השוו מחירים ובחרו מובילים!
השוו מחירים ובחרו מובילים!

הובלות בביתר עילית

מחפשים מובילים בביתר עילית? דרכנו תוכלו למצוא חברת הובלות מומלצת בזול. תוכלו גם לראות את המחירון כדי להבין כמה אמורה לעלות ההובלה שלכם בין אם מדובר עם הובלת דירה או הובלה קטנה של רהיטים.

כמה עולה הובלה בביתר עילית? ראו מחירון

המחיר של הובלה בביתר עילית תלוי בסוג וגודל ההובלה שתצטרכו כמובן, אך גם בחברת ההובלות עצמה. לא כל חברת הובלות בביתר עילית תיתן לכם את אותו המחיר, אבל על זה נרחיב בהמשך. בינתיים תוכלו לראות מחירון. אם לא מצאתם את סוג ההובלה שלכם תוכלו להסתכל במחירון ההובלות שלנו.

מחירון הובלות בביתר עילית

הובלת מיטה זוגית

כולל פירוק והרכבה של המיטה.


600 - 650 ש"ח
מחיר הובלת מזרן זוגי

הובלת המזרן נפרדת מהובלת המיטה.


220 - 400 ש"ח
הובלת דירה 3 חדרים

המחיר מתייחס לבניין עם מעלית.


1,600 - 2,200 ש"ח
הובלת תנור ביתי

ללא התקנה של התנור.


350 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

הובלת דירה - פרויקט חשוב שמצריך הכנה

על אף שמדובר בפרויקט שאנו מבצעים אחת לכמה שנים טובות בדרך כלל, חשוב להיערך נכון להובלת דירה בבית עילית. ההכנה מתחילה ברכישת קרטונים בשביל לבצע את האריזה של כל החפצים. נסו להתאים את גודל הקרטונים לפריטים ולדאוג שלא יהיה מרווחים בתוך הקרטון אשר יאפשרו תזוזה של החפצים, כך תוכלו להגן עליהם מפני נזקים בעת ההובלה במשאית. לחלופין תוכלו לבקש שירותי הובלה ואריזה בביתר עילית מחברת ההובלות.

כמו כן, במידה ויש רהיטים שצריך לפרק מראש, חשוב לבדוק האם חברת ההובלה מעניק שירות שכזה וכמה הוא עולה. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא להכין את השטח מבחינת הבניין. וודאו שיש מקום נגיש למשאית ההובלות להחנות וגם עדכנו את השכנים שאתם עוברים דירה ושהמעלית עשויה להיתפס לא מעט במהלך היום של ההובלה. 

 

הובלות בביתר עילית

הובלה בזול בביתר עילית על ידי מוביל מומלץ

בשביל למצוא מוביל מומלץ בביתר היינו ממליצים קודם על לדבר עם מספר חברות הובלה. אחרי שמתקשרים אלינו תקבלו פרטים של 3 מובילים בביתר עילית ותוכלו לדבר איתן יותר בקלות. אז איך תבדילו ביניהן?

  • המלצות: אחרי שיש לכם את השם של חברות ההובלות בביתר עילית תריצו חיפוש קצר בגוגל או ברשתות החברתיות ותראו מה לקוחות קודמים אומרים עליהם.
     
  • ביטוח: במידה ויש לכם הובלה של דירה גדולה עם הרבה רהיטים יכול להיות שמומלץ לבדוק שלחברת ההובלות יש ביטוח למקרה שמשהו ניזוק. שימו לב שזה פחות נפוץ במקרים של הובלות קטנות.
     
  • מחירים: בשביל למצוא מוביל זול בביתר עילית אנחנו בהחלט ממליצים לערוך השוואת מחירים, מפני שלא כל חברת הובלות בביתר עילית תיתן לכם את אותו המחיר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6049996

כיצד מתבצעות הובלות קטנות בביתר עילית?

הובלות קטנות זה שם כולל למצבים בהם אנו נדרשים להעביר פריטים בודדים כמו למשל ספות, כורסאות, שולחנות אוכל או ארונות. גם כאשר מובילים מוצר חשמלי כגון מקרר, מדיח כלים או מכונת כביסה, עדיין מדובר בהובלה קטנה. לרוב הובלה קטנה בביתר עילית תתבצע בעזרת טנדר או משאית, בהתאם לשיקוליו של המוביל וגם על סמך הפריטים שאנו מעבירים.

 

בנוסף, לא פעם כשעושים הובלת רהיטים בביתר עילית, אנו רואים שימוש בשירותי הובלה עם מנוף שמטרתו לפשט את התהליך ולאפשר הוצאה של הפריט שמעבירים דרך המרפסת במקום הוצאתו מדלת הבית וסחיבת במדרגות או המעלית. הזמינו עוד היום שירותי הובלות קטנות בביתר עילית ותוכלו לקבל הצעות מחיר מעולות עבור השירות.