077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בינוניות

הובלה בינונית הינה הובלה של כמה פריטים בלבד והיא ניתנת על ידי מרבית החברות הפועלות בענף, להזמנת השירות פנו כעת אל הפורטל של "טופ הובלות" והחלו לקבל הצעות מחיר!

מדוע להוביל עם ב"טופ הובלות"?

✓ אנו פורטל הובלות הגדול בישראל.
✓ שירות לכל מטרה ובכל אזורי הארץ.
✓ המחירים הכי משתלמים שתמצאו!
✓ קבלו עד שלוש הצעות של חברות.

כיצד מוגדרת הובלה בינונית?

איסוף של כמה פריטים ושינוע שלהם מחוץ לעיר או בתוך אותה עיר נחשבת כבינונית, כאשר מדובר על שירות הניתן כיום באופן יומיומי אך לא כולם יודעים להגדיר אותו באופן הנכון ולעיתים מחפשים אחר "הובלת פריטים בודדים". אין זה פוסל כמובן וכיום כל חברה מעניקה את השירות ולא תהיה לכם בעיה למצוא אותו.

הנה כמה דוגמאות להגדרה

לפניכם מספר דוגמאות של פרויקטים אשר מוגדרים כהובלה בינונית, כמו למשל כסאות, שולחן ושידה (צירוף של כמה פריטים יחדיו) או למשל פסנתר, מקרר וכמה קרטונים, עוד דוגמא היא הובלה של מספר קרטונים, שולחן כתיבה וארון בגדים, כל אלו הן דוגמאות של עבודה בינונית אשר לא מוגדרת כ"הובלה קטנה" וכמובן שגם לא "הובלה גדולה".
הובלה של כמה פריטים

השגת המחיר הכי זול בשוק

על מנת למצוא את המחירים הזולים ביותר בשוק ולא בהכרח בעבור השירות הזה ובפרט בענף, צריך לעשות קצת עבודת מחקר ולבצע השוואת מחירים בין המובילים השונים המציעים לכם את השירות, בין אם אתם פניתם אליהם באופן פרטני או שמא הם פנו אליכם באמצעות הפורטל של "טופ הובלות", ניתן לומר כי על פי בדיקות שנעשו על ידינו ביצוע השוואה עם לפחות שלושה נותני שירות בהחלט תחסוך לכם בעלות שלכם, עכשיו אחרי שלמדתם זאת הגיע הזמן לפנות אלינו ולהתחיל לקבל הצעות, המידע שאתם מקבלים והשירות שאנו מעניקים הם בחינם לכל גולש באתרנו ואין לכם התחייבות לסגור עם מוביל מטעמנו.