055-9661890 חייג למוקד הובלות:
איזה הובלה נדרשת לכם?

שירותי הובלות זולות בהרצליה והסביבה

חיפוש אחר חברה בעלת המלצות, מחיר זול ושירות מקצועי ואדיב זו משימה קשה בהחלט, אך כיום באמצעות פורטל טופ הובלות ניתן להשיג בכל אזור ברחבי הארץ חברות המספקות את השירות על פי הפרמטרים שאתם מחפשים! לדוגמא, אם אתם צריכים שירותי הובלות בהרצליה והאזור, תקבלו לפחות שלוש הצעות מחיר - מה שיקנה לכם מחיר זול יותר, אם תרצו לקרוא המלצות תוכלו לעבור למדור החברות שלנו ולקרוא עוד.

למה לבחור ב"טופ הובלות"?

שירות איכותי, מקצועי ואדיב.
✔ אנו מספקים הובלה מכל סוג!
✔ מחירים מוזלים ומשתלמים לתושבי העיר.
✔ קבל עד שלוש הצעות על כל פנייה!

מהם מחירי ההובלות בהרצליה?

למרות שמדובר בעיר יוקרתית ואיכותית, אין זה אומר שמחירי ההובלה בעיר צריכים להיות גבוהים בצורה משמעותית מהערים השכנות כמו רעננה ואחרות באזור השרון, אנו מאמינים שביצוע השוואת מחירים יכול לתת לכם פתרון משמעותי לקבלת  הצעת מחיר זולה משמעותית ואף מציאה של חברת הובלות זולות בהרצליה והסביבה. בפסקה הבאה תוכלו למצוא טבלה עם הצעות מחיר שקיבלו לקוחות למעבר בין הערים השונות ברחבי הארץ, זאת על מנת שתקבלו פרספקטיבה טובה יותר לגביי כל עניין התמחור בתחום.

כמה עולה הובלה מהרצליה לעיר אחרת?

הובלה מהרצליה אל הצעת המחיר שקיבל הלקוח
מהרצליה אל באר שבע בירת הנגב
שינוע של דירה בגודל שלושה חדרים.
3,900 ש"ח
הובלה מהרצליה לחיפה
העברת  דירת סטודנט לאזור הטכניון
2,700 ש"ח
מעבר מהרצליה לחדרה
דירת ארבעה חדרים בבניין עם מעלית.
3,550 ש"ח
הובלה מהרצליה לנתניה
דירת 5 חדרים כולל פסנתר כנף
4,690 ש"ח
הובלה מהרצליה לרמת גן
הובלה של משרד בגודל בינוני.
2,600 ש"ח
מהרצליה פיתוח אל רעננה מרכז
מעבר של בית פרטי אל בית פרטי (6 חדרים)
5,500 ש"ח
כמה עולה הובלה מהרצליה לתל אביב?
דירת סטודיו (חדר אחד)
1,900 ש"ח

☑ המחירים אשר מוצגים כאן הנם הצעות מחיר שנלקחו מחברות שונות במאגר החברות של טופ הובלות (ראה מאגר כאן), לקבלת מידע נוסף על המחירים השונים בכל אזורי הארץ הנכם מוזמנים לעמוד המחירון - לחצו כאן לכניסה למחירון וגלו מידע נוסף על מחירים ועלויות לכל הפריטים והדירות.

כיצד נמצא חברת הובלות זולה בהרצליה?

מציאה של חברת הובלות בהרצליה זאת משימה יחסית קלה, אך למצוא חברה בעלת המלצות טובות וגם מחיר זול - זאת כבר משימה לפורטל שלנו, כאמור אנו דואגים לכך שאתם מקבלים יותר מהצעת מחיר אחת ובכך אנחנו יכולים להעניק לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים בין חברות מומלצות ואיכותיות אשר פועלות בצורה גאוגרפית בעיר הרצליה וסביבתה. טופ הובלות נותנת את השירות בחינם לגולשים באתר וכמובן שללא כל התחייבות כלשהי מצד הלקוח לבחור בחברה אשר אנו מעניקים לה את הפרטים שלכם, מטרתנו העליונה היא שתשיגו מחיר זול, שירות מקצועי והוגן.

מה עוד אפשר למצוא בפורטל?

מעבר להיותנו פורטל הובלות הגדול בישראל - אנו מעניקים מגוון רחב של פתרונות הקשורים לענף, בין אם זה הובלות קטנות של פריטים בודדים כגון: מוצרי חשמל, רהיטים, ארגזים ופריטים בודדים נוספים ועד לשינוע של מפעלים שלמים, עסקים, חברות, משרדים דירות ועוד מגוון פתרונות, עוד תוכלו למצוא אצלנו זה מידע מקיף ואמין על מחירי השוק, מאמרים וטיפים על הענף וכמובן מאגר חברות ענק ורחב היקף.

אריזות להובלה