השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בכפר סבא

כשמחפשים הובלות בכפר סבא, בין אם זה לצורך הובלת דירה או לצורך הובלות קטנות חשוב לבדוק אם אתם צריכים גם שירותים נוספים כמו מנוף או אריזה. בנוסף מומלץ לבצע השוואת מחירים. ככה תוכלו למצוא חברות הובלות בכפר סבא בזול.

הובלות בכפר סבא השוואת מחירים

השוואת מחירים בין הובלות בכפר סבא היא צעד חשוב לפני כל הובלה שיש לכם, בין אם מדובר בהובלה קטנה של מספר רהיטים בודדים ובין אם מדובר על הובלת דירה או משרד. כל חברת הובלות בכפר סבא יכולה לקחת לכם מחיר שונה על אותה ההובלה, לכן לא מומלץ לדלג על השלב הזה.

 

תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 מובילים בכפר סבא כדי שתוכלו לדבר איתם, לקבל הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר למצוא הובלה בזול בכפר סבא.

 

הובלה בכפר סבא

מה המחיר של הובלה בכפר סבא? ראו מחירון

בשביל להגיד כמה עולה הובלה בכפר סבא יש כמה דברים שחשוב לומר שיכריעו את מחיר ההובלה הסופי. ראשית יש את גודל ההובלה, מספר וגודל הרהיטים שאתם צריכים להוביל.

 

בנוסף יש עוד דברים שיכולים להוסיף למחיר כמו השכרת מנוף הרמה, פירוק והרכבה של רהיטים וכמובן מרחק ההובלה. הוספנו לכם מחירון הובלות בכפר סבא שיתן לכם רעיון כמה אמורה לעלות ההובלה שלכם. תוכלו לראות מחירי הובלות נוספים.

מחירון הובלות בכפר סבא

מה המחיר של הובלת דירה בכפר סבא 4 חדרים?

המחיר לא כולל אריזה על ידי המובילים והוא להובלה בתוך העיר או לעיר שכנה.


1,950 - 2,850 ש"ח
כמה עולה הובלת דירה בכפר סבא 3 חדרים?

המחיר לא כולל שירותים נוספים כמו מנוף.


1,600 - 2,200 ש"ח
מחיר הובלה קטנה בכפר סבא

מחיר ממוצע להובלה קטנה.


200 - 600 ש"ח
מחיר הובלת מיטה זוגית בעיר

המחיר כולל פירוק והרכבה על ידי המובילים.


600 - 650 ש"ח
כמה עולה הובלת ארון 3 דלתות בתוך העיר?

המחיר כולל פירוק והרכבה.


650 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך אפשר לחשב מחירי הובלות בכפר סבא?

בשביל לחשב מחירי הובלות כמובן צריך להבין גם מה המרחק של היעד שלכם מכפר סבא כשלרוב יש קפיצות במחיר כל 50 ק"מ של הובלה. הוספנו לכם טבלה של ערים נפוצות והמרחק שלהם. בשביל לחשב את מחיר ההובלה תוכלו להשתמש במחשבון הובלות שבנינו בשבילכם.

 

מכפר סבא לאיזו עיר? מה המרחק?
כפר סבא - תל אביב 24 ק"מ (בין 0 - 50)
כפר סבא - אשדוד 55 ק"מ (בין 50 - 100)
כפר סבא - ירושלים 55 ק"מ (בין 50 - 100)
כפר סבא - חיפה 89 ק"מ (בין 50 - 100)
כפר סבא - באר שבע 127 ק"מ (בין 100 - 150)
כפר סבא - ראשון לציון 30 ק"מ (בין 0 - 50)
כפר סבא - אילת 359 ק"מ (בין 350 - 400)

הובלות קטנות בכפר סבא לכל סוגי הרהיטים

הובלות קטנות בכפר סבא לרוב כוללות מספר בודד של מוצרי חשמל: הובלת טלוויזיה, מדיח, מכונת כביסה, תנור וכדומה וגם רהיטים מכל סוג. לפני שמזמינים מובילים חשוב למדוד את גודל הרהיט ולוודא שהוא עובר בדלת ובמעלית שלכם. במידה ולא יכול להיות שתצטרכו להזמין שירות של הובלה עם מנוף בכפר סבא.

