השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

​הובלות במבשרת ציון

זקוקים להובלה ממבשרת ציון למקומות אחרים? מעבירים פריטים בודדים או אפילו תכולת דירה שלמה? לפני שבוחרים חברת הובלות, משווים באתר 'טופ הובלות' וחוסכים בעלויות.

משווים בין חברות הובלות במבשרת ציון וחוסכים

בין אם אתם זקוקים להובלה של דירת 4 חדרים ובין אם מדובר בהובלה של בית פרטי, דרך האתר תוכלו לקבל בקלות ובמהירות עד 3 הצעות מחיר שונות ממובילים מקצועיים המספקים שירות הובלות במבשרת ציון והסביבה. האתר שלנו מסייע בחיסכון רב של עלויות ההובלה אך גם בזמן של החיפושים.

הובלות ממבשרת ציון

כמה עולה הובלה במבשרת ציון?

מחיר ההובלה משתנה בהתאם למרחק בין נקודת המוצא אל היעד וכמובן בהתאם לכמות התכולה הנדרשת להעברה. ביצענו מספר בדיקות על מנת לספק לכם טווח מחירים משוער עבור מחירי ההובלה השונים באזור וריכזנו הכל במחירון המצורף כאן:

מחירון הובלות במבשרת ציון
 • כמה תעלה הובלה של מזרן זוגי?

  שינוע המזרון המתבצע דרך חדרי המדרגות בבניין.

  200 - 400 ש"ח
 • עלות הובלת מדיח כלים

  הובלת מדיח כלים בשכיבה ע"י מוביל מקצועי.

  150 - 250 ש"ח
 • הובלת דירה 4 חדרים במבשרת ציון

  עלות הובלת דירה 4 חדרים ללא אספקת קרטונים.

  1,900 - 2,800 ש"ח
 • כמה עולה להוביל בית פרטי?

  כולל אריזה של ציוד וריהוט.

  3,600 - 5,500 ש"ח
 • כמה עולה להוביל פריט חשמלי כמו מקרר?

  בבניין ללא מעלית.

  600 - 750 ש"ח

הדפס מחירון

הובלות ממבשרת ציון לכל הארץ

ניתן להזמין שירותי הובלה מקצועיים ממבשרת ציון לכל מקום בארץ, החל מיעדים קרובים כמו הובלות לירושלים ועד לאזור הצפון או דרום הארץ. על מנת לחסוך בעלויות בצורה משמעותית, אנו ממליצים להשוות מחירים לפני שבוחרים בחברה ולקבל מספר הצעות מחיר שונות. יש כיום חברות רבות אשר מספקות שירות של הובלות ממבשרת ציון לכל אזורי הארץ ודרכנו תוכלו לפשט את התהליך ולקבל עד שלוש הצעות מחיר ממובילים מומלצים המספקים את השירות באזור מבשרת ציון.

האם ניתן להזמין מובילים בהתראה קצרה?

חשוב להבין שדרך 'טופ הובלות' תוכלו במקרים רבים למצוא מוביל מקצועי ומומלץ בהתראה קצרה של כמה ימים קדימה או אפילו, במקרים מסוימים, הובלה בהתראה של כמה שעות. הכל נקבע בהתאם לזמינותו של המוביל ובדרך כלל במידה ולא מדובר בעונת הקיץ, הזמינות שלהם גבוהה הרבה יותר היות והתקופה פחות עמוסה באופן משמעותי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלות דירה במבשרת ציון - כך תארזו בצורה נכונה:

נמצאים לפני מעבר של דירה? הנה מספר טיפים לאריזה נכונה של הציוד שלכם: ראשית, כדאי מאוד לרכוש כמות ארגזים במגוון גדלים. ככל שתמלאו את תכולת הארגז יותר, תוכלו למנוע תזוזה של הפריטים בתוכו ולהימנע מנזקים ושברים של הציוד. בנוסף, אנו ממליצים לרכז תכולה של כל חדר בארגז בנפרד וזאת על מנת לייצר סדר ופריקה מהירה שלו כאשר מגיעים אל היעד. הקפידו לרשום בעזרת טוש או מרקר מהי תכולת הארגז גם מהצדדים וגם מלמעלה ולאטום את הכל עם מסקנטייפ בצורה טובה.

יש גם שירותי הובלות קטנות במבשרת ציון

פניות רבות שאנו מקבלים הם עבור הובלות קטנות במבשרת ציון כאשר רוב ההובלות הם של רהיטים או ציוד בודד ושל מכשירים חשמליים כמו למשל מקרר או מכונת כביסה. לרוב ניתן לבצע סוג זה של הובלות גם באמצעות טנדר אך מומלץ תמיד לבדוק ולהתייעץ עם המוביל על מנת לוודא איזה רכב הובלה הכי מתאים למשימה.

 

במקרים רבים יציע המוביל את האופציה של השכרת מנוף הרמה על מנת להוציא את הפריט מהבית שלכם דרך המרפסת. המנוף מסייע לקצר את משך ההובלה ומונע הורדה של פריטים כבדים באופן ידני דרך חדרי מדרגות או המעלית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה