077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

חברת הובלות ביהוד

מצא חברות הובלה או מובילים בעיר יהוד למטרת הובלת דירות, משרדים ואף הובלות קטנות מיהוד, בנוסף אשר למצוא גם עזרים נוספים ושירותים נלווים כמו הובלות עם מנוף, אריזה, פירוק והרכבת ריהוט ועוד. נסו את השירות של טופ הובלות, קבלו במהירות מספר הצעות מחיר לכל שירות הדרוש לכם, בצעו השוואת מחירים והתחילו גם אתם לחסוך ובגדול!

מובילים ביהוד במחיר הוגן בעזרת "טופ הובלות"

+ הובלת פריטים בודדים והובלות קטנות ביהוד והסביבה
+ שימוש במנוף, פירוק והרכבת רהיטים, סבלות ואריזה.
+ ניתן להוביל דירה ביהוד או אל יהוד במהירות ובקלות
+ אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר בתוך כמה דקות!

השוואת מחירים של מובילים וחברות הובלה מיהוד

החוזה כבר נחתם, הארגזים מתחילים להיערם ואתם מתרגשים לקראת אחד השינויים המרגשים ביותר בחייכם - מעבר לבית חדש. אם אתם מחפשים חברת הובלות ביהוד או באזורים נוספים ברחבי הארץ, דעו שכיום אתם לא צריכים לערוך חיפושים ארוכים ומייגעים אחר מובילים הודות להשוואות מחירים מדויקות כאן בפורטל טופ הובלות שיעשו את כל העבודה עבורכם.

מצאו מובילים מומלצים ביהוד והסביבה 

כדי למנוע בעיות בזמן מעבר דירה, אתם לא צריכים לשבור את הראש, אלא לחפש חברות הובלה ביהוד דרך הפורטל כאן באתר שבו יש ריכוז של המובילים המומלצים ביותר שאף ייתנו לכם הצעת מחיר תוך זמן קצר. כל שתצטרכו לעשות הוא להזין מספר פרטים בסיסיים באתר וטופ הובלות כבר ימצאו לכם מובילים ביהוד שיוכלו להעניק לכם את השירות שאתם צריכים. במקום שאתם תיצרו קשר עם חברות הובלה ביהוד, הן ייצרו קשר עמכם ויתנו לכם הצעות מחיר שלפיהן תוכלו להחליט איזו חברה היא המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם.
מובילים ליהוד

עוברים דירה? בדקו אם אתם צריכים מנוף הרמה

כאשר חדר המדרגות צר, כאשר יש פריטים כבדים במיוחד וכשאין מעלית באחת מהדירות במעבר, יש צורך במנוף שלא רק מקל על המובילים לעשות את עבודתם, אלא מקצר את משך זמן העבודה ובמקרים רבים גם מאפשר לצמצם את עלויות ההובלה. כדי למצוא שירות מובילים עם מנוף ביהוד, פשוט נסו את שירות השוואת השירות והמחיר של פורטל טופ הובלות. מדוע? בזכות היתרונות הבאים:
  • קבלת הצעות מחיר מהירות ממובילים ביהוד
  • השוואת מחירים בין מובילים עם מנופים.
  • העברה קלה ומהירה של הדירה עם מנוף
  • מחיר נמוך להובלת מנוף ביהוד לעומת רגילה

כמה צריכה לעלות הובלה קטנה בתוך יהוד?

מחיר של הובלות קטנות ביהוד ובאזורים נוספים נקבע לפי מספר פרמטרים, כמו סוג הפריטים שמעבירים, ואפילו כמות החדרים שמעבירים. בנוסף, פירוק והרכבה של פריטים מסוימים, כמו ארון למשל, עשויים להיות כרוכים בעלות נוספת בשל פירוק והרכבה או צורך בהזמנת מנוף במידה ואינו נכנס במעלית. המחירים של הובלות קטנות ביהוד עולים בין 250 ל-400 בהתאם למובילים שאתם בוחרים וקושי העבודה, כמו כן, ישנם מספר פרמטרים נוספים שעשוים להשפיע עם מחיר ההובלה כמו שימוש במנוף, פירוק והרכבה, אריזה, קומה ומרחק.

להוביל דירה ביהוד ולהישאר בחיים - טיפים 

בעזרת תכנון מקדים, תוכלו להקל את מעבר הדירה שלכם. תחילה, ארזו את הפריטים שאתם הכי פחות צריכים וארזו פריטים שאתם משתמשים בהם מדי יום בקופסה ייעודית. וודאו גם שאתם מסמנים את כל הארגזים בצורה ברורה ורשמו על כל אחד מהם לאיזה חדר הוא מיועד כדי שהמובילים יכניסו אותם לחדרים הנכונים. מומלץ גם שתחסכו מקום בארגזים על ידי עיטוף של פריטים שבירים עם בגדים ומצעים שימנעו את השבירה שלהם. מעבר דירה הוא אינו עניין פשוט, אך עם פורטל טופ הובלות, תוכלו להיות רגועים שאתם מוצאים מובילים מקצועיים ביהוד בלי בעיה.