 

בנוסף כשמחשבים מחיר של הובלת רהיטים בכפר סבא חושב להגיד למובילים במידה ויש צורך בפירוק והרכבה. פירוק והרכבה על ידי המובילים מוסיף למחיר הסופי של ההובלה, בין אם מדובר על הובלה קטנה או הובלה גדולה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מתכננים מעבר דירה? מצאו חברת הובלות בכפר סבא

כשאתם מתכננים מעבר דירה יש רשימת מטלות ארוכה שצריך לעשות. אחד הדברים הוא כמובן למצוא חברת הובלות בכפר סבא שתעשה לכם את ההובלה. כמובן אל תסגרו עם חברת ההובלות הראשונה שאתם מדברים איתה, וערכו השוואת מחירים כדי להוריד את המחיר.

 

כשמזמינים הובלת דירה בכפר סבא חשוב לוודא גם אילו שירותים נוספים תצטרכו מהמובילים. יש צורך בפירוק והרכבה של רהיטים? אתם אורזים לבד או שאתם צריכים עזרה? מה לגבי שימוש במנוף? בדקו את הדברים האלו כדי לקבל הצעת מחיר ריאלית יותר.

 

הובלת דירה בכפר סבא

פרטים קטנים נוספים

דרך נוספת ורלוונטית לא פחות לענייננו בהובלות, היא התחשבות באופי הסחורה עצמה, הנמדד מן הסתם באופן אינדיבידואלי (כלומר בכל מקרה לגופו), כאשר כאן יכולים להיכנס למשוואה הרבה פעמים רהיטים וסוגי ציוד אחרים הדורשים יחס מיוחד - כמו פסנתר למשל, שטיחים כבדים או חפצים יקרי ערך אחרים. לבסוף, ישנה הרבה פעמים חשיבות גם לאזור שבו נעשית ההובלה, מלבד ההתחשבות המובנת מאליה במרחק עצמו שיש לעשות.

 

כך למשל, מחירי הובלות בכפר סבא עשויים להיות יקרים יותר מאשר הובלות בירושלים או באזורים מרוחקים יותר מהם מתבצעות הובלות מהמרכז, משום שעלות המחיה באזור המרכז כולו נחשבת לא אחת ליקרה יותר, כמובן ביחס לשאר הארץ.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות נפוצות אודות הובלות בכפר סבא

יש עדיין כמה דברים לא ברורים? ראו שאלות נפוצות על הובלות בכפר סבא שנשאלו על ידי הגולשים של 'טופ הובלות':

האם המחיר של הובלה בתוך העיר זול יותר מהובלה לערים אחרות?

לרוב כן. הובלות בכפר סבא שנשארות בגבולות העיר או לעיר שכנה זולות יותר מאשר מחוצה לה. על אף שלעיתים ניתן למצוא מחירים זהים עבור הובלות לערים הסמוכות כמו הרצליה, רעננה ועוד.


איך מוצאים מוביל מומלץ בכפר סבא?

ראשית, בדקו האם המחיר זול ואטרקטיבי. שנית, יש לבדוק המלצות על מובילים ברחבי הרשת. בנוסף כדאי לבדוק שיש ברשות החברה ביטוח.


אם אני רוצה להעביר תכולה מעיר אחרת אל כפר סבא, האם זה גם אפשרי דרכם?

אכן. דרכנו תוכלו למצוא מובילים בכפר סבא למגוון איזורים בארץ, בין היתר בירושליים, נתניה, הוד השרון ואיזור הצפון.


האם אוכל למצוא שירותי הובלה ואריזה על ידי המובילים?

דרך טופ הובלות תוכלו למצוא שירותי הובלה ואריזה בכפר סבא על ידי המובילים בלי הצורך לארוז בעצמכם.