השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בגדרה

הובלות מכל הסוגים על ידי מובילים מקצועיים בגדרה והאיזור, ניתן למצוא דרך פורטל טופ הובלות. מחפשים הובלה? נסו את שירות השוואת המחירים המצוין שלנו ותוכלו לחסוך לעצמכם בעלויות.

הובלות בגדרה על ידי מוביל מקצועי

שוק ההובלות רווי במובילים המספקים שירותי הובלה מכל הסוגים. כאשר אתם מתחילים לחפש חברת הובלות לצורך העברת תכולת הדירה או למטרת שינוע של פריט בודד, מתעורר הקושי בבחירת חברת הובלות בגדרה, המתאימה ביותר למטרה. בעוד המחיר הוא פקטור חשוב מאוד, אנו ממליצים גם לבדוק שהמוביל עובד בתחום כמה שנים ושיש לו ניסיון בסוג ההובלה אותה אתם מחפשים. לדוגמה, לא כל מוביל הוא מוביל פסנתרים ולא כל חברת הובלות מתעסקת בהובלה של ציוד חריג כמו הובלה של כספת.

 

הובלות בגדרה

מחיר הובלות דירת 4 חדרים בגדרה

עבור הובלה של דירת 4 חדרים בעיר, תשלמו בדרך כלל מחיר של 2,250 ש"ח בבמוצע. יחד עם זאת חשוב להבין שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם ליעד ההובלה, קומת הדירה ודרכי הגישה. במידה ואין מעלית המחיר צפוי להתייקר כמובן. זקוקים למחירים נוספים של שירותי הובלה? היכנסו אל מחירון הובלות בישראל המקיף שלנו.

מחיר ממוצע להובלת דירת 4 חדרים בגדרה

מחיר ממוצע להובלת דירת 4 חדרים בגדרה: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 2700 ₪

טווח מחיר נמוך 1800 ₪

הובלות דירות בעיר גדרה - מה כלול בהובלה?

בדרך כלל, כאשר אנחנו מדברים על הובלה של דירה בגדרה, השירות כולל אספקה של חומרי האריזה השונים כמו קרטונים, סלוטייפ, ניילון נצמד לעיטוף רהיטים ועוד. בנוסף, השירות כולל כמובן את העמסת הפריטים השונים אל המשאית בין היתר הובלה של רהיטים וגם הובלה של מוצרי חשמל. לאחר ההגעה אל הדירה החדשה, נהוג לפזר את הקרטונים לפי החדרים וכמו כן המוביל בדרך כלל מרכיב את הרהיטים שפורקו לצורך ההובלה.

טיפים לאריזה נכונה של תכולת הבית בעת הובלה

  • נסו לרכז תכולה של חדר מסוימים במספר ארגזים, מבלי לערבב עם תכולה של חדרים אחרים. כך תוכלו ליצור מצב שתהליך הפריקה של התכולה יהיה קל ופשוט מאחר וחלוקת הקרטונים בכל חדר תתבצע בצורה קלה ונכונה.

  • מומלץ לא להשאיר ארגזים פתוחים אלא לסגור אותם במסקניגטייפ, ללא קשר לסוג התכולה המצויה בפנים. במהלך הנסיעה במשאית ההובלות, ייתכן שחלק מהקרטונים עשויים לזוז והחפצים שלכם יכולים ליפול מהארגז במידה ולא יהיו סגורים הרמטית.

  • מכניסים לקרטונים ציוד שביר? הקפידו לרפד את הקרטון בעזרת נייר פצפצים מכל צידיו הפנימיים או להכניס מגבות או בדים שימנעו פגיעות ומכות.

  • הקפידו לרשום בטוש בולט במספר מקומות על גבי הארגז את התכולה והחדר ממנו היא נלקחה. ניתן בנוסף להדביק מדבקות בצבעים בשביל ליצור בידול בין החדרים השונים בבית ולאפשר התמצאות קלה יותר בעת תהליך הפריקה.

  • תהליך הובלת דירה מאפשר לכם להיפטר מפריטים שאין בהם צורך. נצלו את ההובלה לצורך מיון וזריקה של פריטים שאינם רלוונטיים עבורכם יותר.

מציאת חברת הובלות בגדרה דרך האתר

אנו מרכזים מגוון רחב של חברות הובלות בגדרה ודרך 'טופ הובלות' תוכלו לקבל הצעות מחיר מעולות ואטרקטיביות מאוד עבור ההובלה שלכם. ההשוואה שתבצעו, תאפשר לכם לקבל מושג כללי על המחירים באיזור וגם על ההצעה עצמה ומה כלול בה.

לדוגמה, לא כל מי המובילים המעניקים הובלות במרכז או החברות מספקות היום קרטונים לאריזה ולא כל חברה מספק שירות של הובלות מנוף בגדרה. חשוב לשאול את השאלות הנכונות לפני שאתם ממשיכים בתהליך וכמובן לא להסתכל אך ורק על הפרמטר של המחיר שהתקבל מטעם חברת הובלות בגדרה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

שאלות ותשובות בנושא הובלות בגדרה והסביבה:

מה המחיר לשעה של הובלות מנוף בגדרה?

בדרך כלל שעה של שימוש במנוף במהלך ההובלה תעלה בין 300 ל-400 ש"ח


האם נהוג להשאיר טיפ במהלך הובלות בגדרה והסביבה?

אין חובה מסוימת על השארת טיפ למוביל, אך בדרך כלל נהוג להשאיר בין 50 ל-200 ש"ח, תלוי בכמות האנשים שלקחו חלק בהובלה.


מה נחשב להובלות קטנות בגדרה?

כל הובלה של פריט בודד או מספר פריטים כאשר בדרך כלל הכוונה היא למוצרי חשמל כמו מקרר, הובלת מכונת כביסה או מקפיא וגם כמובן רהיטים מסוגים וגדלים שונים כמו שולחנות, ארונות, מיטות או ספות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה