השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בחריש

עוברים אל העיר חריש או מחפשים שירותי הובלה ממנה לעיר אחרת? תוכלו למצוא דרך 'טופ הובלות' מוביל מקצועי תוך קבלת הצעות מחיר שונות והשוואה ביניהן

הובלות בחריש תוך השוואת מחירים

תנופת הבנייה בעיר חריש, מביאה איתה מעבר של תושבים רבים אל דירות חדשות בעיר. רבים מחפשים כיום הובלה מקצועית ושירות אמין והוגן על מבת להוביל את תכולת הדירה שלהם ולעיתים גם עבור שינוע פריט בודד. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות ולבצע השוואת מחירים ובכך למעשה לחסוך בעלויות שתשלמו על ההובלה. אנו חוסכים לכם זמן, אנרגיה וכסף בכל תהליך מציאת המוביל ולכן לא מזמינים הובלה מבלי לבדוק קודם דרך 'טופ הובלות'.

הובלות בחריש
מוביל מקצועי להובלת דירה

זקוקים לשירות של הובלה דירה? זה כלל לא משנה אם אתם מחפשים הובלה של דירת 3 חדרים או 5 חדרים, דרך האתר תוכלו לקבל מענה בנושא. כמובן שהגודל של הדירה שלכם משפיע באופן ישיר על המחיר שתשלמו על ההובלה מאחר והמובילים צפויים לעבוד זמן רב יותר במצב בו יש מספר חדרים גדול יותר הדורש פינוי.

 

על מנת לעשות לכם סדר במחירים, הכנו עבורכם מחירון הובלה של דירות וזאת על מנת לספק מידע לציבור התושבים בעיר חריש אשר מחפשים הובלת דירה. חשוב להבין שהמחיר עשוי להשתנות ואין לראות במוצג בטבלה זו, מחיר המחייב את המובילים.

מחירון הובלת דירה בחריש

הובלת דירה 3 חדרים

עבור בניין עם מעלית על ידי מובילים מומלצים.


1,500 - 2,100 ש"ח
מחיר הובלת דירה 4 חדרים

ללא אספקת קרטונים.


1,900 - 2,800 ש"ח
כמה עולה להוביל דירה 5 חדרים?

עבור 5 חדרים אינם כוללים אספקת קרטונים ואריזה.


2,900 - 3,800 ש"ח
הובלת דירה 6 חדרים

העלויות כוללות אספקת קרטונים וללא אריזה.


3,500 - 5,100 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מחפשים הובלות קטנות בחריש? נסו את 'טופ הובלות'

במקרים רבים תחפשו דווקא הובלה של פריטים בודדים או לחילופין של מוצר גדול וכבד כמו הובלה של סלון או מוצר חשמלי וזה כלל לא משנה אם מדובר במקרר או אם נדרשת הובלת מייבש כביסה בשכיבה. ממש לא מומלץ לבצע את ההובלה הזאת באופן עצמאי וזאת מאחר ושירות של הובלה קטנה עולה כמה מאות שקלים אך חוסך לכם התעסקות מיותר שעלולה לגרום לכם לנזק בריאותי בעקבות המשקל הרב של הפריט.

 

בנוסף הובלה באופן עצמאי, יכולה לגרום גם לנזקים למוצר שאותו אתם מובילים וזה כמובן אחד הדברים האחרונים שתרצו שיקרה. על כן, מומלץ מאוד להשאיר פרטים בטופס המצורף ולקבל הצעות מחיר שונות עבור הובלות קטנות בחריש ולבחור בחברת ההובלות שהכי מתאימה עבורכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

מה לבדוק לפני שסוגרים הובלה?

לפני שאתם מתקדמים עם מוביל במרכז, אנו ממליצים לכם לבחון מה קורה במצב בו הציוד שלכם ניזוק במהלך ההובלה. במקרים רבים מוביל מקצועי ומומלץ יעניק לכם ביטוח הובלות שמכסה נזקים בציוד כתוצאה מהתהליך. בנוסף, במידה ודרכי הגישה אל הדירה בעיתיים במקצת, כדאי לבדוק אופציה לשימוש במנוף הרמה שמטרתו היא להוריד ולהעלות את הציוד מהמרפסת שלכם אל המשאית, במקום להוציא את הציוד מדלת הבית.

 

על אף ששירות של הובלת מנוף מייקר במקצת את מחיר ההובלה, מדובר בחיסכון של כסף וזמן יקר. דבר נוסף שיש לבדוק הוא המלצות על המוביל וחברת ההובלה. במידה וחיפשתם ברשת ומצאתם המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ושבחרתם שירות אמין ומקצועי.