השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

​הובלות באורנית

מזמינים שירותי הובלות באורנית דרך פורטל טופ הובלות ונהנים ממחירים מעולים לכל סוגי ההובלה: הובלת דירה, הובלות קטנות של מוצרי חשמל וגם רהיטים וגם הובלות בהם נדרש להשתמש במנוף.

הזמינו חברת הובלות באורנית והסביבה

בשביל להעביר את התכולה שלכם בבטחה מיעד אחד לאחר, כדאי מאוד לבחור חברה מקצועית שיודעת לבצע את העבודה כמו שצריך, מבלי לגרום נזק לציוד שלכם.

 

לניסיון של חברת הובלות באורנית יש חשיבות מכרעת מכיוון שמובילים מנוסים יכולים לא רק לחסוך לכם זמן יקר בשל יעילות העבודה אלא גם יבצעו את העבודה בצורה שלא תפריע לשכנים בבניין או תגרום לנזקים לחדרי המדרגות או המעלית במקום. ניתן להזמין מובילים או חברת הובלות עבור מעבר בתוך אורנית אך גם לכל פעולת שינוע המצריכה נסיעות אל מחוץ לאזור השומרון.


הובלות באורנית

מחירון הובלות קטנות באורנית

מובילים פריט בודד? זקוקים להובלה של מספר קרטונים בלבד? אולי אתם דווקא מחפשים להוביל מוצרי חשמל כבדים כמו תנור או מכונת כביסה? שירות הובלות קטנות הוא שירות נפוץ מאוד, לעיתים אפילו יותר משירותי המעבר של הובלת דירה שלמה. אך כמה עולים השירותים הללו ומה טווח המחירים של כל הובלה? הנה מידע שחשוב מאוד להכיר בקשר למחירים.

מחירון הובלות באורנית והסביבה
 • מחיר של הובלת דירת 4 חדרים באורנית

  ללא שירותי אריזה או שימוש במנוף.

  2,000 - 3,000 ש"ח
 • הובלה של מוצר חשמלי בודד בתוך אורנית

  תקף לשינוע מוצרים כמו מקרר, מדיח כלים, תנור או מכונת כביסה.

  300 - 500 ש"ח
 • כמה יעלה להוביל סלון שלם עם טנדר?

  תלוי בגודל הסלון שמעבירים.

  200 - 500 ש"ח
 • עלות הובלה של פינת אוכל עם משאית הובלה

  ניתן להוזיל עלויות על ידי שימוש בטנדר. 

  250 - 400 ש"ח
 • מחיר של הובלת מיטה זוגית

  כולל את הפירוק וההרכבה של המיטה.

  500 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

דברים שכדאי לזכור לפני שמזמינים הובלת דירה

 • ביטוח הובלה: הביטוח מכסה תקלות ותאונות שעשויות להתרחש בזמן ההובלה ודואג לכך שתקבלו פיצוי הולם במידה וחלק מהציוד שלכם נפגע וניזוק. הקפידו לבדוק שלחברת ההובלות יש ביטוח הובלה לפני שאתם מזמינים את השירות.

 • שירותים נלווים מהחברה: חלק מהחברות יספקו לכם גם שירותים נלווים להובלה כמו אספקה של קרטונים ואפילו אריזה של מוצרי החשמל ושאר החפצים הקיימים.

 • בדקו את האפשרות של הובלה עם מנוף: רוצים לייעל את התהליך ולקצר את זמני ההובלה? ייתכן שכדאי לשלב שימוש במנוף. בעזרת מנוף מיוחד, יכולים המובילים להוציא מהדירה את החפצים השונים בקלות על גבי רמפה מיוחדת, ישר לתוך המשאית. קראו עוד על הובלת מנוף וקבלו מידע גם על המחירים והעלויות של שירות כזה.

 • הקפידו לעשות חוזה הובלות: לא משנה אם התרשמתם לטובה מהמובילים או שהמחיר נראה לכם מעולה, חשוב להקפיד לנסח הכל על כתב בשביל שלא יווצרו ויכוחים בהמשך.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה