במרכז אשר יודע לבצע את התהליך בצורה מהירה וכמובן איכותית. חלק מהחברות מספקות שירותים נלווים כמו אספקה של קרטונים עבור אריזת תכולת הדירה מהחדרים השונים ואפילו שירות של עיטוף, אריזה והובלה בכפר שמריהו לרהיטים שלכם לפני התהליך, כמו גם פירוק והרכבה.

 

מובילים בכפר שמריהו

כיצד להיערך נכון להובלת דירה בכפר שמריהו?

בשביל להתכונן כמו שצריך לתהליך הובלה של דירה, חשוב לרכז בכל ארגז את תכולת החדר שלו על מנת לאפשר בעת ההגעה אל היעד החדש פריקה נוחה ויעילה של הציוד. כמו כן, הקפידו לפרק רהיטים אשר ניתנים לפירוק על מנת לאפשר הוצאה נוחה שלהם וכמובן בשביל לשמור עליהם מפני שריטות ופגיעות.

בנוסף, נמליץ לרשום על גבי כל ארגז באמצעות טוש מה הוא מכיל ולאיזה חדר הציוד שייך. הקפידו לרשום גם בחלקו העליון של הארגז וגם בצדדיו בשל העובדה שלעיתים הארגזים נערמים אחד על גבי השני, מה שעשוי להסתיר כמובן את הכיתוב עצמו.