השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בבית שמש

ביצוע השוואת מחירים מהירה בין חברות הובלה בבית שמש המספקות הובלת דירות, הובלות קטנות, הובלת משרדים ושירותים נוספים בתוך העיר ומחוץ לעיר.  השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים בין חברות הובלה מומלצות בבית שמש ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

הובלות בבית שמש לכל מטרה!

מחפשים חברת הובלה מומלצת בבית שמש? מחפשים שירותי הובלה עם מנוף? דרכנו תוכלו למצוא מובילים מומלצים בבית שמש לכל מטרה. אלו השירותים העיקריים שיספקו עבורכם חברות ההובלה בבית שמש:

 • הובלת דירה - ביצוע הובלת בית פרטי או הובלת דירה בבניין בתוך בית שמש ומחוצה לה, אפשרות לאריזה ופירוק, הובלה עם מנוף, עיטוף מוצרים, אספקת קרטונים ומוצרי אריזה וכו'.
   
 • הובלת משרדים - הובלה של תכולת משרד כולל עיטוף מוצרים, אריזה ופירוק, הובלה מיוחדת של ציוד רגיש כמו מסמכים, מחשבים, שרתים וכו'.
   
 • הובלות עם מנוף - במקרים של הובלה ממקום שאינו נגיש  / קומה גבוהה, יש אפשרות להזמין הובלה עם מנוף - גם לפריטים בודדים. 
   
 • הובלות קטנות - ניתן לבצע הובלה קטנה של פריט אחד או מספר פריטים בודדים עם משאית או הובלה בטנדר
   

הובלות בבית שמש

הובלות קטנות בבית שמש של פריטים בודדים

צריכים לבצע הובלה של פריט בודד ולא תכולת דירה כוללת? בין אם מדובר במקרה של הובלת מוצרי חשמל כמו הובלת מקרר, או הובלת רהיטים כמו הובלת ארונות, מיטות וכו' - דרכנו תוכלו למצוא מובילים מומלצים המספקים את השירות הנ"ל. כמו כן ניתן לבצע גם הובלות קטנות מורכבות יותר כמו הובלת פסנתר שבמקרים רבים יהיה צורך במנוף או הובלת כספת המצריכה רמת אבטחה גבוהה והתייחסות רגישה יותר. הרבה פעם ניתן לחסוך בעלויות של הובלה קטנה ע"י הובלות בטנדר ולא במשאית גדולה.

מחירון הובלות בבית שמש

מחיר הובלות בבית שמש עשוי להשתנות בין הובלה להובלה. המחיר יהיה תלוי בכמות הפריטים להובלה, מרחק הנסיעה, נגישותוכו'. כמו כן המחיר עשוי להתייקר אם ההובלה כוללת גם שירותים נוספים כמו אריזה ופירוק, מנוף ועוד. לפניכם מחירון ממוצע עבור שירותי הובלה בבית שמש:

מחירון ממוצע של הובלות בבית שמש

מחיר הובלת דירה מבית שמש לירושלים

הובלה דירת ארבעה חדרים מקומה 3 לקומה 2 (עם מעלית)


2,500 - 3,100 ש"ח
הובלת מיטה בתוך בית שמש

הובלת מיטה כחלק משירות הובלות קטנות בתוך העיר עצמה.


300 - 450 ש"ח
הובלת משרד מבית שמש לתל אביב

משרד קטן המכיל 3 שולחנות, 2 ארונות וכיסאות המתנה.


1,200 - 2,000 ש"ח
הובלה עם מנוף בבית שמש

מחיר עבור מנוף הרמה לפריט בודד.


400 - 600 ש"ח
הובלת דירה 3 חדרים בבית שמש

ללא מנוף הרמה.


1,500 - 1,900 ש"ח
הובלת דירת 5 חדרים בבית שמש

ללא מנוף הרמה. 


2,900 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

חברת הובלה מומלצת בבית שמש

הובלת דירה, משרד או פריטים בודדים מצריכה ניסיון ועבודה מקצועית ומסודרת. בעיקר כשמדובר בהובלה של פריטים יקרי ערך או תכולת דירה גדולה, יש צורך בהתייחסות מיוחדת עם מינימום תקלות ושמירה מלאה על הציוד.

