השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בבני ברק

קראו על מחירי הובלות בבני ברק והסביבה, אילו שירותים ניתן לקבל במסגרת ההובלה, כיצד מומלץ שתיערכו אליה וגם איך תוכלו לאתר מוביל מומלץ בבני ברק דרך פורטל טופ הובלות.

כמה עולה הובלת דירה בבני ברק?

מתחת נציג מספר מחירים הנמדדים בהתאם לגודל שטח הנכס ממנו מעוניינים להוביל רכוש.

מחירון הובלות בבני ברק - לפי גודל הדירה

הובלת דירת סטודיו

הובלת דירת חדר, ללא שירות פירוק והרכבה או אריזה.


550 - 700 ש"ח
הובלת דירת 2 חדרים בבני ברק

המחיר לא כולל ארגזים, אריזה או פירוק והרכבה.


650 - 850 ש"ח
הובלת דירה בת 3 חדרים

מחיר להובלת דירה בבני ברק בבניין עם מעלית, ללא קרטונים או שירותים אחרים.


1,600 - 2,200 ש"ח
הובלת דירת 4 חדרים

מחיר להובלה בלבד, ללא אריזה או מנוף.


1,900 - 2,800 ש"ח
הובלת דירת 5 חדרים

מחיר אינו כולל אריזה או שירותים נוספים.


2,900 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איזה ריהוט מוביל בבני ברק יכול להוביל?

מקודם כתבנו לכם על מחירי הובלות בבני ברק לפי נפח הדירה וכעת נציג בפניכם מחירי הובלות בהתאם לסוג הרהיט:

מחירון הובלת רהיטים בבני ברק

הובלת מקרר

מחיר להובלת מקרר במעלית.


250 - 450 ש"ח
כמה עולה להוביל ארון?

מחיר להובלת ארון בן 3 דלתות, כולל פירוק והרכבה.


550 - 650 ש"ח
הובלת מכונת כביסה

מחיר כולל ניקוז המים, שינוע, אריזה והובלה של מכונת כביסה ע"י מובילים בבני ברק.


350 - 550 ש"ח
הובלת ספה בת 2 מושבים

מחיר להובלה בלבד, ללא אריזה.


200 - 250 ש"ח
הובלת מיטה זוגית

המחיר כולל פירוק והרכבה.


600 - 650 ש"ח
כמה עולה להוביל שולחן?

מחיר להובלת שולחן ללא פירוק והרכבה.


200 - 250 ש"ח
הובלת פסנתר

מחיר להובלת פסנתר עם מנוף עד קומה 3 ובתנאי שההובלה היא בתוך בני ברק.


500 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

שירותי הובלה מורחבים בבני ברק

במסגרת שירותי הובלה בבני ברק ניתן לקבל שירותי הובלה מורחבים בתוספת תשלום, כמו: הובלה עם מנוף, פירוק והרכבה, שירותי הובלה למשרדים ועוד.

 • הובלה בבני ברק עם מנוף - למי מכם שאין בבניין שלו גישה נוחה להובלת רהיטים, יכול להסתייע בשירותי הובלה עם מנוף. מנוף יכול להגיע לקומה 2 ועד קומה 15 וביכולתו לקצר משמעותית את זמני ההובלה כי אין צורך בפירוק מורכב.
   
 • פירוק והרכבה - אם יש בביתכם רהיטים שצריך לפרק כדי שיעברו בדלת ובמעלית ואינכם מעוניינים להתעסק בפירוק שלהם, תוכלו להסתייע בחברת הובלות בבני ברק שתפרק את הריהוט ותרכיב אותו חזרה בבית החדש.
   
 • הובלת משרדים - גם אם ברצונכם להעביר את רכוש המשרד שלכם למקום חדש, ניתן לשם כך להסתייע בהובלה למשרדים המתבצעת תוך שמירה רבה על ציוד האלקטרוני ובשעות מאוחרות בערב כדי שתפוקת העובדים לא תפגע. בנוסף אם אתם אכן צריכים לעבור למקום חדש, צוות פורטול טופ הובלות ממליץ לאפשר לעובדים לעבוד במועד ההובלה מהבית כדי שרצף העבודה לא ייפגע.

