077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בחיפה

באמצעות טופ הובלות תוכל להזמין שירותי הובלות זולות בחיפה 24 שעות ביממה המתבצעים על ידי מובילים מומלצים ואמינים, אם אינך יודע באיזה מבין חברות ההובלה בחיפה לבחור, תוכל להתעייץ עם נציגנו ולקבל שירות אדיב ומקצועי מאחד מנציגנו תוכל לקבל המלצה על חברת הובלות בחיפה הקריות והאזור המספקת שירות אחסנה, הובלה ואריזה.

מזמנים חברת הובלה בחיפה מטופ הובלות

  שירות אריזה והובלה מקצועי.
מבטיחים מחירים זולים במיוחד.
אצלנו תקבל עד שלוש הצעות לצורך השוואת מחירים.
מוקד טלפוני זמין 24 שעות ביממה.
פועלים עם חברות הובלה מומלצות בלבד.

למה חשוב לבצע השוואת מחירים?

מעבר לכך שהפורטל שלנו פועל באופן יזום בשיטת השוואת המחירים, גם לכם זה צריך להיות חשוב ולא פחות. מציאה של הובלות בחיפה בזול זאת לא משימה פשוטה וחשוב על פי כך לבצע השוואת מחירים בין החברות הנמצאות בעיר, רק באמצעות השיטה הזו תוכלו להשיג גם מענה מקצועי ואיכותי וגם מחיר הוגן, אנחנו מאמינים כי השוואות צריכות להתבצע בכל תחום וענף ולא רק בנושא ההובלות ואין לגרוע מכך רגע דל, הקדישו לעניין זמן ומחשבה ובצעו אותו על הצד הטוב ביותר, רק בסופו של התהליך תבינו כי השגתם לעצמכם חברה טובה ואיכותית ובמחיר זול.

שירות של הובלה ואריזה יחדיו.

רבות החברות אשר נותנות ללקוח לארוז באופן עצמאי את הקרטונים והארגזים שלו והן מבצעות אך ורק אספקה שלהם ושינוע, אך ישנם חברות בחיפה אשר במחיר מסובסד נותנות לכם את האופציה לנוח והן יבצעו את האריזה בעבורכם! בדרך כלל ישנה תוספת של מחיר בעבור השירות, אך בשל היצע השוק בעיר חיפה ניתן לראות כי ישנה מגמה של שירות "הכל כלול" וניתן למצוא חברת הובלה ואריזה בחיפה במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד, בדקו את הנושא מול החברה ומה היא מציעה לכם.
הובלה ואריזה בחיפה

הובלות אקספרס בעיר חיפה

שירות של הובלות בתוך 24 שעות בחיפה זה שירות שניתן בדרך כלל לצורך מעבר של עסקים, חנויות ומשרדים. כאשר הם לא יכולים לפספס יום אחד של פעילות וצריכים לבצע את המעבר באופן מהיר במיוחד, כמו מכן אנשים אשר רוצים לעבור דירה באופן מהיר, יכולים להזמין מהיום למחר את השירות אם זאת - הם ישלמו על כך תוספת במחיר בשל ההזמנה המהירה. #טיפ - טרם אתם משתמשים במילת הקוד "24 שעות" בדקו מול החברה אם היא פנויה לבצע את ההובלה באופן מיידי מבלי לשלב תוספת מחיר לכך.

מצאו המלצות על חברת הובלות בחיפה

חשיבות חברה בעלת המלצות אל מול ביצוע השוואת המחירים לדעתנו? חשובה יותר! כאשר אנחנו לא יכולים להתפשר על חברה אשר השירות שלה לא יהיה איכותי מספיק ויכולה לפגוע במהלך ההובלה ברכוש שלנו, לכן אנו מאמינים שחשוב לברר במקומות כמו "דפי זהב" "פייסבוק ו"גוגל" על העסק רגע אחד לפני שאנחנו סוגרים איתו, המלצה היא דבר חשוב ובמידה ולא הגיע ממכרים חפשו אותה!
 
שירות אחסון והובלה בחיפה

כמה עולה הובלה מחיפה לעיר אחרת?

הובלה מעיר אל עיר כמה זה עולה?
עלות הובלות מחיפה לתל אביב
דירת שלושה חדרים אל ת"א
2,500 - 3,400 ש"ח
מחיר משוער בעבור הובלה מחיפה לאילת
המחיר בעבור הובלת דירת סטודיו (חדר 1)
2,000 - 3,100 ש"ח
הובלה מחיפה למרכז הארץ
עלות משוערת של  ארבעה חדרים למרכז
2,800 - 3,800 ש"ח
מחיפה לבאר שבע
עלות בעבור דירת 3 חדרים מחיפה לבאר שבע
4,400 - 5,200 ש"ח
מחיפה לירושלים
עלות הובלת דירה מחיפה לירושלים של דירת 5 חדרים
5,000 - 6,200 ש"ח
מהיום למחר מחיפה לנהריה
שירות הובלה אקספרס של דירת 3 חדרים מחיפה לנהריה
1,200 - 2,320 ש"ח
מחיר הובלות מחיפה לנתניה
שיעור מחיר הובלה אל נתניה בעבור משרד
1,900 - 2,400 ש"ח
כמה עולה הובלות מחיפה לקרית שמונה?
פירוט בעבור דירת 3 חדרים מחיפה לקריית שמונה
1,960 - 2,600 ש"ח
שיעור מחיר מחיפה לאשדוד
השיעור בעבור דירת 4 חדרים לאשדוד
3,600 - 4,460 ש"ח
מחיר מחיפה לרמת גן
עלות משוערת של דירת 5 חדרים לרמת גן
3,300 - 6,400 ש"ח
*מחירי הובלות מחיפה אל יעד אחר הנם בגדר המלצה בלבד ואינם קשורים אל מחירי טופ הובלות.
להמשך קריאה על מחירי הובלות השונים - הכנסו אל מחירון הובלות עדכני והמלא שלנו.

מובילים בחיפה מבלי לקרוע את הכיס

ישנם שיטות כיצד להשיג הובלה בחיפה בזול או באמצעות השוואת מחירים או באלטרנטיבות כמו מוביל עם טנדר, או שירות הובלה על הדרך ואפשרויות נוספות כמו גמישות מול המוביל - למשל אם פנוי לו הובלה למחר ואתם יכולים להיות גמישים אולי זה יחסוך לכם בכמה מאות או להפך אתם רוצים מחר והוא יכול אך במחיר רגיל אבל אם תחכו לתקופת החורף (במידה ואתם באמת יכולים) אז המחירים צונחים באופן מפליא.