חשוב להזמין חברת הובלות מומלצת עם חוות דעת טובות כך שתוכלו לסמוך על המוביל ולהיות רגועים. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור ירושלים ובבית שמש בפרט, לבצע השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!
 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

הובלת דירה בבית שמש בקלות

עוברים דירה? לא יודעים מאיפה להתחיל? בכדי לצלוח את מעבר הדירה בקלות ובפשטות, ריכזנו לכם מספר טיפים שיקלו על התהליך שעשוי להיות לא פשוט:

 1. חודש וחצי לפני המעבר - חפשו חברות הובלה הפנויות בתאריך שנקבע, השוו מחירים, עשו סדר בתכולת הבית וזרקו / תרמו / מכרו ציוד שלא תרצו, בקשו מראש יום חופש, תאמו עם בעלי מקצוע למעבר דירה אם יש צורך (צביעת דירה, אריזה, ניקיון וכו).
   
 2. חודש לפני המעבר - הצטיידו בקרטונים והחלו באריזה של פריטים שאינם בשימוש יומי (תוכלו לקבל בעמוד טיפים לאריזה עצות נוספות לאריזה נכונה), העבירו כתובות מראש של ספקי אינטרנט וטלוויזיה, קח מידות לריהוט בדירה החדשה.
   
 3. שבועיים לפני המעבר - הודיעו על החלפת כתובת במשרד הפנים ועבור החשבונות (מים חשמל וכו'), קראו טיפים לאריזה נכונה והחלו לארוז, תכננו את הכביסה לימים הקרובים וודאו שבוים המעבר יש סידור לילדים. 
   
 4. שלושה ימים לפני המעבר - ודאו שעות הגעה עם נותני שירות, סיימו לארוז והכינו בגדים ופריטים לימים הקרובים, אם יש אפשרות הכינו את הדירה החדשה למעבר (הדברה, ניקיון) והחלו להעביר פריטים קטנים, סכמו קבלת ערבונות מבעל הדירה.
   
 5. יום לפני המעבר - צלמו מונה מים וחשמל, הוציאו כסף מזומן עבור טיפים למובילים, הפשירו את המקפיא, סיימו לארוז מה שלא הספקתם.
   
 6. יום המעבר - קומו מוקדם והכינו עצמכם ליום המעבר, וודאו שהדירה צבועה ונקייה, בצעו את ההובלה עם המובילים.

לפירוט מפורט וטיפים נוספים שיעזרו לכם כנסו לעמוד צ'קליסט למעבר דירה שלנו. 


מובילים בבית שמש

הובלת דירה בבית שמש - איך תדעו כמה קרטונים צריך?

חברות הובלה בבית שמש יתמחרו לרוב את עלות ההובלה גם בהתאם לכמות הקרטונים הדרשים להעברה. לדוגמא, הובלת דירת 4 חדרים כנראה תהיה יקרה יותר מעלות הובלה של דירת 3 חדרים בשל כמות גדולה יותר של פריטים וקרטונים. איך תדעו כמה קרטונים תצטרכו על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת ככל האפשר? לפניכם טבלה המציינת את כמות הקרטונים המשוערת בהתאם לגודל הדירה:
 

גודל הדירה כמו קרטונים ממוצעת
דירת חדר 1 10 קרטונים
דירת 2 חדרים 15 קרטונים
דירת 3 חדרים 20 קרטונים
דירת 4 חדרים 30 קרטונים
דירת 5 חדרים 45 קרטונים

הובלות מבית שמש לכל יעד

חברות הובלה בבית שמש מציעות שירותי הובלה עבור הובלות בתוך העיר וגם מחוצה לה. ניתן לבצע הובלות מבית שמש לירושלים, מודיעין והאזור ולכל חלקי הארץ. חשוב לציין כי תמחור ההובלה מושפע בחלקו גם ממרחק הנסיעה ולכן ככל שהיעד יהיה רחוק יותר כך המחיר יעלה. 

שאלות ותשובות בנושא הובלות בבית שמש

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהובלות בבית שמש:

האם חברות ההובלה בבית שמש מספקות שירות גם למגזר העסקי?

כמובן, חברות ההובלה בבית שמש מספקות גם שירות הובלות משרדים, כולל היי - טק והובלה של ציוד רגיש.


ניתן לבצע הובלה של פריט בודד בבית שמש?

בהחלט, דרכנו תוכלו למצוא חברות הובלה מומלצות גם להובלות קטנות, כולל פריטים בודדים.


כמה תעלה הובלה עם מנוף בבית שמש?

מחיר ממוצע עבור שעת עבודה של מנוף הרמה ינוע בין 400 - 600 ש"ח. ניתן לראות מחירון מלא בעמוד.