055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בטנדר

מה ניתן להוביל באמצעות טנדר? למה לחפש הובלה שכזו? הנה הסיבות והדברים שאפשר להוביל עם טנדרים!

למה לכם להזמין דרך הפורטל?

יש לנו מגוון אזורי פעילות בכל הארץ.
המחירים המשתלמים והזולים ביותר!
קבלו לפחות שלוש הצעות מחיר של מובילים מקצוענים!
עובדים עם חברות והמובילים הטובים במדינה.

מה ניתן להוביל עם טנדר?

מרבית השירותים אשר מתבצעים בהובלה של טנדר הם דווקא פריטים בודדים, בין אם זה מיטה, מקרר, מכונת כביסה או ארון. אלו הם הפריטים הידועים ביותר אשר מובלים באמצעות טנדרים, אך אין זה פוסל את הטנדר לבצע הובלות שונות ואחרות, בין אם מדובר על הובלה של משרד קטן, הובלה של כמה קרטונים ואפילו דירת סטודנט ובכל זאת אם נקטלג לרגע את השירות ניתן לומר בפה מלא כי הוא משויך לסקטור של הובלות קטנות ולא יותר מכך. למרות שניתן לחבר אל טנדר נגרר ולהכפיל את גודל האחסון שלו ובכך להוביל אפילו דירה בגודל של שלושה חדרים, אך זה לא קורה תמיד ואם נצמד לרגע אל הנתונים השגרתיים לא מדובר כאן על משאית כלל וכלל.

כמה עולה הובלה בטנדר?

למרות שרוב השירותים באמצעות טנדר הם לצורך הובלות קטנות, עדיין השירות באמצעתו יהיה זול יותר מהזמנה רגילה מחברה. צריכת הדלק והאופרצייה הלוגיסטיקית של אחזקתו היא זולה משמעותית ועל פי כך ניתן לראות כי המחירים זולים יותר בלפחות 20 עד 30 אחוזים מעלות רגילה, אם תרצו לצפות במחירים הרגילים תוכלו לראותם כאן ולהבין יותר לעומק על מה אנו מדברים.
 
טנדר להובלות

אזורי הפעילות של "טופ הובלות".

כפי שהבנתם קודם, אנו פורטל הובלות כלל ארצי ולכן אזורי הפעילת שלנו נרחבים מאוד, בין אם זה הובלה בצפון, בדרום או במרכז הארץ תוכלו למצוא חברה או מוביל בכל עיר אשר ישמחו להעניק לכם שירות לכל מטרה, על מנת לקבל הצעת מחיר על פי אזורכם תוכלו ליצור קשר עם נציג באמצעות הטלפון או לחלופין להשאיר הודעה בפורטל ובתוך כמה דקות ספורות בלבד לקבל מענה, במידה ולא מצאתם שירות עד כה או שהנכם רוצים לבדוק באופן עצמאי איזה מוביל אתם רוצים להעסיק אתם תמיד יכולים להסתכל ברשימת המובילים והחברות שמופיעה בפורטל וליצור קשר באופן עצמאי וישיר.