 

חברת הובלות בבני ברק

האם חברות הובלה בבני ברק מעניקות ביטוח?

לפני שאתם סוגרים מול חברת הובלה בבני ברק, כדאי שתוודאו מול בעלי החברה שהוא מחזיק בביטוח תכולת הובלה. מטרתו של הביטוח הנ"ל הוא לדאוג לכם לפיצוי כספי בכל מקרה בו נגרם נזק לרכוש שלכם בעת ביצוע ההובלה. זכרו שגם המוביל המקצועי ביותר נתון למעידות לא מתוכננות במסגרת ההובלה ולכן חשוב שהרכוש שלכם יהיה מבוטח בכל זמן כדי למנוע אי נעימות.

כמה קרטונים צריך להובלת דירה בבני ברק?

כדי להבין כמה קרטונים צריך להובלת דירה בבני ברק, צריך לדעת מהו שטח הדירה וכמות הריהוט בה. מתחת צירפנו טבלה מסכמת למספר ארגזים דרושים בהתאם לגודל הדירה:

 

גודל דירה כמות ארגזים
דירת חדר 10 - 25
דירת 2 חדרים 20 - 35
דירת 3 חדרים 35 - 75
דירת 4 חדרים 40 - 90
דירת 5 חדרים 55 - 120
דירת 6 חדרים 65 - 130
דירת 7 חדרים 75 - 140

טיפים לאריזה לקראת הובלת דירה בבני ברק

אין ספק שמעבר דירה הוא דבר מורכב שמצריך הרבה הכנות מקדימות. כדי להקל עליכם לקראת הובלת דירה בבני ברק, נמליץ לכם להסתייע תחילה ב: דף בו רשומה תכולת הקרטונים, טוש לורד שחור לקרטונים, נייר פצפצים או נייר עיתון או מגבות לריהוט שביר וכמות קרטונים מתאימה.

 • לא לערבב - הקפידו לא לערבב סוגים שונים של רכוש באותו הקרטון, לדוגמה: ספרים וכלי מטבח, מצעים ומוצרי נקיון. נסו למקד כל סוג של רהוט בקרטון נפרד.
   
 • כתבו על הקרטון - בין הדברים החשובים הוא לציין על כל אחד מהקרטונים איזה רכוש מצוי בו וגם לאן הוא שייך. לדוגמה: "שביר - מטבח", "שביר - חדר שינה ילדים", "מצעים - חדר שינה הורים" ועוד.
   
 • המנעו מלהעמיס - הקפידו שלא לפוצץ את הקרטונים ברכוש, היות שאז עולה הסיכון שייפתחו בזמן ההובלה. הגדילו את כמות הקרטונים וחלקו את העומס באופן שווה.
   
 • לא חייב קרטון - יש דברים שלא מצריכים קרטונים, אותם תוכלו להוביל בשקיות או כפי שהם. למשל: מוצרי מזון תוכלו לאחסן בציידנית, את כלי המיטה לאחסן בשקית גדולה ובתנאי שהיא עמידה מספיק בפני קריעה.
   
 • סדר אריזה - התחילו לארוז קודם את הרכוש שאינו בשימוש בזמן הקרוב, כמו: ביגוד/ קיץ חורף, מצעי קיץ/ חורף, ספרים, שטיחים, תכולת מדפים ועוד.
   
 • עשו סדר - לפני שאתם אורזים את כל הבית, עשו סדר, בדקו מה חיוני לכם ומה כבר לא בשימוש וניתן לזרוק. המיון הזה יסייע לכם לחסוך בקרטונים ואף במחירי הובלה עבור ציוד שממילא תזרקו בהמשך.
   
