077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בלילה במרכז, בצפון ובדרום הארץ!

שירותי הובלות בלילה מיועדים בעיקר לאנשים אשר לא יכולים לבצע מעבר דירה או של פריט בודד במהלך היום, טופ הובלות כאן על מנת לתת לכם את הפתרון הקל והמהיר ביותר גם בשעות הקטנות של הלילה!

האם יש הבדל במחיר בין הובלות ביום לעומת הלילה?

על פי שזה אכן נשמע כי שירות בלילה צריך להיות יקר יותר משירות במהלך היום, זה לא בהכרח נכון! כאשר ניתן לתזמן שירותי הובלה בשעות הלילה ללא תוספת מיוחדת במחיר וזאת בעבור הובלה של דירות, פריטים בודדים, עסקים ומשרדים, עלות הובלה כזו זהה לעלות רגילה, הדבר היחיד שצריך "להפריע" לכם הוא למצוא חברה כזו אשר פועלת בשעות הלילה ואם אתם כבר אצלנו ב"טופ הובלות", ככל הנראה שמצאתם!

איזה שירותי הובלה בדרך כלל מתבצעים בסוף היום?

הובלות לעסקים - עסקים, חנויות ומשרדים הפועלים במהלך היום ואינם רוצים לפגוע בהתנהלות היומית שלהם מזמינים בדרך כלל מובילים הפועלים לאחר שעות הפעילות, כאשר ניתן להגדיר "הובלות בלילה" בין השעות 18:00 בערב ועד השעות הקטנות יותר.

מעבר דירה - אנשי קריירה? מעבר דירה בלילה הוא הפתרון המושלם ביותר בעבורכם, מבלי להפריע לפעילות השוטפת שלכם במהלך היום ניתן לבצע זאת בסופו ולא בתחילת יום עבודה, כך שאתם יכולים להיות נוכחים לאורך כל המעבר!

פריטים בודדים - כמו כן, אם הבעיה שלכם היא להיות נגישים כאשר המוביל מגיע לביתכם ניתן להזמין שירותי איסוף של פריט בודד בערב מהבית והובלתו תגיע ביום שלמחרת.

ומה עם השכנים?

הובלת דירה בלילה יכולה לעשות לא מעט רעש, לכן צריך ליידע את השכנים שאתם מבצעים מעבר ולהודיע מראש על חוסרת נעימות מסוימת, ניתן לעשות זאת באמצעות שלטים בבניין ואפילו לידע באופן יזום את הדיירים והשכנים, אם מדובר על עסק רצוי לעדכן את מוקד הביטחון שלכם שמא האזעקה תפעל בשעות הערב.

למה טופ הובלות?

השירות שנותן לכם הפורטל של "טופ הובלות" הוא היקפי וכולל מגוון רחב של שירותים (שחלק מהם ניתן לראות כאן), כמו כן תמצאו מידע על מחירים, חברות, מדריכים וטיפים. הפורטל שלנו מעניק עד שלוש הצעות מחיר של חברות הנמצאות באזור הגיאוגרפי שלכם וזאת על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ובקלות ולחסוך לפחות 40% מעלות ההובלה רגילה.
 
ירח בלילה