077-6049996 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

הובלות בחולון

צריך חברת הובלות בחולון? מחפש אחר שירות זול? רוצה לקבל מחירים משתלמים ולא לקרוע את הכיס? עם טופ הובלות זה בהחלט אפשרי! פנה אלינו כעת והתחל לקבל הצעות של חברות ומובילים מומלצים בחולון והסביבה!

מובילים בחולון עם טופ הובלות ובזול

הובלות קטנות למינהם: מכשירי חשמל, רהיטים וקרטונים.
✔ שירותי הובלות לבתים ודירות בכל גודל.
פתרונות אריזה, פירוק והרכבה ומנוף.
שינוע מהעיר לכל יעד ברחבי המדינה.

עוברים מהעיר או אל העיר?

מעבר דירה אף פעם אינו נחשב להליך פשוט, אפילו אם אתם עושים זאת רק כדי "להתרווח" יותר עם המשפחה, וגם אם אתם עוברים לדירה שנמצאת באותו רחוב, או אפילו באותו בניין ממש. משום מה, במעברי דירה תמיד מתווספות להן הוצאות שלא תכננו מראש מבחינה כלכלית - אם מפני שפריט כזה או אחר אינו מתאים לצורת הבית החדשה, אם מפני שדבר מה נשבר או ניזוק, ואם מפני שאנו פשוט מעוניינים בחידוש ושינוי, והאווירה "מדבקת" אותנו בכך. מלבד זאת, הזמן שהוקצב למלאכה משום מה כמעט אף פעם אינו מספיק להשלמתה הסופית, וכך אנו מוצאים את עצמנו עובדים קשה מאד, אך עם מחסור בשינה, באנרגיה ובשעות עבודה. אז כדי לעשות זאת נכון, הנה כמה רעיונות ועצות שאספנו עבורכם כדי שתוכלו לגבש תהליך טוב ונכון יותר, ולהבטיח מעבר מוצלח יעיל וקל.

האם בכלל כדאי להזמין חברת הובלה?

חשוב להבין שלא כל מעבר מצריך ומצדיק הזמנת חברת הובלה, וודאי שלא כאשר מדובר בתכולת דירה קטנה. עם יחד זאת, כדאי לדעת שישנן חברות פופלואריות להובלה רבות המציעות הובלות קטנות ברחבי הארץ, וקל למצוא אותן בערים הגדולות, ובמיוחד באזור המרכז. כך למשל, אם אתם מחפשים הובלות בחולון למטרת מעבר דירה עם תכולה מצומצמת, גדול הסיכוי שתמצאו זאת במסגרת הובלות בחולון ולא בנתיבות למשל, מהסיבה הפשוטה שגוש דן הוא גדול הרבה יותר, וטווח ההיצע (כמו גם הביקוש) בו, הוא גדול באופן משמעותי.

כמה עולה להוביל מחולון לעיר אחרת?

איזה הובלה ולאן? מה טווח המחירים?
הובלה מחולון לבת ים
של דירה בגודל שלושה חדרים (כולל אריזה)
1,900 - 2,800 ש"ח
מעבר מהעיר לתל אביב - יפו
דירת סטודננט (חדר אחד)
600 - 900 ש"ח
שינוע מחולון אל רחובות
פריט בודד כמו (מקרר, מכונת כביסה או ארון)
300 - 450 ש"ח
מהעיר אל העיר אשדוד
פסנתר (כולל שימוש במנוף עד קומה 3)
700 - 1,200 ש"ח
מחיר הובלה מחולון לפתח תקווה
של דירת ארבעה חדרים (כולל פירוק והרכבה לארון)
2,900 - 3,600 ש"ח

האם חשבתם על הכל?

מעבר לשאלת הגודל והיקף תכולת הדירה, כדאי להתחשב בפרמטרים נוספים שלא תמיד נוטים לחשוב עליהם, כמו המשאבים הפיזיים שיש לכם כאנשים פרטיים להתמודד עם כל התהליך: בתוך כך, חשבו לא רק על יום המעבר עצמו, אלא גם על האריזות, הפריקה וכל התכנון הלוגיסטי הנלווה למעבר - ושאלו את עצמכם האם באמת יש לכם את האמצעים, הזמן והכוח לעשות זאת. הרי אחרי הכל, השלב החשוב ביותר שבו אתם חייבים להיות "בפוקוס" הוא כמובן בפריקה, בה אתם נדרשים לקחת החלטות שרק אם יכולים לעשות, ולהתקדם בקצב מהיר ויעיל. אם אתם סבורים שמכל סיבה שהיא, הכוללת גם אירועים לא צפויים ועיכובים של הרגע האחרון, לא תצליחו לעמוד בכל המשימות שלכם באופן מיטבי - עדיף שתבחרו בחברת הובלה זולה בחולון הרלוונטית למקום מגוריכם.
מוביל עובד

הצטרפו למהפכת המחירים של "טופ הובלות"

בתוך כל העיכובים, הסבבים החוזרים והאירועים שלא צפינו אותם מראש, הרבה מאד פעמים נכנסת לתמונה הוצאה כספית גדולה שלא תכננו אותה מראש. כדי להימנע מכל אותם מצבים ולהבטיח "ראש שקט" כבר מהרגע הראשון, הקמנו באתר טופ הובלות במיוחד עבורכם את מאגר בעלי המקצוע והחברות המובילות בתחום ההובלות - כך שכל אחד יוכל ליהנות ממבחר איכותי של מובילים, מרמת שירות ללא תחרות, וממחירים אטרקטיביים באמת, היכנסו לכאן לצפות במחירי ההובלה השונים בעמוד המחירון המלא שלנו.