 • עזרה - תוכלו להיעזר במשפחה וחברים שיסייעו לכם באריזה וככה זמני העבודה צפויים להתקצר. ובמידה ואין לקרובים אליכם אפשרות לסייע לכם, תמיד תוכלו לקבל שירותי הובלה ואריזה בבני ברק מטופ הובלות.

השיגו מוביל מומלץ בבני ברק דרך טופ הובלות!

דעו כי דרך פורטל טופ הובלות תוכלו להשאיר פרטים, לקבל בחינם לסמרטפון עד 3 מובילים מומלצים בבני ברק, ביניהם תוכלו לברר מחירי הובלה וכך לבחור במוביל שנתן את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

טיפים לקראת מעבר דירה בבני ברק

יש כמה דברים שחשוב שתתכוננו אליהם ע"מ לאפשר הובלת דירה בבני ברק בצורה הטובה ביותר:

 • יידעו את השכנים - דאגו ליידע את השכנים בבניין ביום ההובלה הצפוי כדי שיוכלו להיערך לכך. הובלת דירה בבני ברק נחשבת לתהליך רבוי רעשים וגם דורש בין היתר שימוש נרחב במעלית ובחדר מדרגות לצורכי ההובלה.
   
 • שמרו מקום - הקפידו לשמור מקום חנייה גדול מספיק שבו רכב ההובלות בבני ברק יוכל לחנות בצורה נוחה. קחו בחשבון שאם לא תעשו זאת, אתם צפויים לשלם מחיר סופי גבוה יותר בגלל מורכבות הגישה של המובילים אל רכב ההובלה.
   
 • תאמו עם נותני שירות - דאגו לעדכן את חברת הממיר והאינטרנט שאתם צפויים לעבור בקרוב ושתרצו לתאם חיבור מחדש במקום המגורים החדש. בפעולה זו תמנעו לעצמכם אי נעימות של נתק מהטלויזיה ומהאינטרנט, שעשוי להיות לכם חיוני.

האם חייב לתת טיפ למוביל?

לצוות פורטל טופ הובלות חשוב להבהיר שנושא טיפ למוביל הוא אינו בגדר החובה והוא ניתן רק בתנאי שאתם כלקוחות מרוצים מחברת ההובלות בבני ברק. למי מכם שרוצה לדעת כמה טיפ צריך לתת במדוייק - תוכלו לקרוא בטבלה מתחת על גובה הטיפ בהתאם לסוג הריהוט שמובילים.

 

סוג הרהיט שמובילים כמה טיפ נהוג לשלם למוביל?
מכונת כביסה 20 - 50 ש"ח
מקרר 20 - 50 ש"ח
מיטה 20 - 30 ש"ח
ספה קטנה 20 - 30 ש"ח
ספה גדולה 50 - 70 ש"ח

שאלות נפוצות בנושא הובלות בבני ברק והסביבה

מה עליי לבדוק עם מוביל בבני ברק לפני שאני מתאם איתו הובלה?

אנו ממליצים לוודא אם המוביל מחזיק בביטוח הובלות, לבדוק כמה זמן צפויה ההובלה לקחת, לקרוא המלצות ברחבי הרשת על המוביל וכמובן לוודא שהמחיר הוגן.


האם הובלות קטנות בבני ברק מחייבות שימוש במנוף?

לא בהכרח. ברוב הפעמים לא תצטרכו מנוף עבור הובלת פריט בודד. המנוף מייקר את עלויות ההובלה וכמובן לא לכל חברת הובלות יש מנוף. השימוש בו תלוי מאוד בפריט שאותו אתם מעבירים וכמובן בדרכי הגישה אל הדירה שלכם.


האם ניתן למצוא דרככם הובלות של משרדים בבני ברק?

במסגרת שירותי הובלות בבני ברק דרך האתר, תוכלו למצוא גם מובילים אשר מציעים שירותי מעבר ממשרדים כולל אריזה של תכולת המשרד והעברתה באופן מסודר ומהיר על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת העבודה בהקדם.